1

Spokojnie otwieraj piwko bezalkoholowe i oglądaj meczyk, a po 24:00 do roboty :D

0

iphone se, mały wyświetlacz, świetny aparat i wydasz ok 1k za niego

0

Poratuje ktoś linkiem na priv, najlepiej z angielskim komentarzem?

0

Poproszę o jakiś sprawdzony link do meczu na priv.
VeB!

1

Może nie był ewidentny ale ta powtórka pokazuje, że był kontakt - spójrz na to jak wygina się stopa piłkarza Levante:

https://x.com/ToleJM/status/1099798156475359233

0

Uwielbiam te jego poematy ku czci Messiego :)

0

Otworzy, robiłem to już trylion razy.

0

Dyżurny/a ruchu.

0

A jednak Leo dał mi sporo radości xd wszedł, zrobił akcje na 2-1 i później dobił Legolanes. ;)

38

Tak tylko chciałem się z Wami podzielić radością. Właśnie kupiłem bilet na dzisiejszy mecz i latam wokół CN ze szczęścia ;))) to pierwszy raz kiedy będę widział Mesiego i spółkę na żywo! VeB!!

1

Dzięki, trochę mnie pocieszyłes. Za 2h będę pod CN i się przekonam na właśnie skórze ;) filmik obejrzę tylko znajdę jakiś suchy spot (pada dzisiaj w Barcelonie) ;)

0

Dzięki! Ale chodzi właśnie o to ze metro już po 23 nie jeździ. Nie wiem czy zdążę z CN na ostatni kurs L3. Wiec szukam jakichś alternatyw ;)

0

Panowie (i Panie), jestem w Barcelonie i niebawem udam się pod CN celem upolowania biletu na dzisiejszy mecz. Mam kilka pytań:

1. Czy dostanę bilet tak na krzywy ryj? Czy muszę sobie zakładać jakąś kartę?

2. Jaki transport polecacie po meczu na lotnisko El Prat? (Mam walizkę w przechowalni na stacji Barcelona Sants), muszę być na lotnisku przed 4:00.



Dzięki za wszelkie logistyczne wskazówki.



VeB!!

0

Morda, wyjąłeś mi to z ust :D

0

Zapodajcie proszę w komentarzu nazwę na yt najlepszych Waszym zdaniem filmików z Messim?

1

Wydaje mi się, że kolega ma na myśli szopkę, którą Dembele odstawiał w Borusii :)

2

W sumie moje kibicowanie Barcelonie jest trochę dziełem przypadku. Jestem z bordowo-granatowymi już od ponad ćwierć wieku i muszę przyznać, że to właśnie nieustannie obecna filozofia Cruyffa sprawia, że wyrażenie mes que un club nabiera dla mnie głębokiego sensu.

1

Asysta Andrzeja mioooodzio! A bramka Łukasza w iście samurajskim stylu ;)

5

Abba - The winner takes it all

10

Właśnie się złapałem na tym, że fcbarca.com odpalam za KAŻDYM razem gdy mam kontakt z internetem. To się leczy czy się temu poddać?

1

Szklanką po łapkach.

0

Oglądałem. Polecam. Genialny.

0

A polskie paszkwile na trybunach to nie podchodziły? :D

0

Bierzesz tzw. ślub kościelny?

0

Nie bądź taki wylewny. Najwidoczniej Pani Bozia nie wyposażyła Cię w zdolność rozpoznawania metafor.

2

Ty tak seriesly? Xavi opisuje rzeczywistość, czyli wszystko to co i MY (cules) widzimy/wiemy i z czego cieszymy się każdego dnia a mianowicie: era Messiego w Barcelonie bądź też ogólnie era Messiego w futbolu.



Xavi wyraża w ten sposób wdzięczność opatrzności, że przyszło mu grać z Messim, a Ciebie to nudzi? Po prostu post odklikaj jako "przeczytany" i po sprawie.



No chyba, że jesteś białym trolem, wtedy radzę usunięcie konta na tej stronie.

Edit. po dacie utworzenia konta, widzę, żeś raczej swój, więc może zacznij po prostu pić więcej mięty co by ją poczuć w końcu do Xaviego i jego komentarzy na temat Messiasza :D

0

Chyba z pozycji zeza !

3

Kryminały autorstwa Gianrico Carofiglio.

0

Też to zauważyłem. Gdyby grały prześcieradła to by pewnie z 6 doliczył.

0

Bez przesady. Przegraliśmy z drużyną, która się świetnie podniosła po kiepskim początku sezonu. To żaden wstyd. Ja jestem dumny z naszych bo prawie odrobili straty. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?