0

Skoro Pep chciałby to Tito by trenerem barcy to uszanujmy jego deczyje.

0

Pio93 twoim kryterium pasuje Hugo Lloris

0

Powrotu do zdrowia Pique

0

Jak będzie neymar i messi to potrzebny będzie mur chiński a nie autobus.

0

VISCAL EL BARCA CHAŁA BARCELONIE

0

Barca nie z takich opałów wychodziła. Ja wieże w Messiego i Telo

0

Powodzenia Eric!!!

0

0

Jakie to ma teraz znaczenie Messi rządzi a takie komentarze że gdyby grał pele czy maradona to byłby rezerwowym to są po prostu pruby wciągniecia w ten spór messiego.REAL WSTYDŹ SIĘ

0

Kupić domenico criscito (lewy obrońca) i thiago silve (środkowy obrońća)
Tyle wystarczy

0

Powiem 2 rzeczy. Po 1 poco fani realu sie tu wtrącaja nie widzą nazwy strony?Po drugie mam takie zdanie że barca nie stara się w lidze bo gra na 100% w LM żeby pobić rekord

0

Powinien grać tello a nie pedro lub kupić neymara

0

albo on albo hugo Lloris lub szczęsny

0

mówicie o alcantarze ale przecież to było ...... lat temu i wtedy się inaczej grało w nogę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?