El Mister
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co z tego nam jest bramkarz potrzebny od roku 2014
0
Czekałem na taki artykuł bo byłem pewny zdania włodarzy chelsea .
Dokładnie identyczne słowa ja mówiłem co myśli Chelsea na temat swoich bramkarzy. Artykułu idealny dla osób co nie chciały wierzyć
0
Dobrze dla nas źle dla widowiska. Jak dobrze pamiętam to zeszłym roku także miał jakiś zawodnik podstawowy Milanu nie grać. Jednak jak przyszło co do czego to zagrał
0
myślałem że dostanie 1 maks 2 mecze
0
fan fabs ma coś z baniakiem zobaczcie jego komentarze ostatni na jego stronie wymiata bale lepszy od messiego a cr 7 ze ZP
2 bale
3 cały real
on ma coś z garem nie ma co mu dokuczać. Nie jego wina że jest chory
0
To może jakaś rodzina prezesa? On tez lubi koty
0
Dobry żart spekulacyjny.
0
wyśmiali
0
skrytykowany zostałem bo co poprawiłem chłopaka to nie był akt wyśmiania tylko pokazanie błędów a człowiek uczy się na błędach. Tu Damian jest anonimowy ale jak by zrobił coś takiego wśród znajomych to na pewno by go wysiali a na pewno o to nie chodzi
0
Mógł to bardziej rozwinąć bo mnie zaciekawiło nic po nich nie było widać
0
Niech odpoczywa i jak najszybciej wraca do pełni zdrowia
0
KRÓLU
0
cho i tak gra oczywiście nie czysto
0
Bardziej bym się ucieszył jak by nie jaki wariat Pepe nie zagrał bo już wolę Alonso bardziej czysto gra niż ten boiskowy przygłup
0
Tak samo jest z sportem inne jest oglądanie na stadionie niż w chacie na ekranie. Tak samo jest z trenerem musi widzieć zespól na żywo nie przez
skypa. Na ekranie nie widać wszystkiego znacznie więcej zobaczysz na żywo na stadionie
0
cały czas Tito tylko że Tito był trenerem przez telefon a to nie jest football manager że się tak da. Wtedy Roura był trenerem głównym a Tito tylko na papierze. dajcie spokój już z tym porównaniem Tito z Tatą bo Tito na dobrą sprawę był trenerem przez 3 miechy i zespół spisywał się dobrze
0
ciekawe tylko ile kosztuje nocleg w porównaniu do zwykłego pokoju
0
Emerytura coraz bliżej to czas zwiekszyć składki zusowskie :P
0
tylko powiedz który obrońca ma zagrać Puyol na pewno nie jest do gry na 90 min. Bartra ok. Masche za niski na ludzi co dobrze grają głową a stałe fragmenty to nasz duży minus tym bardziej Real co potrafi grac w powietrzu będzie chciał to wykorzystać
0
Niech odpocznie
0
proszę Cie nie Szczesny za słaby jest na jego miejscu znalazło by się spokojnie 20 bramkarzy tym bardziej że jest zarozumiały
0
Brać w ciemno świetny zawodnik. Courtis to transfer nie wykonalny tym bardziej że Stegen ma podobne umiejętności to nie ma sensu bawić się znowu nie wykonalne transfery bo jak widzieliśmy w lecie źle to się kończy
0
No to git. chłopak się trochę dorobi bo będzie oszczędzał na transferach a wszystko co zaoszczędzi niech idzie na jego konto po 5 latach mamy nowego Bill Gates, Taki żarcik
0
Tsubasa to był szał telewizyjny całe moje osiedle zamierało na czas emisji bajki a ci co nie mieli kablówki pytali się czy mogą wpaść na tsubase. Jednak jak zobaczyłem 5 lat temu jeden odcinek na necie to się dziwiłem jak to mi ie podobało bo Tsubasa biegł tylko prosto z piłką a oni obok niego robili wślizgi. W gruncie rzeczy to i tak była druga moja ulubiona bajka zaraz po Dragon Ball
0
Nie dojdzie do skutku transfer. Też jestem za 9 a takich gabarytach jak Klose
ale tylko nie on bo człowieka nie na widzę
0
destro przestań się ośmieszać już BVB pokazało że im zależy tylko na sukcesach i nie puściło Lewego za 20 mln do Bayernu skleroza czy głupota po drugie nie ubliżaj mi bo nie wyzywałem Cie wiec więcej kultury w swoich wypowiedziach
0
faktycznie moja wina zwracam honor
Ale nadal mam bekę Reus realnym transferem hahahaha
Ani Klop ani BVB go nie puszczą a on sam mówi że chciał by zakończyć karierę w Dortmundzie
0
Jk się doczekamy takiej regularności strzelania bramek w klubie to będzie bajka
0
fajny wywiadzik
0
ty w ogóle śledzisz ligę angielska?
Hazard realnym transferem ale się uśmiałem gra pierwsze skrzypce i Chelsea ani Mou go nie puszczą prędzej Matte oddadzą bo zbytnio nie gra