El Mister
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydawało mi się że ma kontuzje bo na jakieś stronie zagorzały kibic Realu napisał tak "Real i tak ma trudniej bo nie zagra najlepszy obrońca świata Varan" artykuł był że Pique ma kontuzje. To jeżeli wy macie racje to ja nie wiem jak można nie wiedzieć takich informacji o swoim klubie
0
Ma racje. Nie mówcie nic na Nawałke. Ja osobiście nie sledze piłki Polskiej bo twierdze że to żenua. Nic jednak nie mam do Nawałki bo jestem pewnie że te gwiazdeczki z naszej kadry trzeba było by polowe wywalić a nawet trenerzy tacy jak Klop Hiidink Mu czy Guardiola trudno by było ich usadzić bo są zbyt aroganccy i nie zajmują się piłką tylko jakimiś biletami czy kasą co dostają po każdy meczu
0
A przypadkiem Varan nie ma nadal kontuzji? Chyba tak ale nie jestem pewien
0
Niech dziś także Neymar sponiewiera Arboloe tak jak w tamtym meczyku. Nie miał bym nic przeciwko jakby także został najlepszym zawodnikiem meczu jak w tedy z Hiszpanią
0
ciekawe jak by tak zagrali
0
nie masche bo znowu stracimy bramkę z głowki
0
Nie wierze mu że nie będzie oglądał. Jest jednym z lepszych trenerów na świecie a niby ma popełnić taki błąd. Nie obejrzeć potencjalnych (groźnych) rywali w lidze mistrzów i to dodatek w meczu dwóch wielkich drużyn i pojedynku wspaniałych trenerów jak i zawodników. Tym bardziej że któryś z tych trenerów może wpaść na pomysł jak wyłączyć od gry całkowicie drużynę rywala. Nie wierze
0
Zauważyliście że El Classic nie jest tak nagłaśniane jak w poprzednich latach?
Wchodzę na Onet a tam zamiast o wielkim starciu do jakieś derby zagłębia rur nie było nawet zmianki o tym meczu na wp podobnie
0
Wszyscy co się obawiali że odejdzie zimą modą spać spokojnie zostanie na końcówkę sezonu
0
Ja nie mówię że mam racje ale minusowa nie bez wypowiedzenia uzasadnienia tym bardziej że są duże szanse że mam racje {proste ale racjonalne obliczenia wychodzą} jest bez sensu
0
Widzę że głąby minus-ujecie bez uzasadnienia. To znaczy że nie kumacie tych "skomplikowanych" podstawówkowych obliczeń
0
Super zgadzam się z tobą ale tylko w kwestii że jestem wdzięczny że kupił Neymara. Jak wyjdzie że zrobił jakiś przekręt to od razu jego majątek do licytacji nie będę mu dziękował za to że okrada mój klub. Jak by każdy prezes tak robił za kilka lat to Barcelona szukała by na gwałt sponsora jak Polonia
0
Przynajmniej tak mi się wydaje
0
Jest wszystko ok władze klubu dodali te zmienne czyli że niby zaplacą 31.5 mln
santos maił 55% praw
czyli:
31,5-55%
x- 100%
x=100*31,5/55
x=57
czyli Barca wykupiła wszystkie prawa do Neya czyli całe 100% i musi zapłacić 57 mln
0
szczerze ważniejszy jest sobotni meczyk
0
hehehehehe jak ktoś nie kuma luknie niżej
0
przecież real dziś nie gra
0
jasne i skaże cie na wieczna wędrówkę lub wyśle do łagrów
0
chłosta się należny :P
0
Na bank zagra włosi lubią robić dramat przed meczem
0
Jak ja mam to rozumieć że Alexis to Brazylijczyk? Jeżeli tak to super
0
Kupili już jeną ziemie i na niej stracili chyba 500 lub 750 tys euro teraz kolejną. Nie wiem po co. Może będziemy uprawiać pola a to będzie na pewno trening zamiast siłowni :D
0
Co chcecie Tata chcę się podobać zawodnikom i chce stworzyć miłą atmosferę w szatni. Jednak jak zajdzie potrzeba i naprawę będzie rozpierducha w zespole na pewno powróci to kar finansowych. Były jednak one bardzo rygorystyczne za 1 min spóźnienia 500 euro. Z kar był taki plus że szły tylko na biedne dzieci a to jednak ogromny plus, każdego piłkarz u nas stać zapłacić od czasu do czasu 500 euro
0
Powiedział prawdę ale współczuje mu przyjazdu do Madrytu. Na pewno wygwiżdżą go
0
Będzie ciężko ale mamy w składzie kolejnego wirtuoza footballu i oczywiście pewny punkt obronny czyli Puyol
0
ogólnie jestem za Tylko song na pewno za busiego i może tello za pedro
0
Jak najbardziej jestem za transferem. Niestety wątpię żeby City chciało go sprzedać tym bardziej za 30 mln
0
Po co chłopakowi robić nie potrzebna presje cale szczeście że nie wpadła na to żadna gazeta
0
nie mowie że jest słaby bo to nie prawda jedynie można stwierdzić czy by dal sobie rade w innej lidze tak odmiennej od niemieckiej
0
Normalna wypowiedź trenera. Widziałeś trenera który publicznie wytyka błedy
swojemu zawodnikowi? Na pewno nie. Powiedział że jest najlepszy żeby go dowartościować by był bardziej pewny siebie tym bardziej mógł tak zrobić bo Czech to jeden z najlepszych