2

Zaraz rusza Nagelsma(nn)chine. Zobaczymy czy Barca to był słabszy rywal między kolejnymi niemieckimi przeszkodami nie do sforsowania.

0

@Kozinho. Możliwe, że łotwa, Litwa, i Estonia. Może i inne kraje ze względów obiektywnych. Ale Polska zaczęła kroczyć ku inflacji w 2015 roku. Ostrzegali ekonomiści, którzy mówili, czym kończy się nieuzasadniony socjal i dodrukowanie pieniądza oraz fatalne decyzje Glapińskiego. Inflacja bazowa bez uwzględnienia cen energii i żywności to ponad 9% w Polsce. Upadek wartości złotego to kolejna katastrofa. Bardzo wysokie stopy procentowe, to kolejny przejaw nieudacznictwa.
Wszytko co może się walić, wali się.

Nie dzieje się nic czego nie można było się spodziewać od kilku lat. Niekompetentni nieudacznicy i populiści tak właśnie rządzą.

Przypomnę Tobie, że Polska w 2008 była państwem postsowieckim, a PKB było jednym z najwyższych w Europie w dobie kryzysu. Ale nie rządzili skrajni populiści.

0

@NaFazieHitman Tłumaczenie dzisiejszej inflacji strefą poradziecką, brzmi jak zdanie rzecznika rządu PiS-u. Jakoś przed rządami nieudaczników polska waluta i inflacja trzymały odpowiedni poziom.

0

Inflacja w Polsce 17,2. W Unii Europejskiej 10,1, w strefie Euro 9,1.

Można? Można. Prawdziwych liderów nie poznaje się po zajmowanych fotelach, tylko po niezaprzeczalnych wskaźnikach. Niech Zachód się uczy!

18

@Bocheno1 Za nisko ten tatuaż, on ma to w głowie. Przynajmniej tak to wygląda jakby myślał końcówką. Mamy zawodowego błazna na stronie.

0

@Dejwol Można podejść i tak. Czasami tak sobie myślę, że dla życia innych gatunków byłoby lepiej gdyby nas nie było. No ale to wszystko jest na zasadzie rywalizacji międzygatunkowej. My jednak mamy realne szanse by wykończyć się sami.

0

@Jacob1899fcb Chyba masz coś poważnie z głową człowieku

0

@Prorokk Bzdury. Stawianie znaków równości między tvp i tvn to idiotyzm. Każda przyzwoita telewizja ma swoją linię, ale mieści się w pewnych ramach. TVPiS nie jest telewizją, jest organem rządowym, zakłamanym w niespotykanej skali. TVN przez lata opisywał kłamstwa Smoleńskie Macierewicza, o czym od lizusów pisowskich się nie dowiesz.

Peło zasugerowało nie zamknięcie tvpinfo -telewizję spełniającą jakiekolwiek kryteria, tylko tvpinfo - szczujnię zakłamanych kolesi, opłacanych za publiczne pieniądze. Słowo rynsztok nie opisuje tej telewizji w sposób wystarczający.

W realu 24 to min. ruska tuba propagandowa. Oglądałem to 1 raz i byłem zszokowany skalą zakłamania i manipulacji, poprzez prezentowanie wybiórczych wiadomości - zgodnie z interesem Kremla.

Ale widzę, że kolega broni tych tępych sługusów pisowskich, którzy są sowicie opłacani, czyli przebywanie na dnie, koledze służy?

2

@Ironman Poniżej Ziobry już nic nie ma. Nawet liczb ujemnych. Sikorski jest inteligentny ale czasami lubi coś chlapnąć. Nawet ze swoimi wadami, z całą pewnością wciąga nosem tych nieudaczników z pisowskiego pseudorządu, którzy o dyplomacji nie mają żadnego pojęcia

4

@Janiama Serbski Kiełbasa!

1

@Adran360 Niestety z lektury naukowej, którą jakiś czas temu czytałem, ogromny problemem jest uzyskanie takich prędkości by w rozsądnym czasie dostać się do tych układów planetarnych. Są koncepcje, ale realizacja wydaje się zaledwie mrzonką.
Poza tym martwi mnie coś takiego jak naturalna tendencja do rozwijania się i upadania cywilizacji. Obawiam się, że to również może stosować się do gatunku jako całości. Jeśli prześpimy swoje szanse, będzie pozamiatane. A ponieważ my sami, wiedząc, że podgrzewamy niemiłosiernie planetę, wypieramy tę wiedzę i prawie nic z tym nie robimy, skąd brać nadzieję?

2

@P33ck Neymar? Ach ten chłopak, który zna tytuł MŚ z gazet. Dobry chłopak

2

@Vebrol Najemnicy. Czy w takiej atmosferze da się cokolwiek wygrać? Tak kwasy są nieustannie.

1

@Prorokk Ale nie narzucają nikomu czy ma chodzić na parady, być gejem. Walczą o prawa, które konserwatyści chcą innym zakazywać. Jak zawsze jest tu kontrast między ludźmi ograniczającymi życie innych i dającymi innym żyć po swojemu.

Słyszałeś by Peło zakazywało chodzenia do kościoła i mówiło, że wierzący to nienormalne ludzie? A z kolei posłuchaj co konserwatyści mówią o gejach .

I tak zawsze mam w rozmowie z pisiorami, mówią o innych ludziach, jakby Rydzyk im wsadził głowy w imadło. Skąd te uprzedzenia?

9

12 meczów z rzędu co 3 lub 4 dni. To będzie największa dawka futbolu klubowego jaką przyjmę w życiu. To naprawdę można przedawkować

0

@kuz Szczerze mówiąc mnóstwo kobiet wygląda odpychająco. W każdym razie umówienie się z takimi byłoby aktem autodestrukcji

5

@Kondziubarca Krycha weźmie Leo na barana i go powiezie. Czesiek ma wizję

2

Nazwa płeć piękna potrafi być bardzo myląca.

0

@RomanHoffer Biden został wywołany do tablicy przez Rusków i jego wielka pomoc wojskowa, pozwala Ukraińcom dzielnie stawiać opór. Czy tak by było z Trumpem?

4

@Przemek2323 Ja się podniecam każdym golem Leo. Uważasz mnie za głupka? Taki jesteś cwaniak? Zapraszam na spotkanie wyjaśniające za Żabkę przy rondzie Rataje w Poznaniu. Godzina 23.

1

@Compadre Tak, właśnie to boli. Twój dziadek to na pewno wspaniały człowiek, ale niestety część ludzi z tamtego pokolenia, bez problemu identyfikujący wroga i z nim walczący, w nowym świecie, sami zaczeli podpisywać się pod ludzi, którzy lubią narzucać zamordyzm. Pewnie to nieświadomie, nieintencjonalnie, ale tak część ludzi daje się zaksięgować.

Szkoda, takich ludzi jest sporo

2

@Rust_Cohle Nie wiem czy to piszesz na poważnie, czy z przymrużeniem oka. ale to jest dokładnie moja interpretacja naszej egzystencji. Sam często mam tak, że nie chce mi się odtwarzać codziennie tych samych czynności, a rzeczy, niegdyś mnie fascynujące, już mnie nie jarają. Może to zbliżająca się 50-tka na karku (ja pierd**ę, nie wierzę, że to piszę o sobie), ale jak sięgam pamięcią, już jako 20-latek zastanawiałem się po co i do czego człowiek w życiu zmierza.
Niestety jest jeden mocno definiujący moment na końcu. I to smuci

1

@Sulimo I ta właśnie ostateczność mnie dobija. Bo rozumiem zgony indywidualne, ale ludzkość może przeć do przodu. Jednak, wygadanie Słońca oznacza, że czeka nas koniec. Definitywny.

Chyba, że podróże kosmiczne pozwolą nam na uratowanie ludzkości. To jedyna nadzieja, mała jak ziarenko piasku w klepsydrze.

1

@Compadre To co opisałeś to rozdwojenie jaźni. Ja tak mam z sąsiadami pisiorami. Mili, lubimy się, drzwi zamknie zimą, żeby zimno nie leciało, pogada, pomoże jak trzeba. Lokalnie w obrębie bloku ok, ale już tego, że popierając PiS wpływa dewastująco na region, województwo i szereg aspektów życia publicznego, kompletnie nie pojmuje.
Mały promień widzenia i brak perspektywy poszerzonej.

2

@Sulimo Myślę, że do naszej zagłady jeszcze sporo brakuje. Nie przy takim zaawansowaniu naukowym, prymitywni przodkowie ludzi dali radę przetrwać.
Oczywiście pytanie jest o to, czy to co sami obecnie gotujemy, nie uderzy w większą część ludzkości?
Widzę spore braki w aktywowaniu instynktów zachowawczych. Szczególnie konserwatyści zdają się mieć klapy totalnie spuszczone na oczach, jakby nie zauważając zmieniającego się świata. A ten zmienia się szybciej niż zwykle

1

Myśli, że tylko pole magnetyczne i atmosfera chronią nas przed śmiercią w promieniowaniu kosmicznym, jest przytłaczająca. Nasze istnienie na Ziemi wisi na baaaaardzo cieniuteńkim włosku.
Dodatkowo depresyjna jest myśl o naszym oddaleniu od wszystkiego we Wszechświecie. Jesteśmy bardzo samotnymi mieszkańcami, bardzo odizolowanej planety.

0

@olek10 Nawet eksperci zachodni zachodzą w głowę ile i jak sprawne są te głowice. To wszystko jest bardzo enigmatyczne. Rzeczywiście, co do ich wielkiej armii, widzieliśmy ten Kijów zajęty w 3 dni.

0

@Rl9k1nG @joloskyy Hipotetycznie zakładam, że atomówek nie używamy.

3

@lucas/catalan Aha. Mi strasznie szkoda Kubicy, bo niewątpliwie jeździł świetnie,a w teamie z Niemcem jakoś mu nie sprzyjali. Pamiętaj, że nie wiadomo czy będąc w Mercedesie, nie miałby mimo wszystko tego koszmarnego wypadku.
To, niestety, załatwiło mu karierę.

0

A załóżmy hipotetycznie, że zebrałaby się koalicja państw w celu podporządkowania Rosji, rozebrania kraju i podzielenia jej terenów w celu zapewnienia sobie tanich i niemal nieograniczonych źródeł energii. Bylibyście za czy nie?

Ja powiem od siebie, że skala skur****ństwa, na jakie pozwala sobie ta nacja jest tak duża, że bez mrugnięcia powiedziałbym tak. Ile to oszczędziłoby krwi i żyć ludzkich na całym globie nie trzeba wspominać. Rosja chętnie działa na destabilizację w różnych rejonach świata i chętnie podsyca konflikty, często w sposób brutalny. Ale Ukraina to już totalne przegięcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?