1

Ma ktoś Panowie jakiś link do anglojęzycznego streamu. Jeśli tak to poproszę na priv albo w komentarzu jakieś hasło po którym znajdę w google. Dzięki :)

0

Nie kupować! Dusić kasę na Neymarka Jr. :D

2

@Alex66 przychylam się do powyższej opinii, najnowszy Call od Duty i WARZONE :D jest miazga.

0

@Odesseiron a ja wręcz odwrotnie, liczę że united przegra :DD nie cierpię tego klubu i jego zapyziałych kibiców ;)

0

Czy jakas dobra dusza poratuje linkiem do meczu na priv.

1

Panowie poratujcie linkiem na priv bo zaraz rozp$#$#le ten internet/

0

@ksobi Nie myślałem, że kiedyś to napisze: dla mnie Żółtek byłby mniejszym złem niż POPiS. :D

0

@BarcaInfo o Zeusie! ależ to siadło :D

0

@vind mnie tez to zdanie denerwuje niemiłosiernie. Ughhh.

0

@mekston zgadza się, na papierze mamy trudniejszy terminarz ale to nie oznacza, że już teraz (będąc na pozycji lidera) mamy żegnać się z Ligą XD

2

Piękny mecz. Brawo dla Celty, zasłużony remis a mogli mieć zwycięstwo. Nie ma co płakać. Trzeba wspierać naszych do końca. Choć z tego co widzę to wielu dzieciaków tutaj już chusteczki wyciągnęło.

16

Rafinha najlepszym piłkarzem LaLiga? xD Ci polscy komentatorzy gadają rzeczy jakby na grzybach byli.

1

@skakun95 bez przesady xD jeszcze trochę tych meczów do końca sezonu dostało.

0

@D_Myrdal Bosak nie jest za rozdziałem Kościoła od państwa, Bosak jest: "za zachowaniem obecnego modelu w relacjach państwo-Kościół, formułuje również bardziej radykalne od pozostałych kandydatów postulaty co do przyjęcia „prawa naturalnego” i „etyki chrześcijańskiej” wśród głównych źródeł prawa stanowionego".

Poza tym ten kandydat niczego w życiu (poza zostaniem posłem z ramienia LPR) nie osiągnął. Nie ukończył studiów, pomimo, że zaczął kilka kierunków. Nie prowadził bezinteresownie żadnych inicjatyw oddolnych, nic. Ma tylko gadane i to wszystko.

2

@Kompletny ten niewielki Ernesto wygrał dwie ligi :)

1

Ech, szkoda, że nie ma z nami Ernesto Valverde. Za jego czasów drużyna grała jakoś stabilniej i efektywniej. Też Was boli, że nie ma Ernesto?

0

Wyślij ktoś link na priv bo zapomniałem ze mecz..

1

@Daviix7 Tak, odpowiada, choćby z art. Art. 431. Kodeksu Cywilnego [Szkoda wyrządzona przez zwierzęta]
§ 1. Kto zwierzę chowa albo się nim posługuje, obowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody niezależnie od tego, czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło, chyba że ani on, ani osoba, za którą ponosi odpowiedzialność, nie ponoszą winy.
§ 2. Chociażby osoba, która zwierzę chowa lub się nim posługuje, nie była odpowiedzialna według przepisów paragrafu poprzedzającego, poszkodowany może od niej żądać całkowitego lub częściowego naprawienia szkody, jeżeli z okoliczności, a zwłaszcza z porównania stanu majątkowego poszkodowanego i tej osoby, wynika, że wymagają tego zasady współżycia społecznego.

0

@kewin ta dramatyczna muzyka w tle zupełnie nie pasuje

1

@MichalZZZ mam takie nieodparte wrażenie, że miłośnicy Domu z Papieru to najcześciej fanatycy filmów typu Fast and Furious. Nie żebym nie lubił kina akcji ale ogromny poziom absurdu, słabe aktorstwo i przerysowana fabuła to rzeczy, które mnie zniechęcają do tego typu kina. Pisanie, że Dom z Papieru to jakaś mega produkcja nie świadczy najlepiej o autorach takich postów :D

1

@dafik85 nie bardzo, to bardzo mało ambitny serial.

0

@PJ1985 "Nowelizacja jest już na tym posiedzeniu? Chyba jeszcze tego nie zgłosili do laski marszałkowskiej?"

Niby trwają prace w Komisjach Sejmowych.

2

@PJ1985 "Chyba jesteśmy zgodni, że ew. Zakaz przemieszczania się byłby naruszył by istotę konstytucyjnego prawa do przemieszczania się, co za tym idzie jest niemożliwy bez stanu nadzwyczajnego?"

Zgadzam się, że całkowity zakaz przemieszczania się wprowadzony w trybie zwykłym tj. bez stanu nadzwyczajnego - stanowiłby naruszenie Konstytucji RP.

0

@PJ1985 Poza tym w grę wchodzi życie i zdrowie człowieka, a to jest zawsze pomost dla wprowadzania ograniczeń z konstytucyjnych wolności i praw. Jeżeli ograniczenia te zostaną wprowadzone ustawą to nie widzę większego pola do polemiki.

Osobną sprawą są odszkodowania od Skarbu Państwa.

0

@PJ1985 tutaj częściowa zgoda. Zakaz przemieszczania się ograniczony do kilku wyjątków określonych w rozporządzeniu to przekroczenie delegacji ustawowej, aczkolwiek lada chwila PiS znowelizuje ustawę i wszystko wróci na tor dyskusji o niekonstytucyjności tych zapisów ustawy (a tutaj art. 31 ust. 3 Konstytucji daje pole do poPiSu). TK obsadzony. Niekończąca się polemika.

0

@PJ1985 art. 46b pkt 10) - nakaz lub zakaz przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach;

0

@PJ1985 No to na pomoc przychodzi Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r.
o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. I tak art. 46a ustawy upoważnia Radę Ministrów do wydania rozporządzenia ustanawiającego na terytorium RP określone ograniczenia, nakazy i zakazy na zagrożonym obszarze np. czasowe ograniczenie określonego sposobu przemieszczania się, czasowe ograniczenie określonych zakresów działalności przedsiębiorców, obowiązkową kwarantannę itd.

0

@PJ1985 Jedynie stan nadzwyczajny? A co z art. 31 ust. 3 Konstytucji RP, który stanowi jak poniżej?

"Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw".

0

Bosak? Nie przekonuje mnie ten jego "nowy" wizerunek xD

0

@Osioł nie mogę takiej znaleźć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?