0

Dobrym Rywalem dla V.V. Był by A.Boruc.
Czemu?:
-Są podobni wiekowo.
-Mają bardzo podobny styl bronienia.
-Boruc gra lepiej nogami
-Boruc i V.V. mają podobną skoczność.

0

Powodzenia Ruben!!!

0

1.Kupić piszczka
2.Wkurzyć tym Real Madryt
3.Nauczyć go grać na środku
4.Piszczek - Pierwszy polak ze złotą piłką!!!

0

Ma ktoś link do powtórki meczu?
Niestety usnąłem po 1 połowie :(

0

Cishoko z PSG by się nadawał 21 letni piłkrarz wart 19mln euro

0

ja też jestem szczęśliwy że wrócił do dumy catalony

0

0

Pamięta ktoś jak grał w Pierwszym gran derby jako zawodnik realu
powiedział:
gdybym mógł stanął bym po drugiej. Na bramce barcelony!!!

0

Hiszpania wygra 2-0 2 bramki strzeli xabi alonso z tego 1 z karnego.
:)

0

chyba na trenera.

0

HAPPY BIRTHDAY MESSIKomentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

0

Przynajmniej zidane wyleczył się z realizmu (z Łac.Reaulusfobius)
:)

0

To tekst Xavi'ego.

0

Hummels lub Vermalen albo piszczka nauczyć grać na środku i był by zawalisty!!!

0

Jeśli okaże się że Mourinho został uduszony koszulką Barcy z nazwiskiem Messi to ja!!!!!!!

0

Na wzgląd na piękne lata w Barcy życzę powodzenia

0

isaac cuenca chyba

0

Dziękujemy! :)

0

wolałbym silve niż neymara

0

mały Wielki piłkarz

0

Z tego co wiem to messi ma wujka włocha więc ma szczęście europa że nie gra dla nich bo włosi byli by nie do pokonania

0

Wiadomo w którym miesiącu ciąży jest wybranka Lionela?

0

Oby to nie przerwało jego kariery bo to będzie ze stratą dla piłkarskiego świata

0

Gratulacje Leo!!

0

Na euro to on nie pojedzie. :)

0

Kupić Bale'a a nie albe

0

Cruyff ma racje poczekamy zobaczymy

0

Stroje są fajne :)

0

Tyle asystuje ale Piszczek ma więcej asyst niż Dani więc sugeruje zakup Łukasza Piszczka

0

To jest idealny zawodnik na tą pozycje. Jest to zawodnik grający szybką piłke , i co jest plusem gra angielską twardą piłke która jest potrzebna barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?