Daniello11
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Okrojone Atletico? To Real grał bez 4 podstawowych piłkarzy, no bez jaj.
3
Nie chciałem pisać, że jedna jest chora, bo wywołałoby to burzliwą dyskusję, a każdy i tak wie, że prasa Madrycka i Katalońska zostawia wiele do życzenia.
Czy zadziałało? No sam sobie odpowiedz kto jest w półfinale, kto wygrał mecz i za którym razem grając bez 4 podstawowych graczy, kto zdominował środek pola, jak spisał się Ramos. Jak trener może być na krawędzi awansując do półfinału? Bo gracz zagrał na innej pozycji? Naprawdę?
10
Te gazety są chore naprawdę, wszystkie. Real awansował, zdominował Atletico w dwumeczu, Carlo podjął świetną decyzję z Ramosem, taktycznie to było kapitalne i zadziałało bardzo dobrze, a w gazecie piszą, że Carlo na krawędzi, bo zarządowi nie spodobało się, że Ramos zagrał w środku, haha, chore. :D
0
Jasne, nikt nie będzie mówił o Ronaldo, haha :D Rekordów też nie ma żadnych, pewnie.
0
Podobno tamta Barca miała przejechać się po Realu, bo miała serie wygranych, a Real słabo grał. Poza tym na Camp Nou Real w pierwszej połowie mógł zamknąć mecz nawet 3:0, więc naprawdę nie rozumiem tej pewności siebie u Was.
0
Ale jednak w dwumeczu w lidze to Real wygrał 4:3 i gdyby to było LM to Barca by odpadła. GD to inne mecze, nic się wtedy nie liczy, żadne porównania, gra i przeciwnicy.
0
Tak samo jak miało być Real-Porto/Monaco :D a był najtrudniejszy rywal dla Realu jaki mógł być :D
0
Nie lubię Atletico, ani też nie uważam, że Simeone to jakiś cudotwórca, ale ten co to pisał jest chory.
0
Jak myślicie, jako osoby, które nie przepadają za Realem. Fakt obrony tytułu będzie działał na korzyść Królewskim czy przeciwko nim? Będzie ich motywował do tego, że będą dawać z siebie 300% mając na uwadze, że mogą dokonać rzeczy historycznej, czy właśnie to podetnie im skrzydła?
0
W grupie to coś innego niż w fazie pucharowej. Zresztą z Juve Real jak i Barca grają o wiele rzadziej, a mecze Bayern-Barca-Real są praktycznie co roku w LM.
0
Jeśli będzie półfinał Barca-Real to uważam, że jest ustawiane.
0
Czyli jednak nie każdy może się cieszyć jak mu się podoba :) cóż za hipokryzja...
0
Chyba o Kroosie zapomniałeś, ma ich najwięcej.
0
Dziwne, Ronaldo jakoś nie może się cieszyć jak mu się podoba, bo od razu go cisniecie :D
0
Całą grę Realu to robi James.
1
Nie chcę nic mówić, ale w ligowym dwumeczu Barca - Real, Barca pojechałaby do domu, bo jest 4:3. Real może nie jest w super formie, ale GD to inny mecz, inna historia.
0
Ja uważam, że nie jest w stanie, choć jako kibic RM jestem nieobiektywnym. A uważam, że nie jest w stanie dlatego, że Ronaldo - James - Chicharito dogadują się lepiej i grają lepiej niż Bale - Benzema - Ronaldo.
5
Tak samo gdyby strzelił u was Pedro w takiej sytuacji to byłby bohaterem. No i...powiedz mi za kogo by grał później? Może za Suareza? A nie ławka, bo MSN grać musi. Taki sam bezsensowny komentarz napisałeś :)
2
Tak jak rok temu, a potem szybkie 5;0 od Realu i z płaczem do domu. Są w stanie ograć każdego, no takie tuzy mają, najpierw pachołki z Ukrainy, a potem Porto, które i tak mogło ich spokojnie wyeliminować. Bayern nie zagrał nawet jednego meczu z kimś na średnim poziomie.
0
Może stąd, że bodajże w ostatnich 10 meczach, najwięcej wygranych ma Real, potem są remisy, a dopiero potem wygrane Barcy. Liczb nie pamiętam.
0
Jedna asysta, która dała awans, chyba wystarczy? :)
1
Szczególnie, że Leo w LM nie wbił bramki już od hoho:D
0
Nie miał żadnych pretensji.
1
On nie macha rękami, tylko je podniósł do góry w geście zawiedzenia, że nie trafił. Ile Wy macie lat, że tego nie rozumiecie? :(
1
Bez żadnego lizania tyłka, wiecie, że was nie lubię, ale muszę przyznać, że Barca wygląda naprawdę coraz lepiej i nawet bez Messiego gra się klei. Jedyny problem to taki, że nie wytrzymuje tempa i praktycznie zawsze odpuszcza.
PS. Neymar świetny zwody.
0
Gadanie Szada na banie siada, więc uwaga! :)
0
Komentarz usunięty
1
Na pierwszym miejscu wymieniony gol Messiego, na ostatnim awans Barcy, w sumie tutaj to normalne :D
1
Woli ugryźć siebie zamiast kolegów :D
3
Może jeszcze Ronaldo na ławkę rezerwowych? Możemy oddać za Vermalena jak coś.