0

Pytanko, czy ktoś z Was ma macbooka i wie może jak zrobić aby móc na nim zagrać w poksa na pokerstarsie? Wiem, że w PL to nielegalne acz pytam stricte teoretycznie:) Słyszałem, że trzeba mieć jakiś program do VPN itd. Póki co nie mogę nawet wejść na stronę pokerstarsa.

Jakby co mozna pisać na priv :D

10

@Chaoss to oczywiste: worms armageddon

1

@AV0CAD0 Kompletna bzdura, Pani Kopacz jest równie kompetentna i empatyczna jak Pan Szumowski.

0

@SuperVegeta Goku też nie miał szans z Vegetą, ogólnie w większości walk wychodził bez szans a jak kończył? Więcej optymizmu życzę :)

0

@moonray na tym forum przeczytałem już największe bzdury a i tak zawsze mnie czymś nowym zaskoczą :D

2

@kuz proponuję abyś poddał się naturze i poszedł już spać

0

@cchesterr43 jakoś naszym kibicom nie pozostawiono takiej decyzji do podjęcia w trybie indywidualnym.

0

Ci Brytole to albo idioci albo ignoranci albo ludzie o wysokiej odporności na wirusy. My będziemy grać przy pustych trybunach, w Paryżu pustki natomiast LFC jest dziś zagrzewany do walki przy pełnym stadionie... jak to skomentować?

0

@norbi77 " mimo, iż inne drużyny wiedzą czym można powstrzymać Barcę i Real, to Ci i tak nic sobie z tego nie robią, tylko dalej grają, jakby bramki miały same się strzelić. "

- przechodzisz samego siebie w tych uproszczeniach i skrótach myślowych, jakby wykluczasz ze swoich myśli fakt, iż zarówno śmietankowi jak i nasi odbywają treningi taktyczne i robią to właśnie po to aby zaskoczyć przeciwnika. Nie zdobywają bramek? Co innego widzę w tabeli w rubryce "bramki strzelone", Barca i Real mają ich najwięcej.

"Inaczej nazwać tego nie można, skoro nie dopuszczają do siebie myśli, że ich czas dobiega końca, a piłka się zmieniła."

- i tutaj znowu, Barca jest pierwsza, Real drugi - kogo czas dobiega końca? Swoje uwagi powinieneś skierować do drużyn znajdujących się na dnie tabeli. Naprawdę nie kumam Twoich rozkmin. A bardzo się staram xD

0

@norbi77 weź przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i błagam nie zarzucaj mi problemów z rozumowaniem. Przecież to co napisałeś nie ma zupełnie sensu a już szczególnie ten fragment:

"Real i Barca są tak zapatrzeni w swoją wielkość że nie widzą, iż inne drużyny przeciwstawią się zaangażowaniem i już są kłopoty".

29

@BarcaInfo i niech mu wiatr sprzyja ;)

0

@norbi77 Barca jest zapatrzona w swoją wielkość? Akurat ciężko wskazać klub który odnosiłby się do przeciwnika z większym szacunkiem niż Barca. Ot, niedaleko szukając, wystarczy spojrzeć na wczorajsze pomeczowe komentarze.

Ktoś już poniżej wskazał, że nasz styl gry sprawia, że oczekujemy aby przeciwnik nas atakował - więc w moim odczuciu Twój post tym bardziej nie ma sensu. Podobnie jak post o tym, że Messi musi odejść xD

0

@kerouac no ja stoję na stanowisku, że na przestrzeni ostatnich lat wiele ekip podskoczyło poziomem m.in. Betis, Sociedad, Granada, Getafe, nawet wspomniane przez Ciebie Levante. Wolę taką bardziej spłaszczoną wersję ligi.

0

@kerouac a przepraszam, to sezon jest dobry tylko wtedy gdy Real i Barca odskakują innym na 20/30 punktów?

0

@AdiKingu96 Neymar dałby nam wiatr na skrzydle, którego tak bardzo potrzebujemy. Poza tym przynajmniej kilkanaście bramek i asyst na sezon. Grał już u nas, sprawdził się, zna szatnię, zna miasto, zna język.Jeżeli nie dostrzegasz w jego powrocie opcji, które może nam dać w ataku to rynce opadajo.

Co to się ostatnio wyprawia na tej la rambli. Jakaś farma troli przejęłą stronę?

0

@XaviHeart Póki co to tylko stek doniesień medialnych. A Wy wszystko łykacie jak pelikany.

0

@damiano996 uczęszczałeś na lekcje języka polskiego? Ten bełkot ledwo da się czytać.

Nie możesz się doczekać kiedy Messi skończy karierę? No cóż, należysz do pewnej grupy ludzi wspomnianej przez @Mario96w - ja mam wrażenie, że po porażce z białymi u niektórych nastąpiły nieodwracalne zmiany w mózgu. Inaczej sobie tego nie potrafię wyobrazić.

0

@FCBMati10 podobne zdanie mam w temacie użytkowników tego portalu :D przydałoby się przewietrzyć to towarzystwo.

3

@norbi77 to Ty jesteś żałosny bo nie masz wiary w swój zespół i w trakcie trwającego sezonu podważasz jego fundament.

Co masz na myśli pisząc "mieliśmy błyszczeć" ? Skoro Tobie marzy się błyszczenie Barcelony to kup sobie statuetkę Camp Nou i ją regularnie poleruj.

Ja nie żyję marzeniami, tylko jestem realistą. Zespół można budować na mieszance doświadczenia starszych graczy z energią i zapałem do gry tych młodszych. Nie jestem zwolennikiem rewolucji w sytuacji gdy bijemy się o pierwsze miejsce w lidze i gramy (z korzystnym wynikiem z pierwszego meczu) w LM. W połowie sezonu zmieniliśmy już trenera co było moim zdaniem błędnym posunięciem.

Skoro kibicujesz Barcy od czasów Gasparta to powinieneś pamiętać chwile w których nie liczyliśmy się w walce o majstra i przez ich pryzmat docenić to co się dzieje teraz. Owszem nasza gra czasami pozostawia sporo do życzenia ale trzeba pamiętać, że przygotowanie fizyczne opiera się na cyklach a te w połączeniu z niedającymi się przewidzieć kontuzjami, potrafią sporo namieszać.

Ta mania wielkości która coraz częściej bije od kibiców Barcy coraz częściej kojarzy mi się z królewskością innego klubu z Hiszpanii. I to nie w pozytywnym znaczeniu.

"Nie ma sensu tego tłumaczyć, bo niektórzy zobaczyli, że mowa o odejściu Messiego i wpadają w panikę."

Nikt nie wpada w panikę. Zrozumiałem o co chodzi w Twoim poście. Ale nie zgadzam się z jego zasadniczą tezą, która opiera się na stwierdzeniu, że Leo i Luis muszą odejść xD W zasadzie to Twoje stwierdzenie jest jakimś nonsensem i wyrazem paniki właśnie.

3

@Salwik92 Jakbyś Ty przeczytał powyższe posty to byś zauważył, że biorę udział w dyskusji od początku xD zatem gwarantuję Ci, że przeczytałem całość, choć wychodzi mi to bokami.

I tak, podtrzymuję swoje stanowisko: patologią jest chęć wyrzucenia ze składu najlepszego strzelca, króla asyst, kapitana, najlepszego piłkarza w historii.

2

@norbi77 dobrze, że Twój post jest wyłącznie przejawem wolności słowa i swobody wypowiedzi w internecie. Na szczęście - oprócz kilku frustratów - nikt nie bierze tego co piszesz na poważnie. Barca wzmocni się w najbliższym okresie kimś na skrzydło (Neymar?), wróci Dembele, być może Coutinho, Suarez z kontuzji, do tego nabędziemy kilku młodziaków i jeszcze Leo i spółka - najbliższych kilku sezonach - wzniosą dla nas trofea. Wtedy odszczekasz te swoje słowa. Wrócę do tej dyskusji aby Ci o tym przypomnieć. Pozdro.

2

@swiergol2 na tej stronie prym wiodą dzieciaki oraz frustraci, którzy już nie mogą doczekać się końca ery Messiego :) Przykre - ale takie jest prawo internetu.

2

@Salwik92 "Ja osobiście to czekam po prostu na koniec ery Messiego i na "nową" Barcelonę" - jak można czekać na to aż najlepszy piłkarz na świecie skończy karierę? Nie rozumiem tego, to jakaś patologia.

1

@T_TG " Zupełnie nie wierzę, że Argentyńczyk jest jeszcze w stanie grać drużynowo."

Boże, widzisz i nie grzmisz. Ludzie Wy tak na serio? Skoro zawodnik z największą liczbą asyst nie gra drużynowo to kto? OMG.

2

@norbi77 Twój komentarz nie jest ani odważny, ani mądry, ani jakiś analityczny, ani sensowny, ani też logiczny. Robisz z siebie ogromne pośmiewisko twierdząc, że Leo nie jest już w stanie zmienić swojego stylu gry czy też dostosować się do innej roli w drużynie. Tak inteligentny, dojrzały, doświadczony, genialny piłkarz jest w stanie grać na każdej pozycji. Zresztą on od kilkunastu lat udowadnia nam, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i pod tym względem jest dla mnie Bogiem. Nie jest nietykalny acz ma u mnie status piłkarza nieusuwalnego, gdyż udowadnia swoją wartość na boisku i nie widzę żadnych podstaw aby się go pozbywać. Ty nie podałeś żadnych sensownych argumentów na poparcie swojej absurdalnej tezy. Co do Suareza - zgoda, powinniśmy poszukać kogoś na jego miejsce (acz on sam o tym trąbi!).

Twój zarzut, że Leo nie bierze udziału w pressingu jest bezpodstawny. Albo nie oglądasz meczów albo nie widzisz jak Leo walczy po stracie piłki o jej odzyskanie. Często jest pierwszym, który stosuje pressing. Pisanie, że gdy stracimy piłkę to gramy w 9 (nie liczysz Messiego) jest dla mnie jakimś mega lichym uproszczeniem. Ty naprawdę uważasz, że Leo to jakiś dureń, który gra tylko pod siebie? Przecież z taką liczbą asyst i zmarnowanych setek (które wystawia kolegą) można postawić zupełnie odmienną tezę.

A! I to z Ciebie jest wielki no name, który w moim przekonaniu tym postem się tylko ośmieszył, no i przy okazji sprawił, że kilku innych użytkowników ujawniło swój stosunek do naszego kapitana.

Napisałeś ten post w takim tonie jakbyś wszystko dogłębnie przemyślał i przeanalizował. A tymczasem nie przedstawiłeś żadnej alternatywy, żadnej propozycji kim chciałbyś zastąpić Leo, Luisa i całą resztą naszych staruszków.

Owszem masz prawo do wyrażania swojego zdania ale wysil się chociaż trochę i szanuj to, że wymagamy od Ciebie nieco głębszej refleksji. Nie każdy z tutejszych użytkowników przytakuje. Mowa o naszym kapitanie i legendzie tego klubu. On chce dla nas grać i od zawsze powtarza że będzie to robił tak długo jak będzie czuł, że daje Barcelonie przewagę. Tak samo zachował się Iniesta.

Piszesz że:
"Ja po prostu chciałbym przyspieszyć to co stanie się za rok lub dwa, bo ogólna sytuacja Barcy (konflikty, afery, pozwy i do tego słaba postawa na boisku itp) jest idealnym momentem nowego początku i zakończyć erę Messiego w chwale, który już i tak zostanie uznany na zawsze za najlepszego piłkarza Barcy i świata."

-za rok lub dwa? xD Leo pogra tutaj jeszcze kilka ładnych lat, moim zdaniem z 4/5 co najmniej. Jeśli się cofnie na rozgrywającego to nawet więcej. Więc będziesz musiał to jakoś znieść. A co do przyśpieszania tego co nieuniknione - to polecam usunięcie konta. :D

4

@norbi77 hahahaha, kolego, dla mnie możesz być kibicem nawet od czasów Franco. Nie zmienia to faktu, że w kwestii pozbycia się Messiego brak Ci piątej klepki xD

3

@norbi77 przeczytałem ten Twój komentarz do końca i naprawdę nie znalazłem w nim żadnej takiej logicznej i racjonalnej refleksji. Stek bzdur podszytych troską o przyszłość naszego klubu a tak naprawdę podszytych potrzebą zmian w kontekście budowania nowej, wielkiej Barcelony.

A teraz ad vocem do kilku wybranych top-absurdów z Twojej jakże "elokwentnej" wypowiedzi:

"Jeśli Barca ma wrócić na właściwe tory i znów znaczyć coś na świecie, to moim zdaniem klub muszą opuścić dwie osoby (razem z zarządem). Nie mam na myśli np Busiego czy Alby, tylko Suareza i Messiego..."

- w zasadzie po tym zdaniu powinienem zakończyć czytanie tego posta. Pominąwszy poprawność logiczną tego zdania, czy Ty naprawdę wierzysz, że Messi z Suarezem rządzą tym klubem, szatnią a może całym miastem tudzież całą Katalonią?

"Naprawdę sądzicie, że Messi da nam coś więcej niż obecnie? On młodszy nie będzie. Można mu tylko do śmierci dziękować za to co zrobił dla Barcy i ile dał radości oraz niezapomnianych akcji, goli, chwil, ale...wszystko ma swój koniec."

-A dlaczego niby ma dawać coś więcej? Wycisnęliśmy cytrynę to już można ją wyrzucić do kosza? A co ze skórą i pestkami? Chcesz się pozbyć zawodnika, który jest pichichi i króluje w kreowaniu gry-asystach? Czy z Tobą jest wszystko ok? Przecież posiadanie Messiego w składzie - nawet na pozycji rozgrywającego - jest marzeniem każdego trenera. Módl się o to aby został z nami co najmniej do 40tki :)

"Przecież to nic nie da. Wszystko jest podporządkowane pod Leo i to jest największa bolączka obecnej Barcelony."

-wspominałeś, że oglądałeś "Matchday" ale chyba nie z polskim lektorem hmm? Bo ja też oglądałem i widziałem tam Leo, który jest spokojnym, skromnym, rodzinnym i niezwykle oddanym klubowi człowiekiem. Zespół nie jest podporządkowany pod niego ale naturalnym jest, że gdy ma się w składzie LeBrona, Bryanta, Jordana, Ronaldo, Cantonę itd. to się ich szuka na boisku. Ty nazywasz to największą bolączką Barcelony?

Ja nią nazywam takich kibiców jak Ty tj. niewdzięcznych, kapryśnych, malkontentów, którzy są wiecznie nienasyceni i niezadowoleni, którzy nie rozumieją futbolu bo postrzegają ten sport wyłącznie przez pryzmat sukcesów.

"Pamiętacie parę lat temu jak Tello, Sandro i jeszcze jakiś młody po tym jak odeszli, mówili o tym jak Messi na nich krzyczał, że mu nie podawali? Po paru dniach zdementowali to, ale coś na rzeczy było. Pamiętam pretensje do Munira, Rafinhii czy na początku sezonu do Antka (tu akurat wrzeszczał i machał łapami Suarez)."

-Nie, nie pamiętamy.

"I powtórzę...odejście Messiego i Suareza będzie bolesne, ale da początek nowej Barcelonie, która wdrapie się ponownie na szczyt i wierzę w to, w sumie jestem przekonany, że wtedy każdy z zawodników zaprezentuje pełnię swoich możliwości."

-a skąd to Twoje przekonanie? Jesteś jakimś mentalistą czy co?

"Hejt na mnie za 3...2...1..."

-sam się zhejtowałeś tym swoim postem.

0

@Messiah10 scena w której armia Rohanu przybywa pod oblężone Minas Tirith - miodzio...

0

@barcelonaLM Valverdyzm to stan umysłu - określenie używane w celu scharakteryzowania jednostki, która o wszystko obwinia jedną osobę.

0

@Tasde Dokładnie, skoro nawet w Matchday oficjalnie mówiono o problemach z psychiką Cou tzn. że coś w tym jest. Chodzi głównie o to, że została na niego nałożona ogromna presja (najdroższy transfer w historii Barcy, następca Iniesty, presja zdobywania bramek) i nie tyle, że sobie z nią nie poradził ale nie był w stanie - w takich warunkach - grać regularnie na najwyższym poziomie. Do tego doszły kwestie ustawienia go na boisku (nie grał na ulubionej pozycji) i ogromny hejt ze strony januszy futbolu, którzy chcieli aby grał kropka w kropkę jak w Livrpoolu - i stąd decyzja o wypożyczeniu do Bayernu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?