Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wczoraj Polacy wygrali z dość słabą przecież Walią, a niemal zgodnym głosem portale graczem meczu wybierają Szczęsnego. To o czymś świadczy. Ile tam było dziur w obronie, to aż głowa boli. I te wyjścia rywali na kontry.
Nie ma się co łudzić, jeśli Meksyk i Arabia będą nieco bardziej precyzyjne niż Walijczycy, to perspektywy są nieciekawe. No ale może uda się podnieść poziom do listopada.
2
@Ojciec5tkidzieci Sam podając te godziny prymitywizujesz temat niemiłosiernie, w tym widać negatywne intencje i to może uniemożliwiać uczciwe spojrzenie.
To jaką płeć ma ktoś o zewnętrznych cechach męskich, a wewnętrznych kobiecych? Albo o odczuciach psychicznych niezgodnych z wyglądem zewnętrznym? To nie jest temat do załatwienia zdaniami spod sklepu 24h.
0
@rafa324 Przecież to rząd pisowski ustanawiał nakazy i zakazy covidowe, a nie lewica. O czym Ty piszesz?
Poza tym zalecanie szczepień nie jest pojęciem typowo lewicowym czy prawicowym, tylko prozdrowotnym, zgodnym z wykładnią naukową.
A samochody elektryczne są związane z lewicowością, czy potrzebą stopniowego odcinania się od źródeł kopalnych? Myślałem, że to dyskusja naukowa. Chyba, że prawicowe jest takie zaśmiecenie świata, że nic z niego nie zostanie, a lewicowe dbanie o środowisko, w którym żyjemy.
Czyli lewica nie zmusza, bo nie mają takiej możliwości - jak napisałeś. Sam sobie zaprzeczasz. A jak wyglądały zgony w covidzie w wolnej Polsce rządzonej przez konserwę to zobaczyliśmy - najwyższy wskaźnik od 2 wojny światowej.
To była piękny przejaw wolności - oczywiście "dla naszego dobra"
0
@Kluivert_P Indoktrynacja to odcinanie od wiedzy innej niż proponowana. Przemysł filmowy jest zbyt różnorodny by mówić od indoktrynacji. To, że podaje się, że świat jest bardziej kolorowy bardziej różnorodny, niż niektórzy by chcieli, to jeszcze nie indoktrynacja.
Moim zdaniem zbyt łatwo przypinasz tę łatkę
0
@elprawak Ale wyborcy PiSu obejmują prawicę, czy konserwę. Jak zwał, tak zwał, ale to wiadomy zestaw poglądów
1
@Zoker Wykaż, że jest inaczej. Nie masz szans na to.
Gdyby prawica w Polsce miała odcień normalny, nie musiałbym jej krytykować. Ale, że to występuje w wersji skrajnej (podobnie jak na Węgrzech), to ta patola ode mnie obrywa.
My nie mamy np. Kościoła - instytucji, która ma autorytet. My mamy wersję Kościoła pedofilskiego, z tuszowaniem afer od góry do dołu. I tak w każdym aspekcie. Każdym - wersja wypaczona.
Lewica takimi patologiami nie ocieka, więc nie mam powodów by ich tak jechać.
0
@Zoker Niestety kolego jestem pośrodku poglądów, tyle, że lewicowcy nie są takimi zamordystami jak prawicowcy, stąd łatwiej mi o uśmiech do nich. Ale zacietrzewiona patologia nie jest w stanie tego dostrzec.
0
@Zoker Ja jestem skrajną lewicą? Najwyraźniej masz coś z głową.
0
@KlonaZepan Ciekawe skąd weźmiesz tylu podobnych ludzi, z naszego kręgu. Przecież cała Ukraina się na Zachód nie przeprowadzi. Rozumiem o co Ci chodzi, ale to raczej utopia.
0
@Kluivert_P To są platformy prywatne, oni nie zmuszają nikogo do oglądania tych filmów.
A może w niektórych filmach pojawiają się pewne informacje, a Ty wsadzasz cały przemysł do jednego wora. Poza tym opowiadanie o rzeczywistości nie jest indoktrynacją.
0
@Mads Ale świat nie ma jednego niezmiennego wzoru, zatem to naturalna kolej rzeczy. Przecież np. tacy geje istnieli od zawsze, a patoprawicowcy zachowują się, jakby wyłonili się na powierzchnię w 21 wieku.
A docieranie to tych zakutych rozumów, to jakiś ciężki koszar.
2
@Zoker Niestety tacy ludzie jak Ty mają patologiczną potrzebę narzucania swojego stylu życia innym. To właśnie kwintesencja patoprawicy.
Lewicowcy mają czasem dość oryginalne pomysły, ale nie narzucają ich innym. Nie każą Ci zmieniać płci i chodzić na skrobanki, czy parady. Pozwalają żyć innym po swojemu. I chcą żyć po swojemu.
Patoprawicowcom już z definicji przeszkadza, że ktoś żyje inaczej.
Typowy prawicowy patol w Polsce w rozmowie porusza temat "a te pedały to to i tamto" I to jest typowe podejście betonu prawicowego.
Ludzie -koszmary
0
@Zoker Prawica to w obecnych czasach patologia ze swoim zestawem poglądów. Nawet nie musi być skrajna, bo sama prawicowość zaczyna być skrajna.
1
@KlonaZepan Ty przedstawiasz tylko jedną stronę medalu. A tych pracujących i przyzwoitych nie ma?
Gadasz jak Niemiec, który uważa, że każdy Polak to złodziej samochodów. Powielasz uproszczone stereotypy, jak na konwencji PiSu.
A jakie masz inne rozwiązanie niż imigrację? Poza tym, nikt nie broni robić imigracji z głową, zamiast tworzenia getta czy enklaw, gdzie ludzie się nie integrują.
0
@KlonaZepan Anglicy ucierpieli z uchodźcami? Dobre sobie. Przecież ich imperium z przeszłości obejmowało wiele krajów, z których przybysze do Anglii byli elementem naturalnym.
Poza tym odpowiedz mi na pytanie. Wobec kurczących się populacji krajów Europy, kto ma w tych krajach pracować? Odpowiedź może być tylko jedna - imigranci.
0
@Kluivert_P Ale co masz na myśli? Jakie skutki? Polska jest przecież krajem konserwatywnym. A w Europie pewnych procesów nie zatrzymasz. Możesz oczywiście stać przed 3 kościołami, które zostaną z czasów świetności i udawać, że świat się nie zmienia, ale jest inaczej.
I gdzie masz lewicową indoktrynację? W szkole? Na ulicy? Nie zauważyłem takiego zjawiska
2
@Ojciec5tkidzieci Coraz częściej nasuwa mi się refleksja, że Twoje rozumienie świata jest ograniczające wobec ludzi, a nie otwierające się na nich.
Jakoś blisko Ci światopoglądowo do tych, którzy się okopują w rowach przeszłości i tzw. normalności.
Nie jest tak?
5
@kuz Prawica w pełnej krasie. A raczej patoprawica - prawicy już nie ma, pozostały lub pojawiają się jakieś wykwity z tak durnymi poglądami, że aż ręce opadają
6
@michal26 Ale PiS działając na osłabienie Unii odgrywa rolę pożytecznego idioty Putina. Podobnie przed inwazją sprowadzali rosyjski węgiel na potęgę.
Dewastowanie demokracji w Polsce, to również działanie na osłabienie pozycji Polski, zatem sprzyjanie doktrynie Rosji, która działa na rozbicie jedności Unii.
Macierewicz niszczący życie publiczne kłamstwami smoleńskimi, hodując całe grono bezmyślnych zwolenników pseudoteorii o zamachu.
Nie wiem dlaczego to wszystko miałoby być unieważnione, przez pomoc militarną Ukrainie. Pomagają i podcinają gałąź na której siedzą.
Podobnie jest z gospodarką. Przecież pomagają Polakom, dając kasę. To wersja dla idiotów, bowiem faktycznie, napędzają inflację, okradają Polaków z oszczędności, odbierają możliwość oszczędzania, więc skapitalizowania swojej pracy. A młodych okradają z możliwości kupna mieszkań z rozsądnym kredytem.
Teraz opodatkowują zyski firm energetycznych, które są państwowe, więc rozumiem, że ustanawiają podatek od własnego złodziejstwa.
Deklaracje, a rzeczywistość. Pozorne działania, a te które podskórnie są wręcz odwrotne. To trzeba widzieć.
3
Czesiu upokorzył Walian
0
Jednak muszę wycofać się rakiem i uznać, że nie doceniłem kunsztu trenerskiego wielkiego Czesława.
1
Dania- Francja 2:0. E tam, Mbappe bez Neya to beznadzieja
0
Czasem tak się zdarza, że zespół o wysokiej kulturze piłkarskiej (Polska) nadziewa się na kontrę słabszego rywala (Walia)
2
Zabrali Lewemu Brzęczka, a dali Czecha. Biedak, którego z całą pewnością można by obudować pomocnikami tworzącymi sytuacje, będzie stał jak ten d***l na szpicy próżno czekając na podania. Po pewnym czasie zacznie się cofanie pod linię środkową i wymachiwanie rękami.
Wielki zawodnik zmłotkowany naszą myślą szkoleniową.
12
Ponieważ polscy trenerzy, z wyjątkami, działają fatalnie długofalowo, ale znakomicie na zasadzie pospolitego ruszenia, zwolniłbym Czesia Misia tuż przed Mistrzostwami Świata. Na MŚ zabrałbym siedmiu nowych szkoleniowców (np. Skorża, Papszun, Probierz, Zieliński, Brzęczek, Stokowiec, no i Ojrzyński), każdego na jeden mecz z odrębnym rywalem.
Przed Meksykiem Skorża w polskim stylu zagrzałby husarię do boju, Polska ograłaby Meksyk i mielibyśmy 3 punkty w tabeli. Ale wiadomo, że polski trener po jednym meczu się zużywa i trzeba byłoby nowego bodźca. Zatem Skorża wróciłby do domu, a w jego miejsce wskoczył Papszun na Arabów. Po zmotywowaniu naszych nowymi bodźcami i oczywiście wygranej, cykl by się powtórzył i stery objąłby Probierz.
I tak do finału. Że też nikt jeszcze nie wpadł na ten prosty pomysł, który w naszych realiach sprawdziłby się idealnie.
1
@GeneralXavi Może i masz rację. Po namyśle daję Ziela do defensywy
1
@Barca1992 Naturalnym następcą kontynuującym wielką myśl Czesia byłby Probierz!
1
Ja bym wyszedł na Walię ustawieniem 7-1-1 plus wolny elektron Zieliński.
0
@RosjaninBut Nie spodziewaj się po mnie empatii dla moherów kontrolujących nieswoje macice. To jeden przykład patologii toczącej te środowiska. Jest wiele wiele innych, znam to z pierwszej ręki.
Lud ciężko pracujący nie musi kontrolować młodych poprzez narzucanie im staroświeckiego sposobu życia. Dla mnie na szacunek absolutnie nie zasługuje ktoś, kto gotuje młodym piekło życia w Pisolandzie, chodzi do Kościoła tuszującego pedofilię i odmawia kobietom pomocy medycznej.
Ponieważ sam w dobie przemian żyłem w dużej biedzie z rodzeństwem i mamą po śmierci taty, mam wywalone na przeżycia tych staruszków pisowskich. I bieda nie skrzywiła mnie w stronę pisowskiej patoli.
Nie wiem co złego jest w moherowych beretach? To chyba ta nadwrażliwość pisowskich wyborców. Można nazwać ich bardziej obrazowo "sektą, która popiera gwałty na dzieciach, nie rozliczając organizacji, która w tych ciężkich przestępstwach się specjalizuje". Prawda, że trafnie?
Naprawdę, nie wymagaj ode mnie dla tych ludzi szacunku, nie mam go za grosz.
0
Komentarz usunięty