El Mister
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca jak wiemy to potrafi tylko obserwować nie działać
0
szkoda że nie trafił
0
Niech z nim przedłuża kontakt i wypożyczą go w styczni bo tata go ogólne nie docenia a z niego będą ludzie
0
Podoba mi się ten chłopak szczególnie strzały jego z dystansu czegoś takiego nam trzeba
0
Czy ty nie kumasz że Czech już powoli kończy karierę to na jego miejsce wejdzie Courtois i będzie grał pierwsze skrzypce prędzej by nam odsprzedali Czecha ale po co nam on
0
Za taka sumę to grzech nie brać takiego bramkarza tym bardziej że 8 mln za zawodnika który będzie grał pierwsze skrzypce to są grosze. Kupienie drugiego bramkarza nawet średniaka może nas wynieś tyle samo lub nawet więcej dobra cena nie ma co gadać i transfer realny
0
dobra wiadomość bo jak by dołączył do listy kontuzjowanych to strony by brakło by ich wymienić a na pewno przyda się na Milan i Real
0
Bardzo miło ze strony Bartry że stawił się za swoim kolegą z drużyny nie jakim Pique który powinien bardziej obawiać się przyjścia obrońcy niż Bartra
0
założę się że Pique zacznie lepiej grac dzięki Puyolowi
0
Super tylko ten chłopak zasługuje na częstszą grę
0
ciężkie 2 tyg nas czekają
0
powinien pocisnąć Mu bo to nie dowartościowany człowiek jak był w realu to nie mal nie zgwałcił CR7 tak mu wchodził do tyłka a tylko odszedłszy to odrazy go ciśnie to skończony pomyleniec
0
tylko co mamy wydawać 50 mln za napastnika który będzie siedział na ławce bo jakoś nie wierze że wygryzie Messiego ze składu
0
Zamiast zastanawiać się jakiego kupić napastnika niech lepiej zapytają się Atletico Madryt bo oni mają węch do dobrego napadu sprzedają geniusz i robia geniusza
0
Wyrażenie " piękny football" nabrało ciekawszego znaczenia
0
Jeszcze trochę mogli by pozostali poprawić {Nie liczę tylko Messiego) skuteczność a będzie git
0
Jak grał w Santosie to go media tak pokazywały że jest zarozumiały a ten chłopka jest skromy i uparty w dążeniu do celu
0
Oni są zainteresowani ale żadnych konkretów nie będzie
0
mnie to zastanawia jak ten Atletico robi że zawsze po sprzedaży genialnego napastnika maja kolejnego geniusza
0
ty za to imbecylu jesteś "mądry" a kogo to obchodzi i jakie fajne akcje a co najgorsze artykuł nie jest poświęcony Pepowi tylko Alexisowi nie na temat dziecino
0
super jak się z tego tak cieszysz zmień klub na Bawarczyków a tu daj spokój z takimi newsami
0
jedyne co mnie martwi to jak przyjdzie czas że będą odbywały się Copa America jak odjadą Messi, Neymar i alexsis a atak bedzie wyglądał następująco fabs telo pedro
0
Niech wraca nawet jak nie będzie w formie to będzie "opieprzał" tego Pique i może powróci do formy jaką prezentował mający taki autorytet jak Puyol
0
destro jak zawsze komentarz na niskim poziomie
0
Brakuje mi takich bramek jaką strzelił Alexis na 1:1
0
Jak grał chałe to co mieli go chwalić. Teraz gra dobrze ale nie znaczy że będzie tak do końca. To się nim tak nie podniecaj bo pamiętam Pique też kiedyś grał super a teraz ma swoje mecze szmaciarskie
0
trzeba wystawiać chłopaka częściej
0
i co z tego że nie gra bo Diego jest wyższej formie niż Casilas
0
śmieszny jesteś chyba że sezonowiec. Za nim zadasz kolejne pytanie lub zaczniesz ubliżać komuś zastanów się nad słowami. Bo jak widze to ty jesteś tym dzieckiem "visca-dzieci"
0
za całokształt to VV odbiega od Casilasa ale za przebieg początku sezonu to Valdes wygrywa