El Mister
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahaha
ta nominacja jest dobra uśmiałem się
0
Nie sądzę żeby Neymar zrobił jakiś przekręt ale niestety Rossel to już duże prawdopodobieństwo
0
awans oim zdaniem wywalczą
Barca
PSG
Bayern
Atletico
United
Dortmund
niestety Real:D
Chelsea
0
Real oczywiście "cieniasa" (średniaka) a nie mogli dostać Arsenal
0
Najpierw Messi teraz on ja nie wiem jak damy sobie rade:)
0
Pod kontekstem fajnego meczu to najlepiej Arsenal potem City
ale żebyśmy na 100% awansowali dalej to wszystkich prócz nich
0
/kto tu nie myśli tym bardziej że już to napisałem pora nauczyć się czytać
0
właśnie wiem ale zdjecie koszulki równo znaczne jest zółtą kartką
0
a mówili że u nas ( w Polsce ) przepłaciliśmy za stadiony a tu Camp Nou (jeżeli to prawda oczywiście ) będzie kosztować 5 mld Euro. Nawet biorąc pod uwagę wielkość to i tak nasz narodowy był by tańszy
0
"Z tego powodu będzie ono widoczne tylko wtedy, gdy zawodnik podniesie koszulkę np. przy okazji świętowania bramki." Trochę to bez sensu zawodnicy zdejmują koszulki teraz tylko po meczu by się wymienić. Bo po strzelonym golu jak by zrobili taka cieszynke było by żółtko. Jednak to intelu problem :D
0
Czepiacie się Iranczyków ale sami my Polacy nie kjesteęmy lepsi wyzwwamy czy to Ronaldo czy to Messiego.(oczywiście nie wszyscy bynajmniej nie ja :D)
0
Nie u dacznik życiowy jestem za tym by Brown ( co sam przeprosił za swoje zachowanie) wszedł w tak samo tego pseudo trenera Lennona a następnie go kopną tak jak to zrobił neymarowi. Ten trenerczyk by wył z bólu i płakał na stówę
0
Wstawiajcie nie oceniony bo 0.0 u Montoy wygląda komicznie jak by miał przysłowiowe "dwie lewe ręce"
0
Poprawił Drybling
http://www.meczyki.pl/obrazki,10686
0
Jak najbardziej jestem za myślę że dał by sobie już rade w Barcelonie ale w Evertonie ma zagwarantowane więcej minut niż by miał w Barcelonie
0
W ten transfer jeszcze uwierzę zimą. Bo na 100% Aguero czy RVP nie wchodzą w grę do realnych transferów. Ale zimą trzeba się spodziewać jak już będzie ktoś to jakiś młody do szkółki
0
Kto wierzy któryś z tych transferów w ogóle a już tym bardziej zima. To gratuluje naiwności
0
Chłopak ma ogromny potencjał ale niech go jeszcze wypożyczą na przynajmniej rok czasu Everton na pewno będzie go chciał. My mam za silny atak mógł by sobie dużo nie grać
0
jakoś mi się nie wydaje żeby Barca zrobiła aż tak głośny transfer w styczniu co najwyżej jakiś obiecujący talent do szkółki
0
On jest dobry tylko w pakiecie z Ozilem :D
0
Tylko że Mu go nie puści do Barcy bo ma obsesje na naszym punkcie. A co do nadmiaru zawodników to żaden ich środkowy napastnik nie dorównuje Lukaku
0
Wszystko fajnie ale jak będzie wyglądał atak na przyszły sezon nie wyobrażam sobie któregoś z nich siedzącym ciągle na ławie Messi, Ney , Alexis czy Aguero
0
Cudak kolejny każdy trener by chciał tych dwóch świetnych zawodników w jednej drużynie byli by wtedy nie do pokonania . chrzani głupoty by coś powiedzieć w mediach
0
FromCatalonia :D
0
Na tym etapie rozgrywek jak najbardziej byle później było bez wpadek
0
nie kibice tylko trenerzy :D
0
Niemcy to prawdziwe frustraty. Co jest w tym nie normalnego kibice, dziennikarze (i chyba kapitanowie drużyn ale nie jestem pewien czy nie pokręciłem :D ale mniejsza tym) z każdego kraj wybiera swoją trójkę najlepszych zawodników których by chciał mieć po ostatnim roku kalendarzowym w swojej ulubionej drużynie
0
Co tu robi Hulk?
0
Jak zagra to trzymam kciuki za tego chłopaka
0
Czy to nie on stwierdził że jego marzeniem jest gra w Barcelonie? Bo już się pogubiłem :D