0

Druga połowa będzie decydująca. Chociaż mnie by zupełnie usatysfakcjonował jakiś bramkowy remis np. 2-2 ;)

0

Trzyma poziom, ale ktoś musi zejść żeby Cou mógł poczarować (od początku drugiej połowy). Uważam, że Iniesta jeszcze mógłby pograć, fajnie się z Albą rozumieją na lewej flance.

2

Cou za Rakietę, Iniesta dalej asekuruje Albę i jedziemy z nimi xD

0

zaraz Cou wejdzie :D i będziesz miał to czego Ci brakuje.

2

A może jego historia kiedyś zakończy się romantycznie i w Barcelonie właśnie? Kto wie. U szczytu formy już go widzieliśmy - to świetny piłkarz ale w Barcelonie nie ma w tej chwili miejsca na przeciętność. Jeżeli ów Deulofeu wskoczy na wyższy level, to tylko wtedy znajdzie się dla niego miejsca na ławie, szerokiej i głębokiej;)

0

Takie wypowiedzi najczęściej się później odszczekuje.

0

ALe Cou delfina zaliczył :/

0

wlasnie komentator w Eleven powiedzial to samo ;O

1

Barca wygląda świetnie, widać, że przy tym tempie w 2 połowie spokojnie strzelimy z 2/3 bramki. Coutinho w pierwszej połowie biegał jak po hot-doga, w drugiej dokręci śrubę xD tylko czekać jak Dembele wróci do składu i zaczną się eksperymenty.

PS: Jeszcze rok temu marzyłem o posiadaniu Cou i Osmana w składzie. Teraz przy takiej przewadze w lidze można spokojnie eksperymentować ;)

0

Komentarz usunięty

0

Wygraliśmy ten puchar bodajże 3 ostatnie razy z rzędu? Jeśli odpadniemy tragedii nie będzie. Ważne aby zaprezentować show na Camp Nou - dać kibicom wiele radości.

1

Ta łysa glaca niby bierze na siebie winę za porażki rm a z drugiej strony nie potrafi przyznać, że w lidze po prostu trafili na zbyt silną Barcę. Cóż, ważne, że my to wiemy i cały świat widzi kto rządzi w świecie futbolu a kto tylko pretenduje.

0

może Franek Smuda?

1

Łysy się poci..

0

Gdyby w 1 meczu było 0-0 to Real potrzebowałby w tym momencie 2 bramek. Ale prześcieradlani wygrali 0-1 i w tej chwili potrzebują jednej bramki do awansu.

0

W takich chwilach lubię wracać myślami do nie tak odległych znowu czasów z Alcorcon w roli głownej :

2

Nie wiem czy to jakieś pocieszenie ale i tak odsetek gamoni jest tutaj znacznie mniejszy niż na stronie prześcieradlanych. Tam to kryzys wiary w swoich i okienko transferowe występują permanentnie.

39

Szanuję prawdziwych kibiców Realu szczególnie tych, którzy kibicują z innych pobudek niż chwytliwa nazwa: Królewscy/Galacticos, która w erze "Bravo Sport" nabijała im fanów xD. Ale prawda jest taka, że karma do nich wraca (do całego madritismo). Niby wygrali 2 LM z rzędu, majstra i coś tam jeszcze ale wszyscy wiemy, że ich gra nie wcale nie porywała, a tytuły zdobyli po wielu kontrowersjach. Wygrywając w zeszłym roku majstra wcale nie uczynili tego niepodważalnie. Wręcz przeciwnie, Barca zagrała świetny sezon i nieustannie deptała im po piętach (m.in zdobywając Bernabeu). Po zakończeniu poprzedniego sezonu każdy fan Barcy musiał przeżywać ogromny niedosyt. Nie dlatego, że ich drużyna z potencjałem na potrójną Koronę, zgarnęła tylko jedną (CdR) ale dlatego, że wszyscy widzieliśmy, że ta gwiazda jeszcze nie zgasła. Że Barca wcale nie zeszła ze sceny pokonana. Że nie była wyraźnie gorsza. Po prostu drugoplanowy aktor (RM) wygłosił nieco dłuższy monolog - by potem wrócić do swojego szeregu.



To nie jest tak, że ja chcę coś umniejszać Realowi albo jego fanom. Ale nie bez powodu od ponad 20 lat jestem cules a nie prześcieradrules. Nie z zaślepienia, nie z powodu oczarowania jakimś galaktycznym składem i wielkimi transferami ale z powodu filozofii, którą Johan Cruyff postanowił wprowadzić w życie, zaszczepiać w umysłach młodych chłopaków z cantery. Cruyff sprawił, że futbol stał się czymś więcej. Dzięki niemu za tą szmacianą piłką zaczął kryć się pewien ponadczasowy sens. A slogan mes que un club nabrał znaczenie w jeszcze innym, szerszym wymiarze.



W takich chwilach jeszcze bardziej doceniam, że przyszło mi żyć w czasach Puyola, Rivaldo, Ronaldinho, Xaviego, Iniesty a przede wszystkim Messiego. To on niczym Michael Jordan z Chicago Bulls, tworzy obecnie najlepszą erę z FCB. Ten magiczny chłopak mając przed sobą jeszcze parę ładnych lat kopania - już stał się najlepszym w historii tego sportu. Mam tego ogromną świadomość i czuję wielką wdzięczność.



Visca el Barca! :)

0

Ooo wrócił stary dobry Benzemjanusz xD

0

Kursiwo 2,66 na Bilbao kusi, co nie? :D

1

To zaszczyt żyć w czasach Messiego.

Legenda, autorytet, motywuje mnie swoją postawą każdego dnia. :)

0

Czy ktoś z Was wie gdzie można wykupić transmisję LM? Najlepiej jakąś zagraniczną z ang komentarzem, np. BeIn sports?

0

"Dzięki własności City Football Group i Pere Guardioli posiada skład, na jaki nie mógłby sobie pozwolić inny debiutant.", aż sprawdziłem czy aby na pewno monitor nie jest zabrudzony i czy nie chodzi o Pepa. XD

btw. świetny artykuł, fajnie obrazuje jak redaktorzy mają problem z doborem słów aby określić kosmos Messiego :D

0

Świetny serial, szczerze polecam na te jesienno-zimowe polskie dni.

2

Podsumowanie dzisiejszego meczu Real Madryt-Real Betis w 46s. xD



0

Antoniaaaaaaa!!! :D:D:D:D

0

Antonio!!!!!! :D

0

Sprytnie Zidane ugrał 5 minut doliczonego czasu.

0

Większa frekwencja akurat nie oznacza, że maja lepszych kibiców.

0

Dokładnie, a najlepsze jest to że Asensio coś przygasł. A już go do Messiego porównywali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?