0

Takie na wyjazd, a domowe na odwrót (czerwone w zółte paski).
:)

0

NIe rozumiesz?
Alba xavi
Pique song cesc/thiago messi
Puyol Busi iniesta
alves

0

Przebudowa +
Nowy Stadion -
Głosujemy.

0

Należy się iniescie ta nagroda.

0

Blaugrana,
Bo zenit gra w sąsiedniej grupie.

0

Ja bym wolał monpelie bo w meczu z BVB to nie wiem komu kibicować czy polakom czy Barcy

0

Real + City + Ajax +BVB = Grupa śmierci

0

Ma aske jak zorro. :)

0

Ja jestem za wypożyczeniem El crack total do barcy...

0

@Devastator
Tak ten w jeansach to był eric

0

Pokażmy, że Barca jest wielka - wygrajmy 2-mecz
Pokażmy, że Piłkarze Barcy są wielcy - nie dajmy się sprowokować
Pokażmy, że Kibice Barcy są wielcy - Szanujmy rywala
Bóg>Honor>F.C.Barcelona

0

Wiadomość do administratorów:
"Puyi czuł pewien dyskomfort i trenerzy postanowili zdjąć go z boiska, by uniknąć większych problemów."
Jest błąd..

0

Sądze tak:
Fontas'a sprzedać,
Kiko sprowadzić z Barcy "B"

0

gdzie bedzie można obejrzeć puchar Gampera?
Napiszcie na PW

0

DVilla#7,
następnych 10 raczej nie będzie.
:(

0

zgadzam się z krystian_mix

0

a potem śmiecie poszły do śmietnika.(ronaldo i figo poszli do realu madryt)

0

Blazej99 i Marc & Muniesa.
To unieście tyle. :)

0

ja bym wolał aggera niż martineza czy songa,
Bo jest dużo silniejszy i dobry by był przy stałych fragmentach.

0

FC1899Barca,
Masz racje tymbardziej że kiedyś mówiono jeszcze o transferze
Van Persie'go i Szczęsnego.

0

agger jest tańszy dlatego że jest starszy.

0

W porównaniu do ostatnich kłutni w gran Derby to to jest Mordo bicie.

0

Balotelli w Barcelonie? Nie gramy z idiotami.

0

NIe akualna informacja.
Real kupił już maicon'a.
Ale jeszcze nie pozostał przedstawiony oficjalnie kibicom

0

Będzie łatwo zapamiętać ich nazwiska. :)

0

LEPIEJ WYCHOWAĆ SOBIE ZAWODNIKÓW NIŻ KUPIĆ WYCHOWANYCH.
CHOCIAŻ WYCHOWANIE PIŁKARZA JEST CIĘŻKIE.

0

Nażekacie na tych szejków ale prawda jest taka że jakby szejk kupił barce to byście nie nażekali.

0

Skończą sie takie transfery bo fifa ma wprowadzić przepis że tylko 25% zysków klubów bedzie można przeznaczyć na transfery.

0

I tak 2 skład barcy jest lepszy niż real.

0

Nie lubię Albiola i kropka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?