0

Modric nie grał 3 miesiące, poza tym on nie jest od nabijania statystyk.

0

Ronaldo, Zidane i Messi.

Chyba nie chcesz powiedzieć, że Zidane mało zrobił? :D

1

Neymar zdecydowanie, dlatego, że lubię tą jego lekkość w mijaniu rywali, do tego często robi sztuczki - uwielbiam. Ma kapitalny strzał i w ogóle można by trochę jeszcze popisać, ale po co. :P

0

Oddał bardzo dobry strzał, podkręcił mocno piłkę, ale bramkarz mógł zrobić więcej. Ogólnie James ma obecnie chyba najlepsze uderzenie w Realu i zdobywa najładniejsze gole.

3

Ciekawe jakie szansę dawali kibice Liverpoolu swojemu klubowi w finale LM, gdy Ci po pierwszej połowie przegrywali 0:3. Piłka jest okrągła. Może być tak, że PSG szybko zaatakuje, uśpiona Barca straci gola np w 5 minucie, a w 10min sędzia podyktuje karnego i nagle z pewnego awansu zrobi się 2:0 i niesamowita nerwówka.



Nie trzeba daleko szukać zresztą, Real wygrał z SCHALKE 2:0 na wyjeździe, a o mało co nie odpadł w rewanżu u siebie. :)

0

Nie uważasz, że to głupie wstawiać statystyki ani w połowie sezonu, ani na koniec, tylko tak o po prostu wtedy, kiedy Messi ma najwięcej goli i napisać "mistrz wśród mistrzów"? Naprawdę? Ciekawe czy wstawiłby je tutaj np za tydzień gdyby przykładowo Messi był na trzecim miejscu, wątpię. Również wyraziłem swoje zdanie.

0

Gdzie ja prowokuje? :D

0

Tam nawet takich komentarzy nie ma, to już norma, że kibica Barcy wymyślają sobie posty, których nikt nie napisał, żeby dostać polecenia.

0

Aha i co z tego? Mistrzem mistrzów czterech miesięcy roku? Czy czego? Jakie statystyki jeszcze wymyślicie? Może mistrzem w strzelaniu bramek w sobotę, a może w niedziele? Może o 16? Na pewno ma najwięcej bramek o 16!

Piękna paranoja...

0

Tak mocno skupieni oglądacie te mecze Realu, że można się już do tej cieszynki przyzwyczaić. Przecież on by ją zrobił nawet jakby Real prowadził 10-0 z San Marino w meczu towarzyskim.

0

Jakby nie strzelił to też by cisnęli. Przykład - karny. Jak strzela to go cisną, jak nie strzela to też go cisną, tacy już są zakompleksieni. :P

2

Za to zaliczył dwie asysty :)

1

Po co te kłamstwa? Połowa komentarzy tutaj po kontuzji Iniesty to była radość. :)

0

Szczególnie, że Modric prawie w ogóle nie asystuje dla CR :)

1

To nie są kibice Realu.

0

Za Marcelo pewnie zagra Coentrao, moim zdaniem lepszy w obronie od Brazylijczyka, a w ataku również dość skuteczny i też dobrze dogaduje się z CR. Modric + Bale może i funkcjonuje, tylko niestety Bale nie funkcjonuje ostatnio. Będzie ciężko, ale liczę na wygraną, bo chciałbym finał z Barcą ;)

0

Czemu uważacie, że bez Modricia Ronaldo nie będzie zdobywał bramek? Patrząc na mecze to Modric bardzo rzadko asystuje Portugalczykowi, Modric po prostu robi porządek w środku boiska - to może robić Kroos. Wydaję mi się, że najlepiej na boisku obecnie Ronaldo dogaduje się z Jamesem. I w zasadzie gra Realu totalnie rozsypała się po jego kontuzji i wróciła do dobrego w miarę poziomu po jego powrocie.

0

Widać jak mu zależy na tych golach, ostatnio cały czas podaje do partnerów, poza tym jest tak pazerny, że ma tylko dwie asysty mniej od Messiego, który ma 3 mecze więcej. Jak zwykle stereotypy.

0

Grubo przesadzasz. James z Ronaldo się świetnie dogadują, James jest w kapitalnej formie, zagra też Isco, jest Kroos, obrona obsadzona cała, z przodu może zagrać Chicharito, bo widać, że ostatnio idzie mu świetnie. Szanse są 50/50 + stadion Realu.

1

To chyba dobrze? Bo zawsze go o to ciśniecie, więc dziś zrobił to dla Was i nie strzelił :D

0

A, chyba lepsza ta Messiego z dzisiaj ;)

0

Jest jeszcze James, który wnosi więcej niż Luka.

0

Moim zdaniem trudniejszy terminarz ma obecnie Real, ale Barcelona znowu ostatnio gorzej radzi sobie ze średniakami, więc różnie może być, ale wydaję mi się niestety, że Barca wygra mistrz, obym się mylił.

0

Dałbym łapkę za obiektywny komentarz tutaj, brawo za podejście!

0

Ronaldo 14 albo 15 asyst.

1

Ronaldao 2 asysty

0

pół roku temu, brawo bystrzaku!

0

Ma ich najwięcej zaraz po Messim, więc?

0

Panowie gdzie oglądacie Real - Malaga? Macie jakiś stream?

0

Ale ten Arsenal jest marny, remisuje z II ligowcem :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?