0

Zobaczcie jak się różnimy z realem Madryt oni robią transfery po 100 mln ojro a my zubim oszczędzamy kasę

0

Po co tam Pique i Adriano narzekali na uraz i ćwiczyli indywidualnie to niech meczyk sobie odpoczną a mamy osoby co mogli by ich zastąpić

0

Tyle lat już jest dramat i jakoś żyjemy

0

Jak będzie grał tak samo jak zeszłym sezonie to zarobią znowu 30 mln ojro za LM to co to jest te 8.5 mln

0

Lewy jak sam mówił że preferuje grę w lidze angielskiej a po drugie wątpię że BVD go teraz sprzeda jak go nie sprzedała w wakacje, chyba że odpadną LM to może wtedy by się skusili ale to mało prawdopodobne

0

własnie o tym mówiłem że jak jest szansa na kontratak to nie ma sensu spowalniać akcje tylko biec do przodu tym bardziej mamy taki szybki atak Messi, Neymar, Alexis czy choćby Pedro Tello. A nie liczyć procenty posiadania piłki cały czas spowalniać akcje. Oczywiście stosować Tiki Take jak nie można wyjść z kontry

0

Liczę na to że nie przedłuży kontraktu bo w tedy nie ma już szans na dobrego bramkarza

0

Wole Pinto ale pewnie nie dadzą mu nowej umowy i trzeba go przez to kupić na rezerwę jak najbardziej ok za taka kasę

0

Ej ja nie jestem za całkowitym unicestwieniem Tiki Taki bo faktycznie ona się nadaje ale cały mecz to używać to zbyt dobrze to nie wygląda. każda drużyna to rozgryzła {szczególności mówię o LM ale i te z naszej ligi za kumały się ale nie są tak zmobilizowani w obronie ale robią to co mogą)

0

Z tego co pamiętam to już każdy zespół rozgryzł tą tradycyjną Tiki take i to teraz rak wygląda że jest tylko jedna wielka klepanina która nie przystwarza sytuacji bramkowych

0

Nie przypominam sobie meczu w którym by zakończył by się remisem i sędzia stwierdził mimo wszystko że wygrywa Barca bo ma większe posiadanie piłki. No to się pytam po co nam te posiadanie? Liczą się tylko wygrana

0

Jane przez Neymara hahahahaahaha
Jakoś o dziwo dostał tej niemocy od kontuzji a początek sezonu miał dobry a przypominam neymar gra od początku sezonu

0

Nic to nie zmienia. Każda drużyna jak na złość gra dobrze z Barceloną. Bardziej się motywują

0

A co byli najlepsi twojej fifie

0

biegnij do lekarza jak tam lewego umieściłeś śmiech na sali on najwyżej dostanie złote kalesony

0

Lewy do złotej piłki? co wy mówicie on co najwyżej dostanie order honorowego patryjoty Niemiec

0

Najbardziej chciał bym Inieste bo chłopak tylko się ociera o ta złotą piłkę ale bardzo to mało prawdopodobne do finału najpewniej wejdzie Ronaldo Messi i Ribery. Z tej trójki myślę że wygra Ribery choć jednak sercem jestem za Messim

0

Walnięty jesteś zobacz mój komentarz tu są osoby co poprostu stawiają minusy

0

Najlepsze Bajki
1)Dragon ball
2)Tsubasa
Pamiętam jak leciał Tsubasa to moje osiedle pustoszało a ci co nie mieli kablówki pytali się czy mogą wpaść na Tsubase to były czasy

0

Od czasu dać odpocząć naszym pomocnikom w mniej ważnych meczach i wystawić Roberto bo chłopak przykłada się całym sercem do gry albo nie zawsze wychodzić ustawieniem 4-3-3

0

Ale w jesteście chorzy jak nie twierdzicie że w najbliższym czasie strzeli swoja bramkę. Najlepiej by było jak by Real zagrał wcześniej mecz niż Barca. To jak by Ronaldo trafił to znowu Messi nie chciał by być gorszy

0

Może DVB zgodzi się na wymianę zamią za Lewego z dopłatom :P
Może jakiś pseudo redaktor z Polski to pochwyci :D Jak już były spekulacje łączące go z Barceloną to może jeszcze dalej pójdą

0

To jest spadek formy nie strzelił 300 min anie jak kiedyś pisali 2 lata temu Messi trafił tylko 1 bramkę w meczu. Co się dziwić chłopakowi trudno strzelać odrazu po kontuzji. On i tak się obudzi i nie raz uratuje tyłek Barcelonie

0

A kolejny argument to nie moc Messiego trwa dopiero od miesiąca (wiem że przesadziłem ale kit) a alves już tak gra dobre 2-3 sezony

0

Tylko Messi nie strzela bo miewa kontuzje a do tego jeszcze te jego wyroki za dużo na chłopaka się zwaliło. Po drugie on nie strzela ale pomaga zespołowi i jest jeszcze młody jak na napastnika

0

Jak on jest cienki to kim ty jesteś? nawet do pięt mu nie dorastasz

0

Zgadzam się w 100%. Nawet jak wygraliśmy ligę w zeszłym sezonie to i tak płakali kibice że słaby sezon bo przegraliśmy z Bayernem a w lidze mistrzów byliśmy najgorszym wypadku 4 drużynom

0

/masz racje wystarczy mu tylko powiedzieć że za często jest w z przodu i niech rzadziej tam przebywa a będzie lepiej wrzucał. Sądzisz że wrzuca na odpieprz bo mu się tak podoba. Jak ktoś wrzuca źle to nawet jak by go trener błagał to nie wrzuci dobrze póki tego nie przećwiczy

0

Jak już wcześniej pisałem Alves do końca tego sezonu aby pomógł z aklimatyzowaniu się neya następnie sprzedaż do szejków.

0

Liczę na przynajmniej 2 bramki Messiego najwyższa pora złapać wiatr w żagle bo złota piłka już coraz bliżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?