0

Oby był ojcem sukcesów barcelony jak inny argentyńczyk

0

0

masik, o tello się nie boi, bo on już ma katalońskie serce i zostanie w klubie

0

Pojedzie bo znając nasz kochany zarząd to trenerem będzie pan Roura

0

Trzeba od niego sklonować miłość do Blaugrany

0

Jak wyjdą młode lwy z Barcy B to będzie ciekawie, będą oni bez sentymentu do Pepa ;)

0

Sracie się z tym Thiago, a Rafa Alcantara i Sergi Roberto mają podobny potencjał a ten drugi jest nawet większy niż thiago, więc za 2-3 to oni zmienią Inieste i Xaviego, więc nie ma co się bać

0

mam pytanie nie do tematu, na zdjęciu z nr.23 to jest Cuenca?

0

i zobaczycie zostaniemy z Pół trenerem ( Rubim) i pół asystentem (Rourą)

0

Grałby u nas pan David Beckham

0

Ronaldinho - zasłużony piłkarz dla Blaugrany ... uhonorujmy go jakąś posadą w zarządzie np. Asystentem Trenera :)

0

Radość z gry - coś co zniknęło wraz z ronim -.-

0

Rijkard - moim zdaniem gdyby wrócił do FCB to by tu nieźle posprzątał, Xavi, Puyol poszli by w odstawkę kosztem Sergi Roberto i Marca Bartry, pozatym messi nie grałby raczej na środku ataku tylko na skrzydle

0

skąd wiesz może w LA masii wyrośnie młody utalentowany zawodnik wzrostu IBRY CZY Petera Croucha i wtedy centry sie przydadzą

0

W moim sercu zawsze Będzie jednym z Cule

0

jeśli thiago odejdzie to niech zarząd weźmie Roniego na wypożyczenie, tak jak Arsenal T.Henry;ego

0

Niech go zabiera, jeśli to prawda

0

Messi nigdy nie przerośnie Roniego ...
Np. Roni nigdy nie dostał czerwonej kartki - Messi dostał ją w debiucie ;)

0

Brazylijczyk uczył Argentyńczyka, teraz Argentyńczyk Brazylijczyka ... Co dalej?

0

Tak jak w barcy, tyle że przy swoim Guru (Thiago tak traktuje PEPA, powiedział to w jednym z wywiadów) i będzie miał większą pensje

0

Jak go nie kupimy to będziemy żałować, to talent pokroju Thiago Silvy

0

Idealny zawodnik na końcówki meczów, jest piekielnie szybki i dla osłabionych rywali będzie jak Kat

0

Mam idealnego Kandydata ... Marcin Wasilewski ... hahaha

0

FCBfannes,
Thiago sam mówil że chce grac w FCB, tyle że klub się nie zgadza

0

Rafa Alcantara to imie i nazwisko ...
Rafinha to ksywka

0

Messi na środek?! Nie ...
Lewe skrzydło - Ney
Prawe - Messi
Srodek - Ibarbo (23 letni, silny napastnik, zapowiada się naprawdę dobrze)
A sancheza sprzedac

0

Ale .. nie w realu bo będą siedziec naławce i się zmarnują

0

Barcelona powinna ściągac młodych perspektywicznych piłkarzy (Nathan Ake; Bruma: Jese Rodriguez;Nastasic) i włączac ich do gy w FCB B

0

To ja przebijam Biletami na mecz z lechią

0

Mueller to nie z Bayernu tylko z Fiorentiny ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?