1

Kurła le bele ludzie, uspokójcie się, jeszcze co najmniej 120 minut zostało do końca dwumeczu.

2

Salah wygrywa puchar.

0

Zwycięstwo Realu na Alianz Arena? Niektórzy kibice Barcy naprawdę przeceniają moc sprawczą drużyny z Madrytu.

5

Kumpel z Włoch, fan Juventusu, komentarz po ostatnim meczu z madryckimi, ktoś pamięta tą bramkę:



https://ibb.co/hHc3mx

4

Przecież nie umniejszam Robertowi, to genialny piłkarz. Top 5 od kilku sezonów. Piję do komentatorów na TVP1, którzy nie skupiają się na analizie meczu lecz tylko i wyłącznie na Robercie. Do tego wstawki o Mundialu i polskiej reprezentacji - pewnie się bez nich nie obejdzie.

5

Patrząc na formę obu klubów na przekroju całego sezonu (nie tylko LM) to Bayern jest zdecydowanie faworytem. Pisanie, że Real ich zmiecie to jakaś banialuka.

2

Zdecydowanie nie bo po pierwsze nie mam TV a po drugie nie cierpię tego polaczkowania i nieustannego oh ah nad Robertem.



Odpalę jakis stream po angielsku albo niemiecku i będę się raczył.

1

Wybacz ale umniejszać nasze sukcesy w tym sezonie (które są niezaprzeczalne) tylko dlatego, że ślizgacze z madrytu mogą wygrać 3lm z rzędu?

Ja z tym nie mam problemu bo żyję w tych czasach i widzę w jakim stylu RM wygrywa te LM. Będę opowiadał dzieciom i wnukom - o ślizgaczach, spalonych, chamie Ramosie itd. Spokojnie.

7

Ogólnie zauważalny jest straszny ból dupy na La Rambli.

Gorycz porażki z Romą nadal nie została przełknięta i co niektórzy będą uważać sezon za stracony jeżeli to real madryt wygra LM. Generalnie warunkuje się nasz sezon tym co osiągnie przeciwnik z podwórka - pffff.



Mało tego dupy bolą tak bardzo. że nie docenia się piłkarzy będących obecnie na topie vide . M. Salah, no bo przecież muszą zagrać życie 15 sezonów z rzędu aby można było o nich wiersze pisać.

0

Mahreza z Salahem porównujesz? Przecież gołym okiem widać ogromną różnicę jakościową pomiędzy nimi.

0

George Weah, Ac Milan.

1

To co mam czekać z komentarzem nt. Salaha 10 lat?



Nikt nie pisze, że Salah jest lepszy od Messiego, w szczególności biorąc pod uwagę przekrój całej kariery Argentyńczyka (która nadal trwa i nadal się rozwija). Po prostu podziwiamy Salaha, który gra jakby był namaszczony przez Boga.


1

Nie sramy, tylko doceniamy i cieszymy się jego grą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dopiero trafiłem na ten kawałek, Salah, Mane Mane:

0

Dlaczego jeszcze lepszą?

0

Na to wygląda :)

27

Mam taką teorię, że ojciec Messiego, nieco ponad 25 lat temu wybrał się na wycieczkę do Egiptu..

8

Messi.

Ale muszę przyznać, że jestem oczarowany Salah.

Obserwuję go od czasów gry w Romie.

4

Zdjął namaszczonego przez Boga Salaha i zaczęło się sypać..

0

Powiedzmy to sobie jasno. Messi jest niezastąpiony, niezaprzeczalnie najlepszy.

Ale potrafię sobie wyobrazić nasz team z nimi dwoma z przodu. Salah na szpicy a Messi tuż tuż za nim. Dajcie pomarzyć, skoro tylko to nam pozostało w LM.

0

Gdzie ten ziom co mi wmawia, że Salah musi zagrać 14 sezonów na poziomie aby móc założyć naszą koszulkę? Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, że w tego piłkarza wstąpiła jakaś istota wyższa?

0

Panowie spokojnie. Sam byłem zwolennikiem transferu Cou i uważam, że on da nam jeszcze wiele radości. Co nie zmienia faktu, że jego odejście do Barcy dało kopa drużynie. No i pojawił się M. Salah, który gra kurła jakby był namaszczony przez Boga, którego wyznaje.

0

Coutinho ogląda byłych kolegów ze łzami w oczach xD

1

Polać Ci bo dobrze prawisz!

0

Jeżeli nie dostrzegasz TEGO CZEGOŚ co go właśnie wyróżnia wśród nazwisk przez Ciebie wymienionych to masz kiepskie oko.

1

Pełna zgoda. Na ten moment.

1

Pisałem już kilka razy o M. Salah i powtarzam po raz kolejny. On ma jakość godną koszulki Barcelony.

1

2

prawdziwy kibic Barcy by przyjął rodzinę i w tle mecz oglądał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?