Dr_Cabasisi
Dołączył/a: marzec 2016
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwny widok. Kibice w przywdzianych białych prześcieradłach wygwizdują swoją drużynę..
2
Największy błąd realu podczas poprzedniego okienka transferowego? -
Odrzucenie oferty United za Garetha.
0
To może go nam wypożyczą tylko na jeden sezon z opcją wykupu za 223mln?
0
Dokładnie, a co najlepsze Ci biczownicy już przyznają mu już Złotą Piłkę xD
0
Miałem przeczucie, że Leo nie strzeli. Zauważyłem, że krotki rozbieg bardzo często kończy się niewykorzystaną 11'.
6
Usuń konto na tej stronie bo takich niedowiarków to my tutaj nie potrzebujemy.
0
Nie uważam aby tekst był dramatyczny, czytałem już o wiele większe dramaty na tej stronie. Ta nutka dramatu to efekt ostatnich tragicznych wydarzeń na La Rambli i Cambrlis.
De facto artykuł zagrzewa do walki i odbudowania tożsamości.
0
me2 - pamiętne 4-0 o dziwo przybliżyło mnie tylko do Barcy. Sukces jednoczy, porażki jeszcze bardziej ;)
0
We wszystkim zgoda choć nie uważam, że czas Messiego zmierza ku końcowi. On pogra jeszcze przynajmniej z 5 lat na wysokim poziomie. Oczywiście będzie zmieniał pozycję i brał większą odpowiedzialność za rozgrywanie ale taki geniusz nie zmierza ku końcowi. Rolą trenera jest umiejętnie wykorzystać jego talent.
1
to teraz jest nas trzech ;)
1
Oglądałem, rzeczywiście jeden z gorszych momentów w moim życiu. Najbardziej bolał przebieg meczu i jakby niemoc Dream Teamu.
0
Tak jak większość cules, nie jestem sympatykiem tego transferu. Z wielu względów. Choćby dlatego, że relacja ceny (40mln) do wieku piłkarza czy poziomu ligi z której przychodzi - nie mieści się w głowie. Czara goryczy się przelewa szczególnie po utracie Neymara i braku topowej gwiazdy w zastępstwo.
Jednak bycie prawdziwym cules zobowiązuje do tego żeby dać szansę temu Paulinho. Skoro każdy rząd może mieć swoje 100dni to czemu Paulinho miałby nie zasługiwać na kilka meczy czy też cały sezon szansy. Może okaże się, że cały ten hejt był bez sensu. Może będzie okazja żeby porównywać jego karierę do tej np. Hleba. Może nie. Ponad tym jest MES QUE UN CLUB i trzymajmy się tego.
VeB Paulinho! :) xD
0
Zobaczymy do Mesjasz pokaże :D w całej tej dyskusji nad transferowym okienkiem zapominamy, że wciąż mamy najlepszego piłkarza na świecie w swoich szeregach. Dodatkowo nie wiem jak Wy ale mam wrażenie, że ten sezon będzie wyjątkowy w karierze Argentyńczyka.
7
Winisz chłopaka za to, że chce zagrać z żywą legendą Leo Messim? Wybacz, ale rozumiem go bardziej niż kwestię lojalności względem aktualnego klubu.
0
W najgorszym wypadku zapłacimy po 150mln za łebka, ale będą w Barcelonie od nowego sezonu. Ten zdesperowany Zarząd to wie. Ja to wiem. Wy to wiecie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Trudno uwierzyć, że taki zawodnik jak Messi, grający od prawie 10 sezonów na najwyższym, światowym, żeby nie rzec galaktycznym wręcz poziomie, jest w stanie przygotować się do długiego przecież sezonu w piłkę kopaną i jednocześnie zarządzać całym swoim majątkiem, począwszy od praw do wizerunku, nagród finansowych, wynagrodzenia z kontraktu, aż po fakturowanie i składanie deklaracji podatkowych.
But wait. Może ten dzieciak oprócz geniuszu na murawie przejawia jeszcze inne talenty, takie jak: ekspert od prawa podatkowego, handlowego i karnego skarbowego, ma też zrobioną podyplomówkę z księgowości, zarządzania i marketingu a ponadto kończy doktorat z politologii..
W d. to mam na co Messi przeznacza kasę, niech gazetki pokroju ABC podejmują temat po uprawomocnieniu się wyroku skazującego, a nie pompują balonik szukając sensacji, opisując Messiego jako kryminalistę działającego z premedytacją. Nieładnie.
0
Dla mnie Lucho pożegnał się z Barcą dwukrotnie.
Pierwszy raz oficjalnie: po meczu z PSG, zachowując się niczym tchórz. Kolejny raz (nieoficjalnie) po meczu z Deportivo, kiedy to nie potrafił wykorzystać fali 6-1 na której Barca powinna surfować do końca sezonu. To wyglądało trochę jakby sam był w szoku, że można odrobić porażkę 4-0, a kolejno przegrać z ligowym średniakiem tracąc punkty na wagę mistrzostwa. O porażce z Juve 0-3 już nie wspomnę, bo to tylko potwierdzenie faktu, iż nie potrafił wyciągnąć wniosków z dwumeczu z PSG i odpowiednio zmotywować zawodników, zmienić strategię, zagrać defensywniej, zaskakując rywala.
Uwielbiałem go jako piłkarza, był moim idolem (z niechlubnym momentem gry dla prześcieradłowych). Jednakże jako trener wszystko zawdzięcza Messiemu i spółce, nie oszukujmy się. Tylko Guardiola potrafił zmotywować chłopaków, gdy była taka potrzeba.
7
Czytanie zapisów z konferencji prasowych z Lucho to jedna wielka katorga. Wydaje się, że udzielanie odpowiedzi na pytania strasznie go męczy, nie jest kreatywny, prawie w ogóle nie żartuje, nie daje kibicom żadnych dodatkowych przedmeczowych emocji.
Cóż, mając w składzie najlepszego piłkarza w Galaktyce mógłby czasami wysilić się na coś więcej niż skromność i lakoniczność.
3
No i co z tego? czy dla Was zawsze udany sezon, albo dobry sezon to musi być tryplet? Nie potraficie cieszyć się z tego co przyniósł ten sezon? Moim zdaniem przyniósł bardzo wiele, piękne emocje dwumeczu z PSG, magiczna wygrana z prześcieradłami na ich terenie, genialna forma Messiego, świetny Suarez, Neymar, Umtiti, magiczna walka Vidala o miejsce w składzie i jego dramat w związku z kontuzją, pewność siebie M.A.Ter Stegena i wiele wiele innych aspektów za które kocham ten klub od lat.
Będzie smucić utrata korony acz wszyscy dobrze widzimy z czym musiała się mierzyć Barca, ile punktów straciliśmy przez fatalne błędy sędziego, a ile zyskał RM dzięki tymże. Dlatego pisanie o straconym sezonie to dla mnie niedocenianie ogromnego wkładu całego zespołu w to za co wszyscy kochamy ten klub: styl, tożsamość, wartości na boisku i po za nim.
1
a wierzyłeś przy stanie 3-1 w rewanżu z PSG?
0
Jeżeli półfinał LM, finał CDR, prawdopodobnie 2 miejsce w lidze uważasz za stracony sezon to gratuluję ambicji a jednocześnie współczuję podejścia.
Tak się składa, że jestem fanem Barcy od sezonu 93/94 i bywały czasy, że taki sezon jak ten obecny przyjąłbym z pocałowaniem dłoni.
Ale cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Niektórzy nigdy się nie nasycą.
0
Przepraszam, o którym straconym sezonie piszesz?
3
Przy stanie 2-2, gdy piłkę wyprowadzał Roberto, miałem uczucie, coś jakby Déjà vu, temu uczuciu towarzyszyło przeczucie i wewnętrzny pokój, aż do momentu w którym piłka wylądowała w prześcieradłowej bramce.
Messi w tym meczu udowodnił, że może lać się krew, pot i łzy, a on i tak jest najlepszy.
0
Serio? Chcesz aby Barca przegrała "jako taki" pstryczek dla Zarządu i niezbędnego wietrzenia szatni?
Niestety logika przedstawiona w pierwszym akapicie Twojej wypowiedzi kłóci się dla mnie z esencją bycia Culés. Zwycięstwo buduje, chwała i gloria pisze historię, a szatnia Barcy ma unikać zwątpienia a już szczególnie polityki klubu (w szczególności, w najważniejszym momencie w sezonu).
Skoro każdy dotychczasowy wynik w tej edycji LM na Camp Nou dałby nas awans, to dlaczego nie wierzyć, że się uda? ,Chłostać się w oparach romantyzmu - każdy potrafi, a jeśli już to robić to proszę nie zapominać o pewnym drobnym acz istotnym w tej układance fakcie, otóż, że stąpa po tej Ziemi Bóg, Bóg futbolu i akurat tak się składa, że jest po naszej stronie. VeB!
3
Żenująca jest postawa fanów, którzy piszą o straconym sezonie w sytuacji gdy klub znajduje się na drugim miejscu w krajowej Lidze, w finale CDR oraz w ćwierćfinale LM. Czy Wy naprawdę nie potraficie się cieszyć z tego co mamy? Choćby z faktu, że znajdujemy się w czołówce? Nie potraficie docenić faktu, iż od lat jesteśmy topową drużyną z którą każdy się liczy? Sezon stracony bo nie ma majstra? LM przegrana bo przegrany pierwszy mecz na wyjeździe? Bicz plizz.
0
Ma pewnie w kontrakcie klauzulę i L.E musi dać mu grać. W skrócie, nie potrafimy negocjować dobrych kontraktów.
0
Nie podoba mi się ton powyższego newsa. Pogrzebanie szansy na majstra nie przystoi prawdziwym fanom Barcy i jest delikatnie mówiąc brakiem szacunku do drużyn z którymi Real/Barca będą się jeszcze musiały zmierzyć.
0
Więcej wychodzących piłek na Suareza w drugiej połowie. Trzeba się cofnąć, dać Deportivo pograć piłą i zrobić trochę miejsca na kontry. Mało tego. Messi powinien zagrać z przodu a Turan do środka (powalczyć o piłkę). W drugiej połowie powinien też się pojawić Iniesta, w miejsce Denisa albo Andre.
Będzie dobrze, prześcieradła też dzisiaj zaczynają od 0-0.
VeB!!
0
Otwieram piwko i oglądam jeszcze raz :D