0

Dajcie linka bo rwie ten stream jak reksio boczek.

0

To ostatni mecz w walce o stawce w barwach Barcy. nie miałem żadnych wątpliwości, że zagra na 300%, on gra jak prawdziwy mężczyzna.

3

Rok temu z PSG ostatecznie tak nie zabolał bo w rewanżu ich zgwałciliśmy.

2

Btw. tak sobie ostatnio myślałem czy poza tą ostatnią porażką z Romą było jeszcze jakieś spotkanie, które oglądałem i w którym nasi wojownicy - pomimo wielkich oczekiwań - po prostu rozłożyli nogi na za 15 trzecia i byli dymani przez całe 90 minut. Otóż grzebałem grzebałem i wygrzebałem małą zamkniętą na kłódkę szufladkę. To wspomnienie z 1994r.

Miałem wtedy 7 lat i zaczynałem kibicować Barcelonie. Były to początki końca Wielkiego Dream Teamu Johana Cruyffa m.in. z Romario, Stoichkovem, Koemanem, Pepem w składzie.. Dotarliśmy do finału LM by przegrać 4-0 z AC Milanem.

Kumpel z podwórka był fanem Rossonerich i całe wakacje mi dokuczał xD Ale najgorsze jest to wspomnienie bezradności, które nasi w tamtym meczu zaprezentowali na boisku.

0

W ŁKSie się nauczył.

0

Tes Stegen - co mocarz!

1

Pełna zgoda. Też wolałbym Salaha. Jest dwa lata młodszy i jego inteligencja oraz sposób poruszania się po boisku pozwoliłby mu na szybką adaptację.

7

Wklej nam proszę swój aktualny skład i jakąś rozpiskę planowanych transferów.

4

Tej, powiedz mi czy oglądaliśmy ten sam mecz? Można wiele Messiemu zarzucić ale prawda jest taka, że był jednym z najwaleczniejszych na boisku. Próbował. W jednej akcji mało co z piłką do bramki nie wbiegł przebijając się przez szyk obrony rzymskiej.

Co do człapania. To gdy człapie i ładuje 3/4 siaty to się cieszysz (chyba, żeś faktycznie z rm.pl) a gdy człapie i nic nie strzela to już go ze światowego top 3 wypierdala$z?

3

Messi w najlepszej formie, byłby w stanie w pojedynkę wygrać mundial. Klucz to zbudować formę na ten właśnie moment sezonu. Ja jestem przekonany, że Messi ma tak ułożony cykl treningów aby na Mundial być w szczytowej formie właśnie .

0

Wybacz, jestem ostatnio przewrażliwiony xD

0

Ględzisz trzy po trzy. Paulinho mógłby mu buty wiązać.

0

Wiem, że to niemożliwe ale robiłbym wszystko aby podjebkupić Liverpoolowi Mohameda Salah.

1

Jak tu się pozbierać?



Siedzę w tej robocie jakbym gonga wczoraj zaliczył prosto w ryjło i nie mógł się pozbierać. Knockdown. Szok. Niedowierzanie.



Nie potrafię zrozumieć jak przy tak grającej Romie nasza ekipa po prostu nie istniała. Mając spokój na domowym podwórku nie potrafiliśmy wejść w mecz. Wyjść choćby na drugą połowę zmotywowani. Przy stanie 2-0 nie było zrywu, nie było widać reakcji, desperackiej walki o każdą piłkę.



To wyglądalo trochę tak jakby naszym wycięto serca tuż przed meczem i wysłano na pewną rzeź.



Cały mecz powtarzałem, że Roma gra imponująco. Spokojnie, skoncentrowanie, nie dając się wyprowadzic z równowagi. Świetnie się przygotowali do tego spotkania. Zagrali z pełnym szacunkiem do nas i z pełną wiarą w powodzenie swojego planu. Nie można się do niczego przyczepić, wygrali i awansowali do półfinałów w pełni zasłużenie.



A my?



Pozostaje przyjąć porażkę z pokorą i iść dalej.

Wyciągnąć wnioski na przyszłość i nie pozwolić sobie nigdy więcej na tego rodzaju postawę. Jesteśmy Barceloną, mamy swoją filozofię acz potrzeba nam zrewidować jej sens i na nowo budować mentalność zwycięzcy.

Visca el Barca! Forca Roma! :)

11

Jakby co - to dalej oglądam i dalej kwa ni wiem czy była czy nie była. No to co? VeB!

41

Kwa, tak oglądam i oglądam tą trzecią brameczkę Messiaszsza i nie wiem, czy była tam ręka czy nie. Chyba otworzę sobie kolejne piweczko i będę oglądał w kółko aż się dowiem.

0

Noo i teraz ten Toudi z Gumisiów mi się po nocach śni xD

0

Dostałem jakiegoś oczopląsu, odpowiadałem na Twój post ale częściowo piłem do komentarza użytkownika Deltta, który napisał: "Chodzi mi o to, ze Real gra o wiele bardziej widowiskową piłkę od Barcy ( w tym sezonie)."

1

Z 10 lat temu postawiłem kupon za zetę z 12/13 zdarzeniami (same 1/0/2), do wyciągnięcia miałem 12k. Jeden mecz mi nie wszedł i do dziś dokładnie pamiętam który.

0

Ciekawa dyskusja się nawiązała.
Ja tylko ad vocem chciałbym się nie zgodzić ze stwierdzeniem, iż kopiemy piłę w kiepskim stylu a już tym bardziej ze wskazywaniem RM jako ekipy grającej ładniej od nas.

Po krótce. Dopadł nas wirus fifa (jak co roku) a pierwszą część sezonu 17/18 zagraliśmy naprawdę w pięknym stylu. RM się przy nas chował pod każdym względem, porażka na Bernabeu była tego podkreśleniem i wydaje mi się, że autor powyższych stwierdzeń ma jakiś sentyment do RM twierdząc, że jest inaczej. Mi osobiście Barca dostarczyła mnóstwo przyjemnych doznań w tej pierwszej części sezonu, a drugiej jeszcze nie będę oceniał bo jesteśmy na półmetku.

Co do Neymara to dostał gościu ofertę życia i teraz z perspektywy czasu widać jak nim miotało. Mógł zostać w Barcelonie, w szatni, która dawała mu wiele, ale też w szatni w której nie był nr 1. Temperament Brazylijczyka nie pozwalał mu pewnie spać nocami (śniły się mu te koszmarne cyfry) i ostatecznie podjął decyzję o opuszczeniu murów Camp Nou. O tym czy ta decyzja była słuszna czy nie (ze sportowego punktu widzenia) dowiemy się dopiero za kilka lat. Zaś w krótkim odstępie czasu chyba dopiero mundial w Rosji przybliży nam część prawdy.

Sam byłem pod wrażeniem gry RM w pewnych okresach Ery Zizu. Ale powtarzam, tylko w pewnych okresach/meczach. Nigdy bym się jednak nie zdobył na stwierdzenie, że oni grają ładniej od nas. Wybacz ale ta ich filozofia (o ile w ogóle o jakiejś można mówić), ta ich pieniężna bajka, to całe ich madritismo nie są mi bliskie, nie kręcą mnie, nie ekscytują, nie stanowią źródła podziwu.

2

Pewnie sam Pique przyznałby tą nagrodę Ronaldo więc nie ma o czym gadać :)

2

Zbliżają się wybory samorządowe a i te parlamentarne tuż za rogiem w związku z tym trzeba było się zreflektować.

Obniżenie pensji o co najmniej 20% powinno dotyczyć Europosłów a nie tego prekariatu pracującego przy Wiejskiej. Mało tego, o tym co się dzieje w Spółkach Skarbu Państwa Kaczyński już nie wspomina bo sytuacja już dawno wymknęła się spod kontroli.

Krótko mówiąc hipokryzja i żenada. Populizm i maskarada.

0

5

Oto jak przedstawia się lista strzelców FCB w tegorocznej edycji LM:

https://ibb.co/hwX2sH

2

Im częściej mam sposobność oglądać zagraniczne studia: brytyjskie, włoskie, niemieckie a nawet francuskie czy arabskie, tym częściej mam poczucie żenady słuchając tych ekspertów z TVP czy Polsatu ale też innych polskich stacji. Pytanie: co z nami nie tak?

1

Po włosku to autogol. ;)

1

I to jest kolejny przykład na to, że można grać zajefajnie cały sezon i przychodzi jeden mecz, który psuje wszystko.

1

Dokładnie. Ważne, że obyło się bez kontuzji i mamy nadwyżkę przed rewanżem w Rzymie. Ja będę dzisiejszej nocy spał spokojnie ;)

0

Wiadomo. Tak sobie gdybam w przerwie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?