0

Jeny nie mógł dostać kontuzji wcześniejszych latach. Co różnica miedzy nim a Pinto nie była tak duża a nie teraz gdy jest wyśmienitej formie pech nas się trzyma

0

Minuty średnia
Tata - 58,25
Tito - 59,43
Pep - 62,51

0

Pedro udzielił wywiadu dla osób co w każdym transferze proponują go wcisnąć zamiast kasy

0

Rooney lubię go za grę i za swoje wywiady skromne chwalące przeciwnika (nigdy nie widziałem żeby się przechwalał) nawet czasami przesadny bo chwali Reprezentacje Polski:D

0

Nie sadze że któregoś z nich sprowadzi Tata

0

Ale fajnie do Bartry to byłem przekonany że dadzą mu nowy kontrakt ale do Montoyi miałem obawy całe szczęście że nie słuszne:D

0

Nie wydaje mi się transfer Aguero do Barcy ani Falcao do realu dojdzie do skutku

0

Najlepiej mi się podoba co jest jakaś propozycja transferowa to proponujecie Pedro+ kasa ale wy go nie cierpicie :D Ja sądzę że tu zakończy karierę. Proszę czytać uważnie nie wielbię go

0

Fakt on chce grać u boku Messiego ale w City. Mówił że mu się tam podoba i nie zamierza zmieniać klubu

0

Z Bartra to na pewno przedłużą ale Montoya to nie jestem tego tak pewien bo się zarząd nie kwapi by dać mu nowy kontrakt. Moim skromnym zdaniem powinni obaj pozostać w Barcelonie

0

ja także

0

Jestem za

0

Kurde niech zagra dopiero w luty ale wykurować go na 100% a nie ledwo się wyleczy zagra mecz lub dwa i znowu to nie ma sensu

0

Najgorsze ze Messiego znowu znoszą? Co jemu jest ? masakra

0

jak nie dostaną minut to nawet się nie łudź

0

W takim tępię to S. Robeto i Tello odejdzie

0

Prędzej by Harta wypożyczyli niż sprzedali

0

Ale masz na bani jestem z tym klubem od 2000 roku. Nie jestem sezonowcem tylko realistą. Man City to wielki klub i myślicie że pozbędą się zawodnika co ma predyspozycje do bycia przynajmniej w pierwszej 3. Barca to też wielki klub i nie pamiętacie jak płakaliście jak Thiago odchodził. To samo zrobili by kibice City

0

Ludzie jaka wymiana Pellegrini chce wiechać na ambicje Hartowi żeby nie czuł się za pewnie a wymianie nie ma mowy. Po drugie taki V.V mógł by wiele nauczyć tego Harta. na 100% nie myślą się o pozbywaniu Harta

0

Na początku sezonu stwierdził bym że to jakiś bubel dziennikarski. Jednak teraz widząc w tak świetnej dyspozycji V.V to myślę że może być w tym ziarenko prawdy. W końcu szejkowie co śpią na ropie i mieli by kasę by mieć dwóch świetnych bramkarzy w tym jednego z ogromnym doświadczeniem

0

Niech pójdzie za ciosem

0

Wszystko ok ale mógł by wyjść Tello

0

czasami się zastanawiam co dla was jest cenniejsze złota piłka i buty dla Messiego czy tytuły dla Barcelony ?

0

Nie jestem zadowolony z takiego pomysłu. Strach pomyśleć może nazwę stadionu zmienimy a to już będzie tragedia

0

Chłopaka stać lub klub mogli by zakupić urządzenie do krioterapii. Bo chyba to pomaga

0

Wiem że to miał być komplement ale na pewno dobrze wie że każdy zespół potrzebuje trenera

0

Z tym rokiem to przesadził ale ma predyspozycje by być najlepszym

0

Gdzie są ci co twierdzili że Messi źle się czuje w towarzystwie Neymara?

0

Ciekawe dlaczego mnie minusujecie jak nie chcecie awansu do 1/8 LM Barcelony to jesteście nic wartymi kibicami

0

Niech starsi wezną z nich przykład i take zapewnią sobie już awans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?