Dr_Cabasisi
Dołączył/a: marzec 2016
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurła le bele ludzie, uspokójcie się, jeszcze co najmniej 120 minut zostało do końca dwumeczu.
2
Salah wygrywa puchar.
0
Zwycięstwo Realu na Alianz Arena? Niektórzy kibice Barcy naprawdę przeceniają moc sprawczą drużyny z Madrytu.
5
Kumpel z Włoch, fan Juventusu, komentarz po ostatnim meczu z madryckimi, ktoś pamięta tą bramkę:
https://ibb.co/hHc3mx
4
Przecież nie umniejszam Robertowi, to genialny piłkarz. Top 5 od kilku sezonów. Piję do komentatorów na TVP1, którzy nie skupiają się na analizie meczu lecz tylko i wyłącznie na Robercie. Do tego wstawki o Mundialu i polskiej reprezentacji - pewnie się bez nich nie obejdzie.
5
Patrząc na formę obu klubów na przekroju całego sezonu (nie tylko LM) to Bayern jest zdecydowanie faworytem. Pisanie, że Real ich zmiecie to jakaś banialuka.
2
Zdecydowanie nie bo po pierwsze nie mam TV a po drugie nie cierpię tego polaczkowania i nieustannego oh ah nad Robertem.
Odpalę jakis stream po angielsku albo niemiecku i będę się raczył.
1
Wybacz ale umniejszać nasze sukcesy w tym sezonie (które są niezaprzeczalne) tylko dlatego, że ślizgacze z madrytu mogą wygrać 3lm z rzędu?
Ja z tym nie mam problemu bo żyję w tych czasach i widzę w jakim stylu RM wygrywa te LM. Będę opowiadał dzieciom i wnukom - o ślizgaczach, spalonych, chamie Ramosie itd. Spokojnie.
7
Ogólnie zauważalny jest straszny ból dupy na La Rambli.
Gorycz porażki z Romą nadal nie została przełknięta i co niektórzy będą uważać sezon za stracony jeżeli to real madryt wygra LM. Generalnie warunkuje się nasz sezon tym co osiągnie przeciwnik z podwórka - pffff.
Mało tego dupy bolą tak bardzo. że nie docenia się piłkarzy będących obecnie na topie vide . M. Salah, no bo przecież muszą zagrać życie 15 sezonów z rzędu aby można było o nich wiersze pisać.
0
Mahreza z Salahem porównujesz? Przecież gołym okiem widać ogromną różnicę jakościową pomiędzy nimi.
0
George Weah, Ac Milan.
1
To co mam czekać z komentarzem nt. Salaha 10 lat?
Nikt nie pisze, że Salah jest lepszy od Messiego, w szczególności biorąc pod uwagę przekrój całej kariery Argentyńczyka (która nadal trwa i nadal się rozwija). Po prostu podziwiamy Salaha, który gra jakby był namaszczony przez Boga.
1
Nie sramy, tylko doceniamy i cieszymy się jego grą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dopiero trafiłem na ten kawałek, Salah, Mane Mane:
0
Dlaczego jeszcze lepszą?
0
Na to wygląda :)
27
Mam taką teorię, że ojciec Messiego, nieco ponad 25 lat temu wybrał się na wycieczkę do Egiptu..
8
Messi.
Ale muszę przyznać, że jestem oczarowany Salah.
Obserwuję go od czasów gry w Romie.
4
Zdjął namaszczonego przez Boga Salaha i zaczęło się sypać..
0
Powiedzmy to sobie jasno. Messi jest niezastąpiony, niezaprzeczalnie najlepszy.
Ale potrafię sobie wyobrazić nasz team z nimi dwoma z przodu. Salah na szpicy a Messi tuż tuż za nim. Dajcie pomarzyć, skoro tylko to nam pozostało w LM.
0
Gdzie ten ziom co mi wmawia, że Salah musi zagrać 14 sezonów na poziomie aby móc założyć naszą koszulkę? Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, że w tego piłkarza wstąpiła jakaś istota wyższa?
0
Panowie spokojnie. Sam byłem zwolennikiem transferu Cou i uważam, że on da nam jeszcze wiele radości. Co nie zmienia faktu, że jego odejście do Barcy dało kopa drużynie. No i pojawił się M. Salah, który gra kurła jakby był namaszczony przez Boga, którego wyznaje.
0
Coutinho ogląda byłych kolegów ze łzami w oczach xD
1
Polać Ci bo dobrze prawisz!
0
Jeżeli nie dostrzegasz TEGO CZEGOŚ co go właśnie wyróżnia wśród nazwisk przez Ciebie wymienionych to masz kiepskie oko.
1
Pełna zgoda. Na ten moment.
1
Pisałem już kilka razy o M. Salah i powtarzam po raz kolejny. On ma jakość godną koszulki Barcelony.
1
Nie mam z PL, ale polecam ten:
http://fullmatchsports.com/sevilla-vs-barcelona-full-match-copa-del-rey-2018/
2
prawdziwy kibic Barcy by przyjął rodzinę i w tle mecz oglądał xD