1

@kenneth99 trzymam palca na spuście ale ostatecznie włączę sobie coś co rzeczywiście pasuje pod jesienny wieczór np. Pink Floyd. Pozdro.

0

@kenneth99 omg, słuchając tego mam ochotę strzelić sobie w łeb.

0

Ogląda ktoś dzisiaj meczyk u Boćka na Jeżycach? :)

1

De Jong & Fati = Lennon & Mccartney (Roy Hudson)

0

Uprzejmie proszę o jakiś link na pw najlepiej z angielskim komentarzem (może być hiszpański).

3

@Odesseiron cuchnie tutaj motywem ze Stranger Things..

1

Dobrze, że nie do wtorku albo środy.

3

@Volk propsy za nr 2 :)

0

@cules96 również uważam, że słowo patetyczny jak najbardziej pasuje do tego kontekstu.

0

@FcBarcaCules to Ty pleciesz 3po3, zakochałeś się w Rikim czy jak?

1

@Cojarobietu Trenuje i gra tam gdzie jego miejsce w chwili obecnej czyli w Barcy B.

1

@Hrzan z polskich to lepiej Generał Nil. :)

0

@nammah Pogba jest słaby jak barszcz z torebki.

0

@Fabik87 Pogba jest wart max 60-80mln, James nieco mniej. W sumie życzę naszemu rywalowi ze stolycy aby kupił Pogbę bo to raczej żadne wzmocnienie nie będzie.

0

@ksobi
Hugo Boss Energise, 125ml dostaniesz za ok 180 zł.

1

@Gosciuu jesli chcesz odpocząć, to ani Londyn, ani Paryż. Hałas miasta, tłumy turystów i imigrantów, drożyzna itd. nie sprawią, że sobie odpoczniecie. Jeśli koniecznie we Francji to wybierz jakiś region na prowincji np. Alzacja, pozwiedzaj winnice, zjedz sobie dobrego sera, spacerujcie, zwiedzajcie okolicę. Polecam również okolice jeziora Garda we Włoszech, tam też jest drogo ale jednak warunki do odpoczynku zupełnie inne.

6

Obejrzałem pierwsze dwa odcinku Domu z papieru i szczerze mówiąc jestem rozczarowany. Szczególnie, że wielu z Was polecało ten serial zaliczając go do grona swoich ulubionych.



Akcja się nie klei, gra aktorów pozostawia wiele do życzenia, brakuje mi klimatycznej czołówki i ścieżki dźwiękowej. Brakuje takiego mrocznego klimatu, który jest obecny w takich serialach jak np. Barry, Dexter, Daredevil, czegoś co łączy to wszystko w jedną całość. Tymczasem w Domu z papieru od razu rzuca się w oczy nadawanie ludzkiej twarzy kryminalistom oraz heroizowanie postaci, które nic sobą nie prezentują. Nie moje klimaty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamilop peach please.. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Adamski69 a ja mam dobre wspomnienia związane z jego grą w naszych barwach i uważam, że każdy ma prawo do pomyłki w życiu i prawo do drugiej szansy. On się pomylił odchodząc do PSG, w skandalicznych warunkach ale jednak zachowując dobry kontakt z szatnią. Dlatego też irytuje mnie takie biadolenie fanów-idealistów, którzy jako argument przeciw powrotowi Neya podają "niesmak" tudzież powołują się na jakieś uniwersalne wartości, które rzekomo zostały podczas jego transferu do PSG naruszone.

Uważam, że powrót Neymara zarówno pod względem marketingowym i sportowym byłby strzałem w 10tkę.

0

Iván De la Peña López ;)

1

Seriale: Gomorra, The night of, Ozark, Stranger Things, Daredevil, Sherlock.

Filmy: V for Vandetta, Heat, The Shawshank Redemption, Scarface, Mr. Brooks, Generał Nil, Good Will Hunting.

5

Filmy z lektorem? A kysz!

1

Pub U Boćka na Dąbrowskiego, pub Cooliozum na św. Marcin.

0

Przyłączam się do prośby :)

3

A Ty co po 1 sezonie Prison Break jesteś? Tak Cię zafascynował Tbag, że teraz będziesz ludziom, którzy mądrze prawią ból dupy zarzucał?

Zrozum. My i wielu wielu innych będziemy pamiętać o tym po jakich kontrowersjach mierdy zdobyły te 3lm z rzędu. Zresztą jakoś zbyt głośno nie mówi się o tym, że Real zdominował świat futbolu w tym okresie. Głównie dlatego, że styl i kontrowersje w jakich do tego doszło były niesmaczne, ale również dlatego, że na własnym podwórku Real dostawał regularne baty.

Prawda jest również taka, że łysy i spółka swoje wygrali ale nadal wśród nich oraz ich fanów wyczuwalny jest ogromny kompleks w stosunku do dream teamu Messiego. :)

0

Pełna zgoda :)

2

Pogba również dupy nie urywa. Co prawda jest świetny technicznie ale jakoś nigdy mnie do siebie nie przekonał swoją błyskotliwością tudzież charakterem lidera na boisku. W Barcelonie grzałby ławę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?