DamianMalaca
Dołączył/a: marzec 2012
Lubartów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedajmy VV; Affelaya; Abidala; Ville;
Ale boże dajmy szanse znów Bojanowi, pamiętacie go czy jesteście nawet na Bojana za młodzi?
Kupmy Marquinsona (nie wiem czy dobrze napisałem)
Stegen'a
I boże nie kupujmy tego Neymara, Kupmy silnego Napastnika (Falcao,Lewy,Zlatan, RVP)
0
Samper, przyszłość Barcy
0
Sarna11,
Nie wypowiadaj się proszę,
A poza tym to się nie zgadzam na odejście Isaaca
0
Nie potrzeba wielu zmian, jedna - zmiana trenera
0
Barca potrzebuje znowu Rijkarda, który poukłada ten burdel
0
Powtórzmy to
0
Matifcb1899,
Zrobimy zrzutę i go ściągniemy do Dumy Katalonii za własne pieniądze :D
0
Lewy do Barcy - Każde GD Nasze :D
0
Skład powinien być inny:
Nie Messi - Villa od 1 min.
Nie Pedro - Tello
Nie Bartra - Abidal
Nie Busquets - Fabregas ...
Ale trudno, mamy szanse w dwumeczu, trzeba wieżyc ... Barcelona po grób
0
Ludzie ogarnijcie się to jest Ten Marcelo który byl ciotą w Wiśle, to jak on do Barcy
0
Diabełek,
Za Barce i Trenera mogłbym (jak chyba każdy) oddać organy łącznie z sercem ;)
VeB
0
Zróbmy rewanż za tych naszych wielkich wychowanków i ściągnijmy Ikera :D
0
misiek69,
Moim zdaniem to byłby dobry transfer, jest wielkim piłkarzem oraz wielkim człowiekiem, chętnie zobaczyłbym go w bramkarskiej bluzie Barcy ;)
0
Wszyscy jesteśmy Cules, więc język jest nie ważny ... VeB
0
od razu go wywalić z klubu i przeszunąć Masip'a do pierwszej 11 :D
0
Planas - Warto by go ściągnąć do Barcy "A"
0
Marc jest młody, więc co pierdolicie że nie będzie nam potrzebny, Puyol/Masherano już młodzi nie są !!!
0
4-0 Vamos
0
Co z tym Aymen'em Abdennour? Napiszcie mi na pw
0
napastnik + ŚO + nowy trener (powrót rijkarda/ Jorgen Klopp
0
Barca bez Pepa ma małe szanse na ligę mistrzów, on umiał poustawiać zawodników, za jego pracy nie było meczy takich jak z celtiicem, czy milanem, powrót Guardioli i sprowadzenie Neymara/ Falcao, oraz hummelsa i wracamy
0
Scorpion222,
a marc bartra, fontas, czy np. Montoya, to są napastnicy?
Nie, za 2-3 lata będą głównym szkieletem obrony w Barcelonie
0
Casillas albo Casilla :D
0
Rijkard na Trenera !!!
0
Weźmy Ikera na wypożyczenie do Barcy :D
0
W Realu chcą grać wielcy, a u nas zawodnik walczy trenuje i on wtedy będzie grał całe życie dla naszego ukochanego klubu i staje się nie tylko wielkim piłkarzem ale będzie miał zaszczepiony wśrodku gen Barcelony...
Wielki Szacunek dla wychowanków którzy na zawsze kochają klub w którym się wychowali i VeB :D
0
Marca jest madrycka więc nie ma co się dziwić xd
0
@Rich,
Zgadzam się w 100% :)
0
ja bym wolał aby u nas na bramce stał wychowanek...
0
oczywiście Tello