0

Liverpool gra wybornie. Strach pomyśleć co by było gdyby Cou u nich został.

Btw. gdybym miał wskazać kogoś z potencjałem na przyszłość w celu zastąpienia Messiego to byłby to chyba Salah. Jest niesamowity.

3

Jeżeli ktoś się spodziewał, że wciśniemy Romie piątkę do przerwy i później będziemy się opalać w cieniu pierwszej połowy to się grubo nie zna na tym sporcie.



Włosi popełniają mało błędów i jak widać na przykładzie De Rossiego wolą sobie sami wcisnąć niż dać naszym!



Więcej wiary w naszych, wirus fifa jeszcze daje się we znaki.

0

Jeżeli wejdziemy dobrze w mecz, bez głupiej straty bramki na początku to nie mam żadnych złudzeń, że go wygramy.



Pierwszy skład - miodzio. Patrząc jednak na naszą ławkę nie da się nie zauważyć braku doświadczenia piłkarzy tam zasiadających. Oby był to nasz element zaskoczenia :D

26

Trzeba być idiotĄ aby nie dostrzegać ogromnego talentu Roberto i stawiać go na ławie. Toż to gościu który ma klej w girach i oczy dookoła głowy.

0

Co Icardi z 2 metrów przestrzelił to brak mi słów. Level Benzemiusza ;)

1

Wybacz, to był akurat mój pierwszy komentarz dotyczący wczorajszego wydarzenia. Obiecuję, że ostatni :P

1

Dzięki, rzeczywiście wali po oczach. Sprawdzałem w słowniku i poebao mi się z lm. Nie mogę teraz tego edytować - co za wstyd..

1

Rzeczywiście dupsko zabolało po wczorajszej wygranej RM, szczególnie tych, którzy po każdej bramce Barcy automatycznie wbijają na portal Los blancos by tam właśnie zaznaczać swoje marne jestestwo.

Nie powiem - ogarnął mnie mega wkurw po bramce cr7 na 1-0 już na samym początku spotkania.

Byłbym jednak skończonym idiotom gdybym nie pogratulował mu z powodu tej pięknej drugiej bramki i ogólnie z powodu postawy w drugiej części sezonu.

Byłbym jeszcze większym idiotom gdybym łączył z tą bramką automatyczne negatywne myśli na linii cr7- złota piłka - fart. Dlatego się powstrzymuję! :)

Trzeba przyznać, że jest to świetny zawodnik, z którego można brać przykład jeżeli chce się w życiu osiągnąć sukces. Choć akurat w tym aspekcie autorytetów w świecie sportu jest wiele.

1

Co do aspektów w których cr7 jest rzekomo najlepszy: głowa- zgoda, kończenie akcji-??? BRAK ZGODY.

Leo jest o niebo lepszy od cr7 w wykańczaniu (i kreowaniu akcji). Świadczą o tym choćby statystyki: ilość oddanych strzałów zakończonych bramką.

W tym elemencie Leo chyba nie ma sobie równych. Ogólnie Leo nie ma sobie równych xD

0

Takie komentarze niewątpliwie podgrzewają przedmeczową atmosferę i na poczekaniu mógłbym stworzyć ich z trzydzieści.

Dlatego nie zgadzam się z Wojtkiem Kowalczykiem bo prawiąc w ten sposób lekceważy pozostałych pretendentów i ogólnie istotę tego sportu.

0

Dlaczego tak lekceważąco o przeciwniku?

Może i według bukmacherów Roma ma mniejsze szanse acz dobrze wiemy jak to w sercach fanów Barcy kwiecień kwiecień poprzeplatał trochę zimy, trochę lata.

Więcej rozwagi życzę przy popełnianiu komentarzy:) VeB!!

7

Miejmy nadzieję, że nie. A przynajmniej z polskim.

11

Roma jest na papierze najsłabszym acz chyba najbardziej nieprzewidywalnym klubem z całej 8.
Nie śledzę Serie A jakoś super na bieżąco ale oglądam skróty i utkwiło mi w pamięci, że Roma ostatnio gra bardzo ładnie, szczególnie dobrze ma się tam Bośniak Edin Dżeko (13 bramek w lidze).

Ale nie takie gwiazdy były już zjedzone na Camp Nou i wydaje mi się, że klub potomków Romulusa i Remusa będzie musiał się pożegnać z LM już na tym etapie. Sercem jestem za Starą Damą w pojedynku z Realem.

Oby im się udało i później wypompowani trafią na nas w półfinale.
A finał?
W finale chciałbym zagrać przeciwko City. Dlatego, że szanuję Guardiolę i uważam, że najmniej będzie cierpiał gdy to właśnie z Barceloną przegra w finale! ;)

0

Jedna rzecz mnie niepokoi. Na tej fotce Ernesto wygląda jakby zaraz miał się rozpłakać.

Oby dziś na Camp Nou zagościł na tej twarzy uśmiech ;)

0

cr7 w drodze po kolejną złotą piłkę xD

0

Argentyna - Ekwador, leciał jakoś późno, pamiętam ze pomimo zmęczenia oglądałem większą część meczu bez zmrużenia oka.

0

Podobna gadka będzie na Mundialu. Olaboga! Oby Niemcy nie wygrali!

6

Piękne zawody w wykonaniu Jaspera Cillessena :)

2

Cień Yerrego na Mestalla jest przerażająco wielki! :D

2

Rakitowicz golazzzzo! :D

0

Nie potrzebujemy już bramek z karnego żeby wygrać ten mecz.

0

Ale Messi ma przyśpieszenie. W wieku 31 (edit. 30) lat potrafi zostawić za sobą 99,9% przeciwników. Jest niesamowity.

8

"He is from Brrrrrrrraaziiillll!"

0

Coutiniooooo!!!

0

Dzięki, poprawione! Fajnie na tej stronie, nie trzeba sprawdzać 3x słownictwa w google, bo Cię poprawią.

Ps: usunąłem to "xd" z tego cytatu bo nadawało mu jakiegoś niezrozumiałego wyrazu.



PS2: ja lubię takie i wiele innych "wstawek" Hudsona. To sobie napisałem. Niektórzy oglądają ten mecz za pośrednictwem komentarzy - więc chyba mogę sobie od czasu do czasu zacytować, Panowie?

2

Ray Hudson o Messim w 43' : "He really didn't have a chance to pull the trigger".

1

Nie byłby prawdziwym cules gdyby w takim momencie meczu na etapie pófinałów grać z urazem i ryzkyować utratę bramki.

0

Messi się ostro wku*@*ł, już koszulkę zdejmował xD

4

Przełączyłem z tego nędznego canal + sport na bein sport i od razu mnie głowa przestała boleć:)

0

Psssssst..
Piweczko w łapie, serduszko pika coraz szybciej.
Mam przeczucie, że nietoperki zaskoczą i dzięki temu zgotują nam ciekawe widowisko;)
VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?