El Mister
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeny nie mógł dostać kontuzji wcześniejszych latach. Co różnica miedzy nim a Pinto nie była tak duża a nie teraz gdy jest wyśmienitej formie pech nas się trzyma
0
Minuty średnia
Tata - 58,25
Tito - 59,43
Pep - 62,51
0
Pedro udzielił wywiadu dla osób co w każdym transferze proponują go wcisnąć zamiast kasy
0
Rooney lubię go za grę i za swoje wywiady skromne chwalące przeciwnika (nigdy nie widziałem żeby się przechwalał) nawet czasami przesadny bo chwali Reprezentacje Polski:D
0
Nie sadze że któregoś z nich sprowadzi Tata
0
Ale fajnie do Bartry to byłem przekonany że dadzą mu nowy kontrakt ale do Montoyi miałem obawy całe szczęście że nie słuszne:D
0
Nie wydaje mi się transfer Aguero do Barcy ani Falcao do realu dojdzie do skutku
0
Najlepiej mi się podoba co jest jakaś propozycja transferowa to proponujecie Pedro+ kasa ale wy go nie cierpicie :D Ja sądzę że tu zakończy karierę. Proszę czytać uważnie nie wielbię go
0
Fakt on chce grać u boku Messiego ale w City. Mówił że mu się tam podoba i nie zamierza zmieniać klubu
0
Z Bartra to na pewno przedłużą ale Montoya to nie jestem tego tak pewien bo się zarząd nie kwapi by dać mu nowy kontrakt. Moim skromnym zdaniem powinni obaj pozostać w Barcelonie
0
ja także
0
Jestem za
0
Kurde niech zagra dopiero w luty ale wykurować go na 100% a nie ledwo się wyleczy zagra mecz lub dwa i znowu to nie ma sensu
0
Najgorsze ze Messiego znowu znoszą? Co jemu jest ? masakra
0
jak nie dostaną minut to nawet się nie łudź
0
W takim tępię to S. Robeto i Tello odejdzie
0
Prędzej by Harta wypożyczyli niż sprzedali
0
Ale masz na bani jestem z tym klubem od 2000 roku. Nie jestem sezonowcem tylko realistą. Man City to wielki klub i myślicie że pozbędą się zawodnika co ma predyspozycje do bycia przynajmniej w pierwszej 3. Barca to też wielki klub i nie pamiętacie jak płakaliście jak Thiago odchodził. To samo zrobili by kibice City
0
Ludzie jaka wymiana Pellegrini chce wiechać na ambicje Hartowi żeby nie czuł się za pewnie a wymianie nie ma mowy. Po drugie taki V.V mógł by wiele nauczyć tego Harta. na 100% nie myślą się o pozbywaniu Harta
0
Na początku sezonu stwierdził bym że to jakiś bubel dziennikarski. Jednak teraz widząc w tak świetnej dyspozycji V.V to myślę że może być w tym ziarenko prawdy. W końcu szejkowie co śpią na ropie i mieli by kasę by mieć dwóch świetnych bramkarzy w tym jednego z ogromnym doświadczeniem
0
Niech pójdzie za ciosem
0
Wszystko ok ale mógł by wyjść Tello
0
czasami się zastanawiam co dla was jest cenniejsze złota piłka i buty dla Messiego czy tytuły dla Barcelony ?
0
Nie jestem zadowolony z takiego pomysłu. Strach pomyśleć może nazwę stadionu zmienimy a to już będzie tragedia
0
Chłopaka stać lub klub mogli by zakupić urządzenie do krioterapii. Bo chyba to pomaga
0
Wiem że to miał być komplement ale na pewno dobrze wie że każdy zespół potrzebuje trenera
0
Z tym rokiem to przesadził ale ma predyspozycje by być najlepszym
0
Gdzie są ci co twierdzili że Messi źle się czuje w towarzystwie Neymara?
0
Ciekawe dlaczego mnie minusujecie jak nie chcecie awansu do 1/8 LM Barcelony to jesteście nic wartymi kibicami
0
Niech starsi wezną z nich przykład i take zapewnią sobie już awans