0

Sprzedajmy VV; Affelaya; Abidala; Ville;
Ale boże dajmy szanse znów Bojanowi, pamiętacie go czy jesteście nawet na Bojana za młodzi?
Kupmy Marquinsona (nie wiem czy dobrze napisałem)
Stegen'a
I boże nie kupujmy tego Neymara, Kupmy silnego Napastnika (Falcao,Lewy,Zlatan, RVP)

0

Samper, przyszłość Barcy

0

Sarna11,
Nie wypowiadaj się proszę,
A poza tym to się nie zgadzam na odejście Isaaca

0

Nie potrzeba wielu zmian, jedna - zmiana trenera

0

Barca potrzebuje znowu Rijkarda, który poukłada ten burdel

0

Powtórzmy to

0

Matifcb1899,
Zrobimy zrzutę i go ściągniemy do Dumy Katalonii za własne pieniądze :D

0

Lewy do Barcy - Każde GD Nasze :D

0

Skład powinien być inny:
Nie Messi - Villa od 1 min.
Nie Pedro - Tello
Nie Bartra - Abidal
Nie Busquets - Fabregas ...
Ale trudno, mamy szanse w dwumeczu, trzeba wieżyc ... Barcelona po grób

0

Ludzie ogarnijcie się to jest Ten Marcelo który byl ciotą w Wiśle, to jak on do Barcy

0

Diabełek,
Za Barce i Trenera mogłbym (jak chyba każdy) oddać organy łącznie z sercem ;)
VeB

0

Zróbmy rewanż za tych naszych wielkich wychowanków i ściągnijmy Ikera :D

0

misiek69,
Moim zdaniem to byłby dobry transfer, jest wielkim piłkarzem oraz wielkim człowiekiem, chętnie zobaczyłbym go w bramkarskiej bluzie Barcy ;)

0

Wszyscy jesteśmy Cules, więc język jest nie ważny ... VeB

0

od razu go wywalić z klubu i przeszunąć Masip'a do pierwszej 11 :D

0

Planas - Warto by go ściągnąć do Barcy "A"

0

Marc jest młody, więc co pierdolicie że nie będzie nam potrzebny, Puyol/Masherano już młodzi nie są !!!

0

4-0 Vamos

0

Co z tym Aymen'em Abdennour? Napiszcie mi na pw

0

napastnik + ŚO + nowy trener (powrót rijkarda/ Jorgen Klopp

0

Barca bez Pepa ma małe szanse na ligę mistrzów, on umiał poustawiać zawodników, za jego pracy nie było meczy takich jak z celtiicem, czy milanem, powrót Guardioli i sprowadzenie Neymara/ Falcao, oraz hummelsa i wracamy

0

Scorpion222,
a marc bartra, fontas, czy np. Montoya, to są napastnicy?
Nie, za 2-3 lata będą głównym szkieletem obrony w Barcelonie

0

Casillas albo Casilla :D

0

Rijkard na Trenera !!!

0

Weźmy Ikera na wypożyczenie do Barcy :D

0

W Realu chcą grać wielcy, a u nas zawodnik walczy trenuje i on wtedy będzie grał całe życie dla naszego ukochanego klubu i staje się nie tylko wielkim piłkarzem ale będzie miał zaszczepiony wśrodku gen Barcelony...
Wielki Szacunek dla wychowanków którzy na zawsze kochają klub w którym się wychowali i VeB :D

0

Marca jest madrycka więc nie ma co się dziwić xd

0

@Rich,
Zgadzam się w 100% :)

0

ja bym wolał aby u nas na bramce stał wychowanek...

0

oczywiście Tello

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?