0

35 to mało?! Postrało ich?!

0

Mam nadzieje że neymar chociaż w połowie dorówna R10

0

Chyba każdy woli EL Guaje ;)

0

Wątpisz? w takim razie go nie widziałeś

0

Chyba nie widziałeś tego co gra Eriksen ...

0

od kiedy 5,1 mln i 50% kasy za transfer to więcej niż 10 mln?!

0

Oczywiście dodać go do 1 składu ;)

0

Jeszcze Rafa Alcantara

0

Najlepszy transfer zrobiło atletico ściągając Exteberrie

0

Tak czy siak, ściągniemy Brazylijczyka ;)

0

Tak, wierz w Wp to dojdziesz daleko

0

Widać że nie widziałeś go w akcji, jest JUŻ teraz jednym z najlepszych ŚO w Włoszech

0

Niech go do (L)egii sprzedadzą, tam Urban zrobi z nim porządek i wróci ... ;)

0

Do 31 sierpnia modlimy się by thiago został ;)

0

Czyli firmę swojego ojca?!

0

Następnego dnia:
MD: Real podpisał kontrakt z Garethem Bale

0

Dokładnie, brazylijska w 100% ;)

0

Coś jak teraz jese

0

Neymar - nowy ŚO Barcelony ;)

0

Tak serio to Daniemu zdarzało się na początku kariery grać na prawym skrzydle :P

0

Każdy by wolałbyć rezerwowym w FCB niż w PSG

0

ja bym się cieszył

0

Z tego co zrozumiałem to Rubi będzie asystentem, a Roura 2 trenerem

0

Villa - Out
Bozian - Dać mu szanse

0

Jedyna szansa w takim razie że go Rafa (jego brat) go przekona by razem zostali w Barcelonie

0

Z głowy? Jak talent Pokroju Messiego można mieć "z głowy" ?

0

Barca powinna ściągnąć jese między innymi dlatego by się nie zmarnował ten Wspaniały Młody Skrzydłowy

0

My poza Villą i Rafą Alcantarą to nie mamy też napastnika ;)

0

Pewnie sergi Roberto/ Rafinha którzy grają również Na Srodku Pomocy

0

VV nie tylko jest NADAL bramkarzem światowego Topu ale też postacią w szatni nie do zastąpienia, a tego nie da się kupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?