DamianMalaca
Dołączył/a: marzec 2012
Lubartów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem ma większy potencjał niż Messi, lub podobny
0
Z zamiast fabsa, wolałbym Thiago, a za sergio na DP właśnie Cesca/Songa
0
Tak Bogaci ludzie nie trafiają do więzień
0
W przyszłym atak:
Messi, Neymar, Villa (oby), Alexis, Pedro, Deulofeu, Tello, Bojan, Isaac ...
Jest z czego wybierać
0
Oni nie sprzedali go tylko, przestali go wyporzyczać, by więcej okazji mieli wychowankowie z La Masii
0
Czemu w Liście zawodników 1 składu niema Neymara JR?
0
Grał w FCB, był kapitanem, potem odszedł do realu ...
Judasz
0
Z tego co wiem to Jonathan ma tylko 23 lata więc jeszcze jest młodym zawodnikiem i może się rozwinąć jeśli będzie grał reguralnie, a nie jak w Barcelonie, dla niego transfer do ekipy z Florencji byłaby dobrym posunięciem
0
13 za samego Davida, a za dos santosa ok. 10 mln
0
Hejtujesz go bo mało zdobył, a pamiętasz 1 sezon Pepa? Najwyraźniej nie skoro tak mówisz
0
Tak samo ma neymar JR
0
Drewno to ty, nie on, pewnie w życiu go nie widziałeś w akcji
0
Zmarnowaliśmy Bojana i Dos Santosa -.-
0
Thiago do Devida:
Witaj w Barcy
0
Spoczywaj w pokoju :'(
0
Bo to prawda, jesteśmy numero uno
0
Zdrwia
0
Nie, tylko nie thiago
0
Co masz do Deulofeu? To jeden z największych talentów z La masii
0
0
Nareszcie Barwy Kataloni
0
Zróbmy Zżute na powrót Roniego :D
0
Zdarza mi się oglądać ligę Ukraińską, i Powiem że się na tle tej ligi bardzo wyróżnia
0
Miki, idioto w Brazylii mówi się po portugalsku
0
Ja się zgadzam w 100%
0
Tello, Rafinha, Deulofeu, Kiko Femenia - przyszłość FCB
0
Xname,
Mówisz że to Antyfutbol?
Jak potrafisz grać Skuteczniej, niż oni?
Nie? To kurwa nie oceniaj, bo to jest właśnie piękno
0
Miki,
Frajerze, to nie Fifa, wiesz jak wyglądałaby Barca Bez takich filarów Jak Xavi i Puyol, jak real, zbieranina piłkarzy z Frajerem, który wywala ze składu najlepszego Bramkarza Świata i Jeszcze jednego z nie wielu wychowanków
0
Gratulacje
0
Wiem, weźmy Rijakarda jako trenera, to byłby mocny kop dla Całej Barcy, wprowadził by silnych piłkarzy, moim zdaniem jest to barcy potrzebne