Daniello11
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bramkarz uratował Ajax...
0
na pustą z 5m też trzeba umieć strzelać ;)
1
Najbardziej Bayernu i ich piłkarzy. Nie przepadam też za Atletico.
1
Mogę się też wypowiedzieć? :D
0
Pewnie znasz go lepiej niż James, też dzielisz z nim szatnie, widzisz go 70% dni w roku, chodzicie razem na imprezy, itp.
0
No bo to ja piszę 2000 komentarzy o Messim i Barcelonie po meczu :)
0
Ale co mnie boli? Cały czas na luziku z ironią i żartem sobie komentuję. A i kogo bardziej boli, skoro po meczu jest tutaj 2000 komentarzy o Realu z czego 1900 to wyzwiska na Ronaldo? :)
0
Cristiano miał magię w ManU, ale pewnie wtedy jeszcze nie było Cię na świecie, więc o tym nie wiesz.
0
Komentarz usunięty
0
A co, za trudnego zwrotu użyłem dla użytkowników tej strony?
0
Większych bredni nie czytałem. Jak Ronaldo miał formę to miał więcej bramek niż całe wasze "tridente". Kiedy przestaniecie na siłę umniejszać sukcesy Portugalczyka? To pokazuje tylko jakiś kompleks z nim związany. Gdybyście serio uważali Messiego za takiego lata świetlne przed Ronaldo to byście nie musieli tego na każdym kroku podkreślać - widocznie tak nie jest. :)
1
to po co oglądasz?
0
Komentarz usunięty
0
Powiedz mi, że w zeszłym sezonie Borussia była słaba to stracę wiarę w normalnych kibiców Barcelony.
1
Nie zapomnieli, tylko mieli wtedy 12-13 lat :)
0
haha, to tak samo Ci mogę napisać teraz. Skoro Ty uważasz, że nie było nikogo lepszego od APOELA czy Leverkusen :D
1
Co z tego, że w 1/8 trafiają na stosunkowo łatwiejszego rywala? Rok temu też mieli Schalke, a potem świetną Borussie i Bayern, po którym przeszli się jak po amatorach. Barcelona za to jeszcze kilka sezonów temu trafiała na takie "tuzy piłkarskie" jak Sttutgart, Leverkusen, Szachtar czy APOEL. Ale o tym się już nie pamięta, prawda?
1
Przecież Pepe i Varan zatrzymali multum akcji, pewnie jak większość tutaj nie oglądałeś meczu, ale do komentowania pierwszy.
0
Barcelona też miała nie raz. Skoro są w losowaniu mocne ekipy i te teoretycznie słabsze to szansa, że się na nie trafi jest taka sama jak ta, że trafi się na te mocniejsze.
0
Wróżbici, gdzie te tytuły, że "Król powraca"?
0
Ta Real ma takie plecy i pomoc u Platiniego, że ten wprost powiedział, że Ronaldo nie zasługuje na ZP. :)
0
Odpowiadam na Twój pierwszy, główny post.
0
Barcelona pokonała Ajax czy tam PSG 3:1, a pare dni później zremisowała z jakimś Getafe czy coś takiego. Rozumiecie 13sto letnie łebki, że mecz meczowi nie równy?
Równie dobrze Real mógł wczoraj ograć PSG 4:0, albo Chelsea 5:0, albo przegrać z Porto 0:3.
0
Dla mnie cieszynka jak cieszynka, oryginalna na pewno. Gdyby robił salta jak Klose to byście pisali, żeby spadał pajac do cyrku.
0
dla was każda w jego wykonaniu byłaby beznadziejna.
0
No dobra, ale jak mogą być liczone asysty pod karne, które on sam wykonuje?
3
Nie, teraz to miano ma Messi po hattricku z Levante...
0
Barca ograła Atletico, Atletico Real, a Real Barce. Wiesz, że mecz meczowi nie równy? Równie dobrze Real mógłby pokonać PSG 4:0. Ile Wy macie lat?
0
A jak piszą Messi Król to już jest z nimi okej?
6
Faktycznie tylko Real trafia ciągle słabiaków, Barca nigdy, dla potwierdzenia:
2009/2010, 1/8 - Barcelona vs VfB Sttutgart
2010/2011, ćwierćfinał - Barcelona vs Szachtar
2011/2012, 1/8 - Barcelona vs Leverkusen
:(