DamianMalaca
Dołączył/a: marzec 2012
Lubartów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie na wyjazd, a domowe na odwrót (czerwone w zółte paski).
:)
0
NIe rozumiesz?
Alba xavi
Pique song cesc/thiago messi
Puyol Busi iniesta
alves
0
Przebudowa +
Nowy Stadion -
Głosujemy.
0
Należy się iniescie ta nagroda.
0
Blaugrana,
Bo zenit gra w sąsiedniej grupie.
0
Ja bym wolał monpelie bo w meczu z BVB to nie wiem komu kibicować czy polakom czy Barcy
0
Real + City + Ajax +BVB = Grupa śmierci
0
Ma aske jak zorro. :)
0
Ja jestem za wypożyczeniem El crack total do barcy...
0
@Devastator
Tak ten w jeansach to był eric
0
Pokażmy, że Barca jest wielka - wygrajmy 2-mecz
Pokażmy, że Piłkarze Barcy są wielcy - nie dajmy się sprowokować
Pokażmy, że Kibice Barcy są wielcy - Szanujmy rywala
Bóg>Honor>F.C.Barcelona
0
Wiadomość do administratorów:
"Puyi czuł pewien dyskomfort i trenerzy postanowili zdjąć go z boiska, by uniknąć większych problemów."
Jest błąd..
0
Sądze tak:
Fontas'a sprzedać,
Kiko sprowadzić z Barcy "B"
0
gdzie bedzie można obejrzeć puchar Gampera?
Napiszcie na PW
0
DVilla#7,
następnych 10 raczej nie będzie.
:(
0
zgadzam się z krystian_mix
0
a potem śmiecie poszły do śmietnika.(ronaldo i figo poszli do realu madryt)
0
Blazej99 i Marc & Muniesa.
To unieście tyle. :)
0
ja bym wolał aggera niż martineza czy songa,
Bo jest dużo silniejszy i dobry by był przy stałych fragmentach.
0
FC1899Barca,
Masz racje tymbardziej że kiedyś mówiono jeszcze o transferze
Van Persie'go i Szczęsnego.
0
agger jest tańszy dlatego że jest starszy.
0
W porównaniu do ostatnich kłutni w gran Derby to to jest Mordo bicie.
0
Balotelli w Barcelonie? Nie gramy z idiotami.
0
NIe akualna informacja.
Real kupił już maicon'a.
Ale jeszcze nie pozostał przedstawiony oficjalnie kibicom
0
Będzie łatwo zapamiętać ich nazwiska. :)
0
LEPIEJ WYCHOWAĆ SOBIE ZAWODNIKÓW NIŻ KUPIĆ WYCHOWANYCH.
CHOCIAŻ WYCHOWANIE PIŁKARZA JEST CIĘŻKIE.
0
Nażekacie na tych szejków ale prawda jest taka że jakby szejk kupił barce to byście nie nażekali.
0
Skończą sie takie transfery bo fifa ma wprowadzić przepis że tylko 25% zysków klubów bedzie można przeznaczyć na transfery.
0
I tak 2 skład barcy jest lepszy niż real.
0
Nie lubię Albiola i kropka