Dr_Cabasisi
Dołączył/a: marzec 2016
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca no tak bo Bartomeu ma taką czarodziejską kulę w której widzi przyszłość i mimo, że wiedział, że będzie tyle kontuzji to i tak zrobił złe transfery. De facto to Abidal jest Dyrektorem Sportowym i to on odpowiada za transfery.
Prawda jest taka, że pamiętam czasy gdy Bartka po stopach całowaliście za transfer Neya, Cou, Dembele.
1
@zxcvbnmasdqwe NIe zgadzam się z taką argumentacją. Każdy kto oglądał wczoraj mecz widział, że nasi wyjątkowo dużo biegali. Już w przerwie - mieli koszulki zlane potem a to dlatego, że grali wysokim pressingiem - bo już na 10 metrze rywala. Przypominam sobie kilka scen w których w piątkę naciskaliśmy na ich portero. Zgoda, że Griezmann mógł dać więcej ale mimo wszystko strzelił bramkę i pracował ciężko w pressingu/odbiorze/obronie.
2
@dunkelritter69 " Jeśli się kibicuję klubowi to się go powinno wspierać a nie dupczyć smutki jak my to z każdym nie przegramy." O! To to to!
0
@stone80 a ja od Johanna Cruyffa i zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Przeżywasz jakąś osobistą antypatię do Ernesto (pewnie nie podoba Ci się jego nos albo wyraz twarzy tudzież sposób w jaki kuca) i to by było na tyle. Liczby przemawiają za Ernesto i zaliczanie go do największej porażki tego klubu jest po prostu zupełnie nieuzasadnione.
7
@stone80 Brednie to Twój komentarz z którym nikt się na szczęście nie liczy xD
1
Prawdziwy kapitan, świetnie się wypowiada, widać, że ma ogromny szacunek do klubu i ogromny szacunek w szatni. Messi, mam nadzieję, że będziesz dzielił i rządził jak najdłużej! :)
0
@mientusek1407 sprowadzanie Lautaro za grube miliony to też zbyt wielkie ryzyko, jego statystyki są przeciętne a to zachłyśnięcie się nim - powiem szczerze - może nam się odbić dobrze znaną (vide Coutinho, Dembele itd) czkawką. Ktoś już tutaj wrzucał liczby, które Lautaro ma podobne do tak hejtowanego Coutinho.
1
@Lucassito jesteś mniej niż kibicem, przestałem czytać komentarz po drugim akapicie.
0
@Rakitovic00 akurat Real na farcie bo VARu nie było, Grecja to inny przypadek :)
2
@Sysia11 o reprezentacji Grecji swojego czasu na pewnym turnieju też tak mówili :)
0
@KapiFCB Przedwczesne wybory są tak samo dobrą rzeczą jak zmiana trenera w trakcie sezonu.
6
@barteq czepiają się tylko małolaty i amatorzy futbolu, każdy kto ma łeb na karku widzi i wie ile ten zawodnik daje Barcelonie :)
0
Griezmann co za ruchy w polu karnym, na byczka go brał? :D
9
Jakiś Polak na trybunach fakety pokazuje xD
4
Bierzcie przykład z naszych, jak się wspiera zawodnika (vide Dembele) w trudnych chwilach. Wyzywanie go od szklanek, połamańców itd. to chamstwo w czystej postaci i świadczy tylko o autorach takich postów :)
0
@barpol11 to już zaczyna być standard w tym nadwiślańskim kraju.
0
@masa11 co pokazały wyniki? Valdek przegrał w zasadzie 2 mecze, no może 3, mianowicie z Romą, LFC i na końcu z Valencią. Wygrał 4 puchary w tym 2 ligi z rzędu. W momencie w którym był zwalniany Barca była liderem i wyszła na 1 miejscu z grupy LM.
Problem polegał na tym, że od jakiegoś czasu ciągnął się za nim smród w postaci hejtu rozpętanego głównie przez dzieci, którym marzy się wieczna dominacja, bramki z przewrotki w co drugim meczu a najlepiej to powtórka z la temporada perfecta. Ponadto tym dzieciom marzy się przystojny trener, który będzie medialny, będzie darł j@pę kiedy trzeba a charyzmą powali Simeone na kolana. Idealny trener musi być też romantykiem a nie pragmatykiem bo przecie to jest Barcelona i tutaj gra się tylko pięknie albo wcale.
5
@AdiKingu96 True true, ale wytłumacz to tym nastolatkom co są zacietrzewieni do tego stopnia, że uważają, iż to Valdek jest odpowiedzialny za zmianę klimatu.
0
@Quahoo widzę, że Twój avatar nie wziął się znikąd xD
0
@Zioolek10 powiedz, gdzie zerwałeś te grzyby?
0
@AdrianStoku może być i gazetka :)
0
@AdrianStoku pierwszy akapit jakoś doczytałem w drugim przestałem po trzecim zdaniu. Poczytaj jakieś książki.
0
@Quahoo no to był dramat, Setien im tak kazał? a może go nie zrozumieli?
9
Czy ja się przesłyszałem czy Strejlau wlaśnie powiedział, że Messi wszedł w pole karne ze wzwodem? ;D
0
Transmitują Barcę na stronie tvp?
0
@Jarema1987 no i tego kibice nie mogą mu wybaczyć. I ja to rozumiem, też w tamtych chwilach cierpiałem i też nie mogłem zrozumieć tych porażek. Obwiniałem trenera, piłkarzy, los.
Wyobraźmy sobie jednak, że wygraliśmy z Romą i LFC i w konsekwencji wygraliśmy obie edycje LM albo przynajmniej jedną z nich. Wtedy EV byłby wychwalany pod niebiosa. A byłaby to różnica zaledwie 2-4 meczów więcej wygranych, w całym jego dorobku.
To tylko obrazuje jak cieńka jest granica pomiędzy sukcesem a porażką, pomiędzy szacunkiem a hejtem, byciem prawdziwym kibicem i takim tanim kibicem-chorągiewką.
0
@Maximus2 chłopie, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, żebyś się nie załamał psychicznie. Żebyś jeszcze pokazał że jesteś wartościowym kibicem ... ale to wszystko pokaż już w nowym klubie, poza Barceloną
0
@Seburo @Avada Kedavra no i widzicie Panowie, Wasze zdanie stoi w opozycji do powszechnie wygłaszanej opinii, iż premier league jest najbardziej wyrównaną ligą na świecie, najlepszą, najbogatszą itd. Coś mi utaj nie gra xD
1
@Avada Kedavra Ehe,to stosując analogię należy stwierdzić, że Liverpool (w obecnym sezonie) też nie ma z kim walczyć o majstra, cała reszta jest żałosna.
4
@Avada Kedavra ja natomiast pamiętam takie 2,5 roku kiedy to dwa razy z rzędu pewnie wygraliśmy majstra i w zdecydowanej większości meczów mieliśmy większe posiadanie piłki od przeciwnika.