Dr_Cabasisi
Dołączył/a: marzec 2016
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dostrzegam żadnej rewolucji w tym co mówi Kike. Za EV też każdy musiał walczyć o miejsce w składzie - więc tutaj nic się nie zmienia. Ponadto nie rozumiem zachwytu słowami trenera, nic szczególnego, rewolucyjnego nie powiedział xD
3
@dasouzar11 aby Jaki mógł cokolwiek wyjaśniać musiałby najpierw mieć w czymkolwiek rację xD
0
@Avada Kedavra Moje oko cieszy się każdym meczem Barcelony. Tak już mam, że celebruję każdy mecz i nawet gdy postawa naszych jest kiepska to nie narusza mojego sumienia w żaden sposób a czas spędzony nad meczem nadal uważam za wartościowy.
Zespół Valverde potrafił cieszyć swoją grą więc takie całkowite skreślanie tego trenera i drużyny w tym okresie uważam za nieuzasadnione.
0
@Avada Kedavra kibicuję Barcy od ponad 25 lat i bywały czasy, w których za zwycięstwo w lidze oddałbym wiele a trenera, który by tego dokonał całowałbym po stopach. Dlatego też ja doceniam EV za to co zrobił z Barcą i pomimo słusznej krytyki za wiele decyzji kadrowych, taktycznych itd. uważam, że zdobycie 4 tytułów w 2,5 roku to nie jest wcale tak mało.
Ludzie argumentują, że to są ostatnie lata Messiego i że porażki z Romą, Liverpoolem były niewybaczalne. Zapominają przy tym, że porażki są wpisane w ten sport a prawdziwy mistrz musi czasem ustąpić. Nie da się wiecznie wygrywać. Ernesto zawsze wypowiadał się z szacunkiem o rywalach i zawsze pokornie przyjmował porażki (których było niewiele). Zarząd mógł się z nim rozstać w nieco bardziej godnych warunkach. Nie wspominam już o kibicach, szczególnie tych z la rambli, którzy mieszalni EV z błotem. Oni jeszcze zatęsknią może nie za Ernesto ale za podwójnym mistrzostwem w la liga właśnie.
Chciałbym aby Barca zawsze wygrywała ale nie jesteśmy jedynym zespołem bijącym się o tytuły i przyjdą czasy (oby jak najpóźniej), że będziemy musieli uznać wyższość nowego mistrza.
0
@Avada Kedavra jeszcze zatęsknisz za zwycięstwem w laliga :)
52
Dobrze tak dla odmiany poczytać jakieś dobre słowa o Ernesto. Przykre jest to, że zawodnicy zawsze stali za nim murem i darzą go ogromnym szacunkiem. Czego nie można powiedzieć o wielu kibicach Barcy. Ja rozumiem krytykę jednak wielu z Was tym swoim hejtem przekroczyło wszelkie granice smaku.
0
@koksik2700 no to wielką wiarę miałeś w swojego trenera skoro od chwili zatrudnienia czekałeś na jego zwolnienie xD współczuję Ci ostatnich 3 lat xD
2
@stone80 To Ty ewidentnie nic nie wiesz o tym klubie, jego historii, wartościach i celach. Należysz do grona tych, którzy tylko psują reputację kibiców Blaugrany.
Napisałeś: "Nie ma innego wyjścia jak nazwać to katastrofalną kadencją, jedną z najgorszych albo i najgorszą w XXI wieku w tym klubie." - nie czytałem nic bardziej bzdurnego od dawien dawna.
Po tym komentarzu widać jakie masz instrumentalne podejście do ludzi i do sportu. Żeby uznać kadencję trenera - który 2x z rzędu wygrał ligę - za katastrofalną to trzeba mieć jakieś poważne problemy z interpretacją rzeczywistości.
0
@Przemek2323 a nie bierzesz pod uwagę takiej opcji, że to liga jest bardziej wyrównana? Przecież poza Barca i Realem są jeszcze inne ekipy, które się wzmacniają i które się mobilizują na spotkania z nami.
0
@Przemek2323 jakie "wszystkie problemy" masz na myśli? Problem pierwszego miejsca w lidze na jej półmetku? czy może problem wyjścia na pierwszym miejscu w grupie LM? Czy też chodzi Ci o to, że odpadliśmy z arcyważnych rozgrywek o superpuchar (w jakże fatalnym stylu)? Naprawdę, jakie to problemy ma Barcelona na tle innych ekip?
22
@qbuteq Dyzma? Błagam. Dyzmą można nazwać np. Franciszka Smudę ale nie Ernesto, który ma pojęcie taktyczne i szacunek w szatni u największych gwiazd. Można nie lubić Ernesto ale sugerować, że jest to "człowiek bez wykształcenia, robiący przypadkowo karierę" (ot definicja "dyzmy" w sjp) ośmiesza tylko twórcę takiej opinii.
0
@macio_944 wybacz ale na LR spotkałem już setki postów skupiających się wyłącznie na wyśmiewaniu EV za jego wygląd, sposób poruszania się itd. taki język mi nie odpowiada i zawsze będę go piętnował.
0
@Avada Kedavra Ok, dobrze już dobrze, przejrzałem sobie historię postów @Colon i rzeczywiście nie należy on do grona tych, którzy uprawiają tutaj mowę nienawiści. :)
4
@Jakchcesz no tak, dwa mistrzostwa Hiszpanii z rzędu, ogień!!!
2
@Colon wyśmiewanie wyglądu trenera świadczy o Tobie niezbyt dobrze. Rozumiem, że Ciebie usatysfakcjonowałby na naszej ławce David Beckham i to bez koszulki ;)
Edit. Ok napisałeś ze to powiedziała dziewczyna jednak z tonu Twojego posta można wyczytać ze przychylasz się do jej opinii.
0
@GeraltzKatalonii no further questions your honor.
1
@GeraltzKatalonii Nie ma sensu dyskusja z kimś, kto uważa, że wygranie 8 z 11 sezonów w Hiszpanii nie promuje klubu do grona tych elitarnych. Jak wspomniałem, mania zwycięstwa i brak pokory.
1
@GeraltzKatalonii no tak bo dla Ciebie elita to wyłącznie zwycięzca tych "elitarnych" rozgrywek?
1
Niektórym trudno jest przełknąć gorycz porażki bez obwiniania nikogo. To był bardzo ładny mecz, szczególnie druga połowa. Nie zabrakło emocji i dobrej gry z obu stron. Ostatecznie to Atletico wygrało i należy z tym przejść do porządku dziennego. Ot tyle i aż tyle. Należy pogratulować przeciwnikowi i liczyć na to, że pogonią w finale tych co piorą koszulki w krochmalu.
Zauważyłem też pewną korelację, mianowicie, większość z tych, którzy najbardziej tutaj lamentują to osoby, które kibicują Barcy mniej więcej od czasów Guardioli (a więc okresu pełnego sukcesów i całkowitej dominacji). Taką linią graniczną są czasy Ronaldinho (czasy magii i wielkiego powrotu Barcy na tron). Są to ludzie, którzy w każdej porażce Barcy szukają winnych, zazwyczaj jest to jakiś zawodnik, np: Rakitić, Busi albo sam trener: tutaj prym wiedzie Valverde (choć w przeszłości obrywało się innym, w tym śp. Tito). Nie cierpię takich ludzi i ich komentarzy bo są one nacechowane taką polaczkowatością, brakiem szacunku i swoistą obsesją na punkcie zwycięstwa, pięknej gry itd. Ci właśnie, zapominają, że dominacja Barcy trwa już niemalże od 15 lat i zamiast cieszyć się tym, że nieustannie należymy do elity piłkarskiego świata, oni skupiają się na szukaniu dziury w całym. Mam wrażenie, że takimi osobami kierują emocje, które nie są godne kibica Barcy i wartości, które ten klub reprezentuje.
Gratulacje dla gladiatorów Simeone!
Jeszcze wszystko przed nami. Barca pokazała dziś, że w tym sezonie jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Walczymy o majstra, walczymy o LM i CdR. Vamos! VeB!
0
@BarcaInfo dobry chłopak był i mało pił :)
0
@Hushovt czasami buszek pomaga.
1
@FafitFCB ja polecam "Anne with an e" na Netflixie.
1
Barca remisuje po przerwie świątecznej w derbach Barcelony i to wywołuje u niektórych z Was takie emocje? Jeszcze rozumiem tych od #Valverdeout bo oni nie przepuszczą żadnej okazji aby opluć naszego trenera ale pozostali? skąd taki wysyp drama queen? Przecież nie od dziś wiadomo, że nasi po przerwie świątecznej prezentują się nieco słabiej. Podobnie zresztą jak na początku wiosny. A już pisanie o tym, że nasi zaprezentowali dziś antyfutbol sprawia, że poziom komentarzy na la rambla zaczyna sięgać dna na którym znajdują się użytkownicy strony dla prześcieradeł.
1
@masa11 antyfutbol? to chyba oglądaliśmy dwa inne mecze xD
0
Wspaniały hołd na cześć Daniego Jarque.. Nasi muszą się pozbierać.
8
@Solimalhio weź głęboki oddech, przeczytaj 2x to co przeczytałeś i zastanów się czy Twój żal do Messiego jest uzasadniony. Wymagasz od niego żeby bronił, rozgrywał, asystował, wykańczał akcje?
0
@RaulGarciatoGbur straciliśmy punkt z Sociedad bo nie strzeliliśmy jednej bramki więcej, ot co. O sytuacji z Pique się nie będę wypowiadał bo uważam, że albo gwiżdże się każde ciągnięcie za koszulkę albo wcale. Janusze z rm.pl powinni brać to pod uwagę płacząc nad nieogdwizdanym dla nich karnym. Powinni też mieć w pamięci jak sami okradali inne ekipy z bramek, punktów, zwycięstw, awansów w kilku poprzednich edycjach LM - kiedy VARu nie było. Karma wraca.
0
@Quahoo Sędzia nie był po żadnej stronie, choć prawdą jest że w kilku momentach mógł sięgnąć po VAR - czego nie uczynił - i wskazać na wapno. Nie oznacza to jednak, że sREal został okradziony. Nie strzelili żadnej bramki a my też mieliśmy swoje sytuacje. My wrzeszczeliśmy po meczu z Sociedad ale nie na tym poziomie dna które występuje na tamtej stronie - w tym problem.
2
Poziom pomeczowych wypowiedzi na wiadomo której stronie prześcieradeł przypomina najgorszy brukowiec prowadzony przez prostackich januszy. Serio, gdybym był fanem białych to bym się wstydził tam logować. Oni są wręcz przekonani, że zostali wczoraj okradzeni z 2 bramek i 3 punktów :D
0
@Lucassito motywować swój zespół w trakcie konferencji prasowej? On to robi na co dzień: w szatni, podczas treningów, spotkań z zespołem. W trakcie konferencji, przed wielkim meczem wypada uznać stadion i kibiców przeciwnika. To wszystko co miałem na myśli. VeB!