Dr_Cabasisi
Dołączył/a: marzec 2016
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Grzesior667 Kolego, nie wiem ile masz lat ale wysyłając Messiego na przedwczesną emeryturę nie przedstawiłeś tutaj żadnych sensownych argumentów. Za to przejawiasz postawę, która nie pozwala traktować poważnie tego co piszesz xD Messi może będzie biegał coraz mniej ale swoją postawą i warunkami fizycznymi/technicznymi prezentuje wszystko co jest niezbędne aby grać spokojnie do 40tki.
2
@Grzesior667 uważasz, że ja jestem odrealniony twierdząc (i jednocześnie życząc sobie) że Messi będzie u nas grał do 40tki?
0
@Odesseiron no kolego, może sprawię Ci przykrość ale Messi będzie nosił naszą koszulkę przynajmniej do 40tki :)
0
@LeoMessi1994 aż się rwę do tej zabawy..
0
@ksobi To porównanie miało podkreślić jak bardzo obłudnym trzeba być żeby mienić się fanem Barcy i życzyć jej porażki.
0
@Trojanek23 Biały rycerzyk? Że niby bronię EV? Kolego, ja też za nim nie przepadam ale nie obrażam go i nie życzę Barcelonie porażki aby się go pozbyć.
To że Ty się nudzisz oglądając Barcę to Twój problem. Ja mam świadomość tego, ze w każdym sezonie są cykle i obecnie Barca przechodzi ten słabszy. Tyle.
0
@nieprzysiadalnosc nikt Wam prawa do lamentu nie odbiera ale nie obrażajcie przy tym EV i nie wypisujcie bzdur typu: chciałbym aby Barca przegrała kolejny mecz a najlepiej kilka to zwolnią EV itd. Nie rozumiem jak można się mienić się fanem Barcy życząc jej porażki albo obrażając jej trenera.
2
Saga z transferem Neymara nie była tak męcząca jak Wasze ujadanie na EV. Nie da się czerpać przyjemności ze spędzania czasu na La rambli bo co drugi post to istny lament rozpieszczonych fanów Barcy, którzy nie potrafią cieszyć się tym, że mimo średniej postawy swojego zespołu drużyna nadal zajmuje pozycję lidera w lidze i w grupie CL.
Miliony fanów innych ekip oddałoby wiele aby być na naszym miejscu, w tym momencie sezonu jednak Wy będziecie produkować tutaj te swoje żałosne komentarze wśród których pojawiają się pomysły-życzenia aby Barca przegrała kolejny mecz albo najlepiej kilka z rzędu byleby zwolnić EV. Przecież to jest niegodne prawdziwego fana Blaugrany. To tak jakby każdy z Was prosił o to aby obcy kolo uprawiał miłość z Waszą dziewczyną tylko po to aby ona zrozumiała swój błąd.
Zresztą wydaje się, że do Waszych umysłów już nic nie dociera. Każdy z Was jest najlepszym strategiem-menadżerem, każdy uzurpuje sobie prawo do mieszania EV z błotem podczas gdy wartości FCB zakładają szacunek i konstruktywną krytykę bez używania argumentów ad personam.
0
@KmN ja kibicuję od sezonu 93/94 i widziałem już wszystko albo prawie wszystko, ale NIGDY nie życzyłem naszym porażki i NIGDY w nich nie zwątpiłem. Życzyć swojej drużynie porażki to jak życzyć swojej dziewczynie kopulacji z obcym facetem.
1
@Kapitan hawk z całego tego grona akurat United mnie nie dziwi, przecież to przeciętniaki.
0
@karci0 kolego wejdź sobie na footybite i znajdź link
0
@Undertaker87 " lepiej dmuchac na zimne niz obudzic siw z reka w nocniku." coś mi się wydaje, że dmuchasz na zimno z ręką w nocniku :D
2
@Undertaker87 " Wolalbym remisy ale jakis impuls, fajna gre ale brak skutecznosci itd. " - seriously? Chciałbyś aby Barca traciła punkty acz w pięknym stylu?
"Moze.i Leo wygrywa nam mecze i bije.rekordy ale blokuje.rowniez po trochu rozwoj mlodych i optymizm na przyszlosc." - kolego, naprawdę ogarnij się z tym swoim tokiem myślenia bo zero tutaj składu i logiki.
1
OMG, Messiasz dzisiaj wrócił na tron. Choć tak naprawdę nigdy z niego nie zszedł. Z euforii rozlałem piwko na śpiącą obok dziewczynę, Ray Hudson zaraz na zawał zejdzie :D
0
@Criss18Barca Ivan de la Pena - Barca (z bazaru)
1
@budel17 Heat - zawsze na propsie
0
@R10marquez Ramosowi nic się nie należy. Pominięcie Puyola w tej 11tce to jakiś nędzny żart.
0
@Hubert98 Ramos zdecydowanie out. Chyba, że chodzi o najbardziej parszywą 11 tkę. Wtedy in w roli kapitana.
0
Przeprosiny przyjęte :) i żeby mi się to więcej nie powtarzało xD
1
@kamiVeB niektórzy kibice są do zmiany..
0
@rybi i jak Ci poszło? Ja trafiłem na forum (https://forumprawne.org), gdzie odtworzono mniej więcej 140 pytań. Wychodzi mi, że do przodu :)
1
@Gregsky10 grubo Hudson pojechał, he's got the point.
0
@rybi vice el versa! :D
0
@rybi radcowska, oirp Poznań, też od pn wolne. Tak do powtórzenia to zostało mi jeszcze całe karne i handlówka..
1
@rybi i słusznie! ja też się skupiam tylko na Kodeksach no i ustawach ustrojowych + o adwokaturze i radcach prawnych. Zacząłem robić testy na arslege. Dobrze, że dzisiaj jest mecz to jakaś odskocznia będzie :D
0
@rybi jaką metodykę przygotowań obrałeś?
1
@Lamora no to już kwestia indywidualna na ile patron, przełożony, zleceniodawca chce się dzielić tym co dostaje od klientów w zamian za sporządzone opinie prawne, pisma procesowe, koszty zastepstwa procesowego itd. Z doświadczenia wiem, że są tacy, którzy nie chcą się dzielić i żerują na dużej rotacji studentów/aplikantów (z takimi zawsze unikałem współpracy i na szczęście nie byłem zmuszony liczyć na "zapłatę doświadczeniem").
Są również tacy, którzy cenią sobie stabilizację i gdy trafi im się ogarnięty student/aplikant, który potrafi posługiwać się językiem polskim, myśli logicznie, zna język prawniczy, język obcy, język obcy prawniczy i potrafi naskrobać projekty porządnych pism procesowych, pozwów, apelacji itd. to wtedy zaczyna się dzielić bo prawdą jest, że w obecnych czasach coraz mniej tego narybku na rynku pracy.
0
@Lamora dzięki za info o żonie, pytałem o egzamin bo chciałem ustalić jakie portale z testami do nauki polecacie, gdyż trochę się ich ostatnio w internecie pojawiło :) co do zarobków to są one wprost proporcjonalne do doświadczenia, wiedzy, znajomości języków obcych, umiejętności miękkich oraz interpersonalnych, niezbędnych w trakcie negocjacji warunków zatrudnienia. Wiem, że co do zasady na stażu albo podczas aplikacji płaci się kiepsko no ale to głównie osobom, które nic w życiu nie robiły oprócz studiowania i drobnych dorywczych prac.
0
Czy ktoś z tutaj obecnych również przygotowuje się na egzamin na aplikację radcowską/adwokacką?
0
@kenneth99 przełączyłem muzykę i juz wyluzowałem, pozdro, veb!