0

@Lucassito Skoro Twoją pierwszą myślą jest klękanie to oddaje to pod Twoją rozwagę xD Mi bardziej chodziło o szacunek do przeciwnika i jego stadionu, który należy do największych na świecie. Wystarczyłoby aby łysy rzekł: Barca będzie miała przewagę bo gra na swoim stadionie i będzie wspierana przez ponad 90tyś gardeł albo że to będzie wspaniałe widowisko a Barca będzie wspierana przez 12 zawodnika itd. itp.

5

" Nie sądzę, aby stadion miał duży wpływ na rozwój wydarzeń boiskowych." - no tak, ponad 90tyś gardeł skandujących Visca el Barca y visca catalunya, tudzież Madrid cabrón salud el campeón albo też ogromne gwizdy gdy, któryś z białych będzie przy piłce z pewnością nie będą miały wpływu na rozwój wydarzeń boiskowych. Łysy mógłby czasami zrobić gest w stosunku do naszej świątyni futbolu oraz naszych kibiców. Taki brak uznania do tego, że mecz się będzie odbywał na CN jest nieprofesjonalny.

1

@kerouac wybacz, może napisałem za mocno ale to Twoje stwierdzenie o sile logicznych wywodów Pana Bosaka na tle innych oponentów jest mega przesadzone.

0

@Bartek22 skoro podjął się studiowania to chyba w jakimś tam stopniu chciał te studia ukończyć, prawda? jeśli zaś chciał tylko pogłębić wiedzę z zakresu ekonomii to nie musiał się wybierać na zaoczne studia na SGH a mógł przecie pójść sobie np. do biblioteki.

Interesuje się polityką od ponad 20 lat, nie popieram żadnej strony obecnej sceny politycznej a intuicja podpowiada mi zazwyczaj dobrze. Takich gogusiów jak Pan Bosak już mieliśmy. On i cała ta Konfederacja to dla mnie zbiór ludzi, którzy za wszelką cenę pragnęli wdrapać się do Sejmu. Startować z jednej listy, ramię w ramię z nacjonalistami, ksenofobami, antysemitami - to hańba. Nie odbieram Bosakowi umiejętności krasomówczych acz neguję jego wiarygodność polityczną. Tyle.

0

@kerouac "na płaszczyźnie logiki wszystkich oponentów odstawia do kąta." należysz do jakiegoś groupie Pana Bosaka? Dawno większej bzdury nie czytałem :D

1

@DonMatteo901 to jakiś niesmaczny żart? nie rozumiem jak można być tak zapatrzonym w Krzysztofa Bosaka, który nieco zszedł z nacjonalistycznego tonu i zaczął mówić o wolności i podatkach - na których się nie po prostu nie zna - tylko dlatego, że sondaże wskazywały na szansę dostania się do Sejmu. Jest on dla mnie tak samo niewiarygodny jak choćby Jarosław Chorągiewska Gowin. Ale nie będę tutaj strzępił języka bo po prostu nie warto. Koleś wymądrza się przed kamerą i buduje wizerunek alfy i omegi a nie potrafi skończyć tego co zaczął vide: :w latach 2001–2004 studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej[3]. Odbył kurs dziennikarski w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu[4]. W latach 2004–2008 studiował zaocznie ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie[3][5]. Studiował również zaocznie filozofię na prywatnej uczelni. Żadnych z wymienionych studiów nie ukończył" (wikipedia).

0

Oczywiście, że Atalanta. Po pierwsze są najmniej doświadczoną ekipą z tej listy oraz najsłabszą "na papierze". Po drugie, Bergamo jest najbliżej i chyba bilety na mecz wyjdą najtaniej. :)

4

@Hushovt Jest bardziej doświadczony, jest o niebo silniejszy i waleczniejszy. Z pewnością daje nam wiele co już nie raz udowodnił.

2

Jest to talent ale nie mam przekonania czy na miarę Xaviego lub Iniesty. W Barcelonie niemalże na siłę próbuje się znaleźć ich następców choć z góry wiadomo, że tacy piłkarze rodzą się raz na 100 lat. Riqui niestety będzie musiał jeszcze trochę pożyć w niepewności, gdyż w środku pola, na obecną chwilę mamy kilku piłkarzy o znacznie większej jakości: Frenkie, Arthur, Vidal, Busi, Ivan.

0

@bixmix mam bekę z ludzi, którzy oglądają KSW i inne takie sztuki-show-walki :D

1

@betonito 2022? Zdecydowanie zbyt szybko, no chyba, że minie mu głód gry w co bardzo wątpię.

2

Vamooooos!!! ¡Visca el Barça i visca Catalunya!!!

0

@Bartek22 Ano żałosne jest to, że ktoś kto mieni się fanem Barcy nie widzi cienia nadziei na zwycięstwo w spotkaniu z odwiecznym rywalem. Tym bardziej, że to my jesteśmy liderem LL i gramy w swojej świątyni futbolu.

1

@ArturS Nie widzisz cienia nadziei? Żałosne.

0

@grubiorz True true my bro :)

0

@Vxb93 I jedną i drugą oglądało się wyśmienicie. Z tym, że Dream Team w nieco bardziej baśniowym nastroju bowiem w latach 90tych, jeszcze jako dziecko z piłką przy nodze na podwórku :) Barca Pepa to już zupełnie co innego, pojawił się internet, miliony powtórek, z kosmosu spadł Messi obok niego Ronaldinho, Xavi, Iniesta, Puyol i cała reszta tej bandy z la masii.. Piękne jest własnie to, że Dream Team i Barca Pepa tak bardzo się przypominają, przenikają i uzupełniają.

7

Pewnie niewielu z Was miało okazję oglądać Dream Team Johana Cruyffa. Ja się na nim wychowałem. Tak właśnie zrodziła się moja miłość do Barcy. Oglądanie Stoiczkowa, Laudrupa, Guardioli, Koemana, Romario - to było niesamowite doświadczenie. Tamta Barca sprawiła, że dostrzegłem w futbolu - już jako dziecko - coś więcej. Było można wyczuć unoszącą się wraz z futbolówką magię, historię, niespotykane piękno.

Najzabawniejsze było to, że to wszystko (Dream Team Cruyffa) miało miejsce w czasach gdy nie było smartfonów a o internecie docierały tylko słuchy. Bardzo ciężko było znaleźć transmisję meczu, więc czasami mecz oglądało się na telegazecie...

0

@Deraxium nie zrozumiałeś istoty mojego komentarza, Messi i Neymar nie muszą szpanować, spójrz na kobiety, którymi się otaczają, majątki które posiadają itd.

0

@Deraxium ogolony mężczyzna wygląda jak gładka pipka? Nic bardziej mylnego. Aleksander Wielki w IV w p.n.e. na wojnę wyruszał ogolony i tak też z niej wracał. Przez wieki idealne golenie było symbolem luksusu, męskości i wysokiej pozycji społecznej. Zadbana twarz jest jak wizytówka - mężczyźni golą się m.in. by wyglądać elegancko i profesjonalnie lub zwyczajnie dla dobrego samopoczucia.

Niegdyś Brodę uznawano za wyznacznik mądrości i wieku. Natomiast w ostatnim czasie jest boom na brody i tatuaże, szczególnie wśród szczeniaków, którzy próbują w ten sposób dodać sobie trochę męstwa do wizerunku. Chodzi o przypadki gdy faceci zapuszczają te brody i robią sobie tatuaże tylko dla szpanu albo aby przypodobać się kobietom. W efekcie wszyscy wyglądają tak samo.

0

@Sawik_10 "To są trenerzy, którzy potrafią budować wielkie zespoły, ale niekoniecznie odnosić wielkie sukcesy." Dawno nie czytałem większej głupoty. Simeone nie wygrał LM bo nie było VARu. Także zabrakło mu szczęścia i sprawiedliwości po prostu.

0

Czy ktoś z Was korzystał z usługi usuwania powłoki antyrefleksyjnej na macbooku?? Chodzi mi o ofertę zamieszczoną na tej stronie: https://zbitaszybka.pl/produkt/macbook-pro-usuwanie-uszkodzonej-powloki-antyrefleksyjnej/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 no dobra, to sformułuję pytanie inaczej, czy ktoś wie jaką yerba matę popijają sportowcy, jakie gatunki, rodzaje są wśród nich popularne?

0

Czy ktoś wie jakie yerba mate popijają Messi z Suarezem? :)

22

@Wiktorek2002 to absolutna bzdura obrażająca całą naszą szatnię. Messi zawsze podkreśla, na każdej gali, podczas każdego wywiadu, że jest wdzięczny kolegom z drużyny bo bez nich nie osiągnąłby tego wszystkiego. Także dla mnie ważniejsze jest to co mówi on, niż jakiś Kondradowski czy Wiktorek2002.

0

@Bykunn jak widać telefon nadal działa, nadal wykonuje połączenia, odbiera i wysyła smsy a nawet internet, hot spot i robienie zdjęć działają bez zarzutu.

0

@Bykunn co masz na myśli pisząc "zaraz" ? ja mam słuzbowy tel iphone 4s i już ok 5 lat temu miał być nie wspierany softowo...

0

@IronSanHybrid to po co oglądasz na Eleven? Ja już dawno przerzuciłem się na anglojęzyczne streamy, Tobie polecam to samo.

0

@Colon Jay-Jay Okocha, Zinedine Zidane, Pele, George Best

0

@Grzesior667 Ja nie muszę Ci podawać argumentów bo Messi swoją dotychczasową postawą daje świadectwo tego o czym piszę. Twój umysł pojmuje świat zero-jedynkowo? Przecież, żeby być na topie nie musi strzelać ponad 40 bramek na sezon, z wiekiem wystarczy go nieco cofnąć do tyłu i swoją wizją gry, przeglądem pola, wybornymi podaniami, wykonywaniem stałych fragmentów gry będzie robił różnicę i wykręcał liczby z kosmosu - jak dotychczas. Jest wielu piłkarzy, którzy grają lub kończyli swoją karierę w okolicach 40tki i nadal robią/robili różnicę w swoich klubach. Podać Ci przykłady? Ot kilka pierwszych lepszych: Buffon, Totti, Ibrahimowic, Inzaghi, Del Piero, Sergio Mora, Dario Danielli, Claudio Pizarro i wielu wielu innych.

I nie martw się finansami klubu, bo Messi zarabia na swoją pensję. Na jego koszulkach klub będzie zarabiał jeszcze wiele wiele lat po tym jak on zawiesi buty na kołku. Nadal czekam na jakieś sensowne argumenty z Twojej strony bo póki co widać u Ciebie nieuzasadnioną chęć pochowania człowieka żywcem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?