Daniello11
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real na Basel może trafić najwcześniej chyba w finale, bo miał ich w grupie.
0
. .
0
.....
0
No, asystę ma dzięki kolegom. Oj, frustraci...
0
Cały czas dobrze gra, nie wiem jaki Ty mecz oglądasz.
0
Chyba od tej minuty oglądasz mecz :)
0
No od 10 lat tak mają. Barca wcale nie miała Celticu czy tam APOELA. Poza tym mecz meczowi nie równy.
2
Wy tak serio z tym, że Silva = Douglas? Przecież Silva dobry mecz gra, wiele podań do przodu, nie zatrzymuje akcji, zaliczył kilka odbiorów, kilka wybić, mało strat, do tego odważył się na strzał...faktycznie drewno straszne jak na 22 latka, który gra pierwszy mecz w Realu. Puknijcie się w łeb niektórzy.
0
No musiał by się kilka poziomów zgorszyć :D
0
Zauważyłem pewną zależność - kiedy ciśnie się tutaj Ronaldo, to wtedy on zaraz strzela bramkę.
0
A to, że obecnie Ronaldo gra gorzej od Drogby, to nie ma znaczenia.
1
Chyba dla Was. Zrozumcie, że liczy się oficjalnie. Ronaldo oficjalnie jest najlepszy, a Real oficjalnie najlepszą drużyną w Europie. Messi zdobędzie ZP w 2015 to on będzie najlepszy przez rok.
0
Pewnie ciekawszy mecz będzie Bayern - Szakchtar, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Ale jednak marka PSG i Chelsea bardziej przyciąga do oglądania.
Mam nadzieję, że Chelsea i Bayern dziś przegrają, ale to mało realne życzenia..
0
mówcie co chcecie, ale to nie jest normalne. Myślałem, że to może jakiś fetysz, ale tego nie praktykuje się z kolegami. Nie mam pomysłu, naprawdę. Piłkarz dobry, ale jest z nim coś nie tak..
0
A może w końcu zrozumiecie, że każdy bardziej inteligentny napastnik symuluje? Co jest raczej normalne, bo chodzi o dobro drużyny.
0
Akurat dryblingi mu dzisiaj wychodziły dobrze. Natomiast co się stało z jego rzutami wolnymi i strzałami z dystansu to ja nie wiem. Przecież tego nie traci się z wiekiem.
0
Nie chwyciłeś ironii.
0
Oczywiście, że kojarzę. Ronaldo w pewnym momencie w Manu nie miał sobie równych, strzelał praktycznie co drugiego wolnego. A teraz? Dlatego to dziwne, bo czym starszy to właśnie na tym powinien bazować, a on ma problem z trafieniem w bramkę.
10
Egoista Ronaldo znowu asystuje w takiej sytuacji :/
2
Ronaldo z najlepszych wolnych na świecie do najgorszych. Rozumiem, że z wiekiem traci się szybkość, koordynacje, refleks, ale jak można zaliczyć taki regres w strzałach?
Nie potrafię tego logicznie wyjaśnić.
0
Ronaldo pierwszy raz od dawna dobre dryblingi i ogólnie dobrze gra, ale za to słaba skuteczność. Real średnio.
0
A Messi znowu w składzie, kiedy Luis da mu odpocząć? Powtarzasz te głupoty po niektórych kibicach Realu. Kroos gra jeden mecz na tydzień, po czym on ma odpoczywać? Zmęczony to on był 2-3 miesiące temu.
1
Daj numery w totka wróżbito Macieju.
0
1.Czemu Ronaldo ma oddawać karne, skoro wykonuje je najlepiej na świecie?
2.Jakoś wolne oddaje Bale'owi i go jeszcze nie zabił.
3.Neymar nie strzelił, bo karny to nie gol. :)
0
No nie wiem kto ma ból dupy. Ja Neymara lubię i szanuję, ale w obecnym wieku Ronaldo bił go na głowę osiągnięciami i nie zmieni tego liczenie 200 goli z ogórkowej ligi brazylijskiej. Poza tym poczekajmy z tymi zachwytami, bo już nie jeden talent szybko się wypalił. Jest Ronaldo i Messi i długo nic.
0
Ale co Ty Sporting do Barcelony porównujesz? I jeszcze Ronaldo, który wchodził w zespół jako jeden z najmłodszych na siłę wepchnięty do starszych kolegów do piłkarza, który jest główną gwiazdą zaraz po Messim. W ogóle ta dyskusja jest bezsensu, a ten artykuł jest obrazą dla Ronaldo. Tu nie ma czego porównywać nawet, bo osiągnięcia Portugalczyka do 23r życia są sto razy bardziej imponujące.
0
Ronaldo grał tam w zasadzie pełnoprawnie tylko rok, więc co mógł wygrać? W dodatku z jakąś słabą Europejską drużyną? Co tu porównywać. Za to w Manu wygrał wszystko do 23r życia. Co wygrał Neymar z Barceloną?
0
Ronaldo zdobywał srebrny medal Euro w wieku 19 lat.
0
A z Copa America już nie może mieć? A może dlatego, że nie ma to nie wspomniano o srebrze ME Cristiano?
0
A skoro już lubujecie się w odejmowaniu bramek, to odejmijmy bramki Neymarowi z Brazylijskiej marnej ligi. Co widzimy? Że Neymar nie ma nawet 100 goli w wieku 23 lat.
+Ronaldo ma jeszcze srebro na ME.