0

To mnie zaskoczyli :P

0

S. Roberto w pomoc

0

Jak dla mnie to on ma obawę wielkich meczach że coś mu nie wyjdzie przez co się przejmuje a organizm nie których działa właśnie w ten sposób

0

Na pewno sprawi mu to ogromną przyjemność

0

Fabs
Kurde jak ja mogłem wpaść że mówisz o Barcelonie jak nawet w artykule jest napisane że 10 lat już minęło chyba ze ty masz rok 2020 t no to sorry. Może tylko ja jestem tak zacofany i mam dziś 31-10-2013

0

Oni w tedy grali 5-4-1 tlko Milito w ataku a nawet Eto na lewej obronie

0

Taktyka 4-3-3 to Barcelona zaczyna mecz a w trakcie to robią się zmiany zawodników miedzy sobą a także ustawienia taktyki. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby cały mecz cisnęli ta samą taktyką

0

Ja też całym sobą krzyczę. LECZ SIĘ KOLEŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dlaczego się pytasz masz problemy ? Z chęcią ci pomogę. Jestem za stary na lekcje ale jeszcze mogę pomóc takim gamoniom jak ty

0

Jestem z przybyciem Lewego do Barcelony. Podpisze kontrakt i zaraz wstawić go na listę transferową pewnie by się ktoś znalazł i dał parę "groszy" za niego :D

0

Jak ma być prawdziwa 9 to niech taka będzie a nie mi tu propozycje wysyłacie osoby co potrafi tylko dobrze się ustawić i strzelić prawie na pustą bramkę

0

Pisz lub chociaż staraj się żeby było na temat. Ten CR7 mnie nie interesuje tym bardziej nie jest o nim artykuł

0

Ja na jego miejscu wolałbym pozostać w BVD niż odchodzić do Espanyol Barcelona. Tak na serio to on co wniesie do drużyny jak ma być prawdziwa 9 to niech taka będzie co potrafi się zastawić strzelić z pozycji niemożliwej. On niestety jest podobny jak dla mnie do PIpo Inzaghi potrafi się ustawić kilka razy potknąć i strzelić bramkę a taka osoba nam nie potrzebna

0

Niech teraz tak samo media rozdmuchają jego niewinność jak to zrobili z niego potencjalnego złodzieja. Znając życie to będzie tylko raz o tym zmianka że jest niewinny

0

Zawsze go lubiłem

0

A mówiłem tylko nie Masche to mnie tata się nie słuchał a miałem racje :D
Czułem że to będzie najsłabsze ogniwo

0

Zubi wziął sobie do serca moje słowa i nie chce znowu dać ciała z transferami :D

0

Przez sędziego CR7 nie strzelił sobie bramki a tak liczył na tego karnego

0

22. Real Madryt Castilla ludzie ostatnia pozycja.

0

Nie róbcie sobie jaj oni w końcu grają Segunda Division to jest wyczyn pokażcie drugi taki klub co ma młodzików 2 lidze?

0

Jak ktoś ma zły humor niech to zobaczy Nawet leczy deprehe :P
http://www.meczyki.pl/obrazki,9620

0

Polecam niezły ubaw
http://www.meczyki.pl/obrazki,9620

0

Ma racje co do polepszania bo do doskonałości brakuje nam jeszcze kilka kroków

0

Grasz człowieku przynajmniej 20 lat w nogę a nie znasz przepisów to współczuje maksymalnie 1 karny się należał

0

Ty zamiast oglądać mecz myśl nad transferami bo znowu dasz ciała

0

Właśnie pomyłki był ewidentne dla dwóch stron i każda drużyna jest poszkodowana. Jednak ten Madrycki super expres napisze coś innego

0

Znowu ładne El clasico mówie że ni było zbędnych fauli

0

Nie mówcie że za zagranie tak ręką powinien być karny. Wcale nie prawda odbiła się szybko i przypadkiem nikt za to karnego nie da. Tak samo jak podanie do bramkarza a on łapie kto za to da karny? N pewno nikt

0

tochcesz powiedzieć że strzelanie 13-15 bramek w lidze mistrzów to same ogórki tam grają że real valencja sevila atletico to słabe zespoły czy to jest te co wymieniłem to jest 1,1% czyli Messi na sezon trafia jk dla ciebie około 200 bramek Nie przesadzaj aż tyle nie strzela

0

Kurde ale ten czas leci Messi już zagrał 25 klasyki to aż niemożliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?