0

Jesteś chory? Gdzie ja napisałem coś o Messim?

4

Odejmij 50 goli z karnych, odejmij 50 goli na pustą, odejmij 50 goli z 5m. Hmm z czego jeszcze Ronaldo nie może strzelać? Odejmij 50 z głowy, bo jest wysoki i skoczny, więc ma łatwiej. Cóż...Ronaldo ma tylko 90 bramek, mniej od Morientesa, drewno.

0

Ważniejsza od 3pkt jest prawda.

0

No jak widziałeś 30 takich samych zdjęć to trudno, żeby na jednym był spalony, a na drugim nie. :D

W momencie podania nie było spalonego, a to zdjęcie to brzydkie naginanie faktów. Ewidentnie widać, że piłka jest już w powietrzu, zdjęcie jest opóźnione i tyle.

0

to zdjęcie jest opóźnione. Kopnął piłkę sekundę wcześniej.

0

Gadamy o dzisiejszym meczu.

0

Dlatego sędzia nie odgwizdał ręki, dał spalony przy bramce i nie dał czerwonej za faul Baleowi. Sędzia cały czas gwizdał pod Elche.

2

Getafe też walczy o europejskie puchary? :)

0

tu już piłka jest podana.

0

to jest jak piłka już jest w powietrzu :) przy podaniu nie było

1

1.Casillas
2.Nie wiem
3.Zidane
4.Ronaldo
5.Maldini

1

Nawet jak nie gra to jest dla Was najlepszy na boisku.

0

Pierwsze słyszę, żeby zmartwieniem kibiców Realu było to kiedy Barca obejmie fotel lidera. Real ma większe problemy jak np ciągłe kontuzje, czy brak pomysłu na Atletico.

0

no to 20-25m to chyba idealnie do uderzenia z dystansu. Niektórzy ładują z 30-35m. Ile dla Ciebie jest z dystansu? 10m?

0

Na takiej, że ma 94% skuteczności przy 44 strzelonych karnych? Lepsi są tylko trzej piłkarze na świecie, którzy mają 100%, tyle tylko, że oni w trójkę mają 42 karne, a on sam 44.

1

A co to wtedy jest? Siatkówka?

0

Popłacz się, że Ronaldo bije karne najlepiej na świecie...albo napisz mu list, być może w przyszłym sezonie specjalnie dla Ciebie zacznie strzelać karne w drugą stronę.

0

Alaba, Alba, Alaaba

:D

0

Dziś strzelił bramkę i zaliczył wiele kapitalnych podań.

1

I co z tego? Już kiedyś zgubił i nic to nie zmieniło, bo Barcelona też je gubi. Barca ma bardzo trudny terminarz, wcale nie łatwiejszy od Realu.

0

Real ma jeszcze mecz przed sobą.

0

A odpowiedz sobie na takie pytanie:

Wolałbyś, żeby Barca grała otwarcie, widowiskowo, pięknie i nie wygrała żadnego pucharu, czy żeby grała autobus, wygrywała po 1:0 i zgarniała po 5-6 tytułów?

1

Zrozumcie, że drużyna ustawia taką taktykę na jaką może sobie pozwolić. Malaga nie pójdzie na wymianę ciosów, bo nie ma Neymara czy Messiego. I "autobus" to normalny styl gry, tak jak karny to gol ;)

Grecja w taki sposób wygrała Euro, Hiszpania zresztą nie lepiej, kiedy bodajże 5 czy 6 meczów wygrała 1:0.

0

Barca nie wygrała dwóch meczy z Malagą to Malaga już jest dobrym przeciwnikiem wymienianym na równi z Barcą czy Valencią :D

Barca ma również bardzo ciężkich przeciwników, nawet trudniejszych, a do tego Real ma więcej meczy u siebie.

0

Tu się sprawdza przysłowie "nie mów hop..."

Już była manita, już messi z hattrickiem, już lider w tabeli i w golach...to jest kara za tę pychę, arogancie i pewność siebie.

Ale i tak uważam, że może być podobnie jak parę miesięcy temu, czyli słaby mecz w LL, a potem wygrana z PSG.

0

Komentarz usunięty

4

Perez kradł......

0

Messi to faktycznie bóg, Jest rocznik 87, Ronaldo 85, a dzieli ich 3 lata! :o

Pamiętajcie, że rekord LM zależy przede wszystkim od drużyny. Messi czy Ronaldo mogą grać nawet do 50tki i strzelać po 60 bramek rocznie, a nie poprawią rekordy jeśli nie znajdą się w LM, bądź szybko odpadną.

0

Czyli Ronaldo bije najlepiej. Bo czym jest 17 karnych w porównaniu do 44? 94% skuteczności przy 44 karnych to jakiś kosmos.

11

"Odeegard to rewelacja", "musimy go mieć!!", "drugi Messi", "ale talent, oby do Nas przyszedł".

Po transferze do Realu:

"A kto to jest ku*** Odeegard?", "po co nam ten gimnazjalista", "no i dobrze, takich jak on są tysiące", "widocznie jest za słaby na Barce"

:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?