DamianMalaca
Dołączył/a: marzec 2012
Lubartów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro Pep chciałby to Tito by trenerem barcy to uszanujmy jego deczyje.
0
Pio93 twoim kryterium pasuje Hugo Lloris
0
Powrotu do zdrowia Pique
0
Jak będzie neymar i messi to potrzebny będzie mur chiński a nie autobus.
0
VISCAL EL BARCA CHAŁA BARCELONIE
0
Barca nie z takich opałów wychodziła. Ja wieże w Messiego i Telo
0
Powodzenia Eric!!!
0
0
Jakie to ma teraz znaczenie Messi rządzi a takie komentarze że gdyby grał pele czy maradona to byłby rezerwowym to są po prostu pruby wciągniecia w ten spór messiego.REAL WSTYDŹ SIĘ
0
Kupić domenico criscito (lewy obrońca) i thiago silve (środkowy obrońća)
Tyle wystarczy
0
Powiem 2 rzeczy. Po 1 poco fani realu sie tu wtrącaja nie widzą nazwy strony?Po drugie mam takie zdanie że barca nie stara się w lidze bo gra na 100% w LM żeby pobić rekord
0
Powinien grać tello a nie pedro lub kupić neymara
0
albo on albo hugo Lloris lub szczęsny
0
mówicie o alcantarze ale przecież to było ...... lat temu i wtedy się inaczej grało w nogę