Daniello11
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, ale musiał zmienić ligę, otoczenie, inny język, inny sztab, inny styl gry, inni partnerzy na boisku - WSZYSTKO INNE, NOWE i musiał się w tym od razu odnaleźć. Jak myślisz co jest prostsze - grać całe życie w jednym klubie, w zasadzie jednym określonym stylem i niemalże tymi samymi zawodnikami czy to co opisałem wyżej?
0
On jest od was ze strony :)
Już na własne prowokacje się nabieracie, hehe
0
Kurde, to co Barca zrobiła przy tym wolnym to majstersztyk, naprawdę szczerze podziwiam i dawno nie zrobiłem "wow" przy czymś związanym z Barcą.
PSG to nieobliczalny zespół i myślę, że może wygrać na CN, ale i tak odpadną w ostatecznym rozrachunku.
1
Jeśli chodzi o ten sezon to okej, zgadzam się. Tylko pisanie, że Ronaldo znika w ważnych meczach to tutaj nie nowość tego sezonu, tylko w sumie coś co można czytać co roku.
0
"Z drużynami z czołówki ligowej ma niewiele goli"
Przecież dałem statystyki z których jasno wynika, że właśnie najwięcej goli ma z najlepszymi drużynami w lidze...z Sevillą nie grają zbyt wielu meczy więcej niż np z takim średniakiem. Z Atletico na pewno grają więcej, ale jego wynik to 15 bramek w 20 meczach, to jest słabo? Po prostu sobie zakodowaliście, że strzela TYLKO ogórkom i powtarzacie to do znudzenia, a kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą...
0
Nad moim postem jest post kibica Barcelony, który zaczyna się od "bo taka jest prawda" ;)
0
Jak widać pytanie było za trudne, bo zamiast odpowiedzieć to większośc komentarzy jest o czymś innym. Barcelonie też nastrzelał jak była słaba? Sevilli też? Może i przesadzam stając tak twardo po stronie CR7 czasami, ale Wy przesadzacie jeszcze bardziej, gdy na każdym kroku umniejszacie mu sukcesów. A potem i tak wychodzi, że zakłamujecie rzeczywistość.
"znika w ważnych meczach i strzela tylko ogórom", a tu bach: Sevilla, Atletico i Barcelona, drużyny, którym wbił najwięcej goli. :)
0
Mam pytanie. Czemu mówicie, że Ronaldo strzela tylko ogórkom, a w ważnych meczach znika, skoro według statystyk najwięcej goli ma z drużynami takimi jak:
1.Sevilla - 18 bramek
2.Atletico - 15 bramek
3.Barcelona - 15 bramek
4.Getafe - 15 bramek
Pierwsza trójka to w zasadzie trzy najlepsze drużyny, może ewentualnie Valencia za Seville. To są te ogórki?
0
Dlaczego Raul to zero? :o
0
przykro, ze barca ma takich uposledzonych kibicow jak ty :p
0
był spalony przecież :D
2
Pierwsza bramka normalny strzał z pola karnego, druga bramka dobitka z pierwszej piłki po jego akcji, trzecia bramka to bomba z dystansu zza pola karnego. Czwarta jedynie dobitka na pustaka i piątka ładny gol z główki. A teraz się już nie ośmieszaj.
2
Normalka i przez 11 lat w La Liga nigdy tego nie dokonał :D
1
to czemu Barca im nie wbiła 7 bramek?
1
0
Cytujecie trolli z waszej strony piszących na rm.pl :)
0
8 goli i 7 asyst w jakoś trochę ponad 2200min.
7
Costa > najbrutalniejsza wersja Pepe.
0
A jakoś Chelsea tak ograła Barce parę lat temu, właśnie 10 na 11 :D
0
To chyba oglądasz piłkę nożną od 3 miesięcy skoro nie słyszałeś, że Suarez kogoś pogryzł.
0
chyba Lewandowski może pomarzyć o Realu :)
0
Prawda taka, że gdyby Messi zagrał jak Neymar i strzelił dwie bramki to miałby 9-10 i MOTM, bo już nie raz tak było. ;)
0
wszystkie kluby z dużej litery, a Real z małej, to się leczy kolego :D
3
to katalonia ma kompleks, bo chciałaby w końcu podnieść jakiś puchar w Madrycie. :)
Poza tym dwa lata temu zrobiła Barca to samo, rozumiem, że nie jesteś hipokrytą i przyznasz, że macie kompleks?
0
Czerwona z kapelusza, karny z kapelusza, ale i tak każdy powie, że sędziowie to tylko przeciwko Barcelonie są.
To co koledzy, od dziś Penaldo i Missi? ;)
1
Ronaldo się śmiał jak oglądał :D
0
Ciekawe jakie to uczucie wyzywać Ronaldo za karne, że to takie proste, kiedy wasz bóg nie strzela 3go karnego z rzędu :)
3
Grają w 10, więc co mają zrobić?
1
Niestety, ale gratuluję awansu :)
0
Skąd wziąłeś ten durny komentarz, bo na stronie Realu go nie ma?