DamianMalaca
Dołączył/a: marzec 2012
Lubartów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby był ojcem sukcesów barcelony jak inny argentyńczyk
0
0
masik, o tello się nie boi, bo on już ma katalońskie serce i zostanie w klubie
0
Pojedzie bo znając nasz kochany zarząd to trenerem będzie pan Roura
0
Trzeba od niego sklonować miłość do Blaugrany
0
Jak wyjdą młode lwy z Barcy B to będzie ciekawie, będą oni bez sentymentu do Pepa ;)
0
Sracie się z tym Thiago, a Rafa Alcantara i Sergi Roberto mają podobny potencjał a ten drugi jest nawet większy niż thiago, więc za 2-3 to oni zmienią Inieste i Xaviego, więc nie ma co się bać
0
mam pytanie nie do tematu, na zdjęciu z nr.23 to jest Cuenca?
0
i zobaczycie zostaniemy z Pół trenerem ( Rubim) i pół asystentem (Rourą)
0
Grałby u nas pan David Beckham
0
Ronaldinho - zasłużony piłkarz dla Blaugrany ... uhonorujmy go jakąś posadą w zarządzie np. Asystentem Trenera :)
0
Radość z gry - coś co zniknęło wraz z ronim -.-
0
Rijkard - moim zdaniem gdyby wrócił do FCB to by tu nieźle posprzątał, Xavi, Puyol poszli by w odstawkę kosztem Sergi Roberto i Marca Bartry, pozatym messi nie grałby raczej na środku ataku tylko na skrzydle
0
skąd wiesz może w LA masii wyrośnie młody utalentowany zawodnik wzrostu IBRY CZY Petera Croucha i wtedy centry sie przydadzą
0
W moim sercu zawsze Będzie jednym z Cule
0
jeśli thiago odejdzie to niech zarząd weźmie Roniego na wypożyczenie, tak jak Arsenal T.Henry;ego
0
Niech go zabiera, jeśli to prawda
0
Messi nigdy nie przerośnie Roniego ...
Np. Roni nigdy nie dostał czerwonej kartki - Messi dostał ją w debiucie ;)
0
Brazylijczyk uczył Argentyńczyka, teraz Argentyńczyk Brazylijczyka ... Co dalej?
0
Tak jak w barcy, tyle że przy swoim Guru (Thiago tak traktuje PEPA, powiedział to w jednym z wywiadów) i będzie miał większą pensje
0
Jak go nie kupimy to będziemy żałować, to talent pokroju Thiago Silvy
0
Idealny zawodnik na końcówki meczów, jest piekielnie szybki i dla osłabionych rywali będzie jak Kat
0
Mam idealnego Kandydata ... Marcin Wasilewski ... hahaha
0
FCBfannes,
Thiago sam mówil że chce grac w FCB, tyle że klub się nie zgadza
0
Rafa Alcantara to imie i nazwisko ...
Rafinha to ksywka
0
Messi na środek?! Nie ...
Lewe skrzydło - Ney
Prawe - Messi
Srodek - Ibarbo (23 letni, silny napastnik, zapowiada się naprawdę dobrze)
A sancheza sprzedac
0
Ale .. nie w realu bo będą siedziec naławce i się zmarnują
0
Barcelona powinna ściągac młodych perspektywicznych piłkarzy (Nathan Ake; Bruma: Jese Rodriguez;Nastasic) i włączac ich do gy w FCB B
0
To ja przebijam Biletami na mecz z lechią
0
Mueller to nie z Bayernu tylko z Fiorentiny ;)