DamianMalaca
Dołączył/a: marzec 2012
Lubartów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
35 to mało?! Postrało ich?!
0
Mam nadzieje że neymar chociaż w połowie dorówna R10
0
Chyba każdy woli EL Guaje ;)
0
Wątpisz? w takim razie go nie widziałeś
0
Chyba nie widziałeś tego co gra Eriksen ...
0
od kiedy 5,1 mln i 50% kasy za transfer to więcej niż 10 mln?!
0
Oczywiście dodać go do 1 składu ;)
0
Jeszcze Rafa Alcantara
0
Najlepszy transfer zrobiło atletico ściągając Exteberrie
0
Tak czy siak, ściągniemy Brazylijczyka ;)
0
Tak, wierz w Wp to dojdziesz daleko
0
Widać że nie widziałeś go w akcji, jest JUŻ teraz jednym z najlepszych ŚO w Włoszech
0
Niech go do (L)egii sprzedadzą, tam Urban zrobi z nim porządek i wróci ... ;)
0
Do 31 sierpnia modlimy się by thiago został ;)
0
Czyli firmę swojego ojca?!
0
Następnego dnia:
MD: Real podpisał kontrakt z Garethem Bale
0
Dokładnie, brazylijska w 100% ;)
0
Coś jak teraz jese
0
Neymar - nowy ŚO Barcelony ;)
0
Tak serio to Daniemu zdarzało się na początku kariery grać na prawym skrzydle :P
0
Każdy by wolałbyć rezerwowym w FCB niż w PSG
0
ja bym się cieszył
0
Z tego co zrozumiałem to Rubi będzie asystentem, a Roura 2 trenerem
0
Villa - Out
Bozian - Dać mu szanse
0
Jedyna szansa w takim razie że go Rafa (jego brat) go przekona by razem zostali w Barcelonie
0
Z głowy? Jak talent Pokroju Messiego można mieć "z głowy" ?
0
Barca powinna ściągnąć jese między innymi dlatego by się nie zmarnował ten Wspaniały Młody Skrzydłowy
0
My poza Villą i Rafą Alcantarą to nie mamy też napastnika ;)
0
Pewnie sergi Roberto/ Rafinha którzy grają również Na Srodku Pomocy
0
VV nie tylko jest NADAL bramkarzem światowego Topu ale też postacią w szatni nie do zastąpienia, a tego nie da się kupić