0

Ależ Real nakręcił propagandę - już n-ty raz słyszę o karnym na Ronaldo, a o Fabregasie to jeszcze ani razu o.O
A przypomnę, że karny na Fabsie byłby przed tamtym, wiec...?

0

Ostatnie karne dla Realu są bardzo ciekawe:
ten, karny z Malagą po symulce (czy jak określają kibice Realu - stacie równowagi) Bale'a, karny z Elche po faulu Pepe xD
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale 3 karne totalnie, totalnie z dupy w 11 kolejkach? Coś za często :P

PENALTIDEPENDENCIA ! :D

0

No to już ma karnego :D

0

Z jednej strony Sevilla gra tragicznie, z drugiej Real gra świetnie, bo to im trzeba przyznać. Trudno - tym razem punktów nie stracą :) Ja idę spać i trzymamy kciuki za Barcelonę, a w sobote za Rayo :)
Btw - mecz Realu bez karnego z dupy - Gran Derbi wyjątkiem od reguły :P

0

Oh Laboga...
Tak, po co napastnik ma wbiegać w pole karne? Najlepiej niech tworzy blok obronny...
Czasami to aż mi się śmiać chce jak go słysze ;p

0

A pamiętacie jak Alexis nurkował? Hehe, teraz to na prawdę inny zawodnik :)

0

Ale Cesc wbija bramki :D

0

Kurde na prawdę - przy każdym strzale w światło bramki, zwłaszcza w zeszłym sezonie, drżałem i wolałem nie patrzeć. A teraz to takie strzały nawet nie wywołują u mnie jakichkolwiek emocji, bo wiem że VV je wyłapie bez problemu :)

0

Nie no farta mieliśmy trochę w tym meczu :P
Uderzenie piękne, ale... :D
Ale liczy się wynik, po tak cięzkim El Clasico :)

0

Haha ciekawa sprawa.
Iniestę to już tutaj co niektórzy sadzali na ławce na najbliższe 10 spotkań, a teraz znowu jest bogiem :)
Żeby nie było wątpliwości - dla mnie zawsze jest, był i będzie magikiem :)

0

Ani razu nie krytykowałem Barcelony w tym sezonie, ale jak dla mnie to jest najgorszy mecz w naszym wykonaniu - gramy bez zaangażowania, na stojąco... Bardzo bardzo przeciętnie. Jedynie można porównać ten mecz do meczy z Altetico, no ale tam klasa rywala nie ta, no i Rojiblancos nie pozwalali na więcej, a tutaj, gdyby grali z powerem to byłoby już 4-0...

0

Dziwny troll :P

0

Oj za bardzo na stojąco gramy - w zeszłym sezonie też przy prowadzeniu 2-1 graliśmy na alibi, oby nie skończyło się podobnie...

0

Ja myślę, że Martino bd jednak testował ustawienie dwoma DMami, żeby użyć go np. w wyjazdach w gorące miejsca typu Santiago Bernabeu albo Alianz Arena :)

0

Oczywiście zostanę ostro pociśnięty, ale jakbym to ujął w innych słowach pewnie dostałbym same plusy, w każdym razie nie owijając w bawełnę -
przerost formy nad treścią większy niż u Gombrowicza ...
"filmu dokumentalnego opowiadającego o kulisach powstawania gigantycznej flagi"
"Prezentowana historia to opowieść o determinacji, poświęcaniu a przede wszystkim o tym że prawdziwa pasja pozwala zrealizować największe marzenia..."

Na prawdę trzeba ubierać to w takie słowa, normalnie, jakby zrobienie flagi, było równoważne z jakimś bohaterskim czynem.
Fajny pomysł, świetne wykonanie, bardzo pozytywna sprawa, że takie coś powstało, ale nie przesadzajmy, bo dla mnie cała sprawa z filmem jest groteskowa...
To teraz czekam na hejty :)

0

Ostatnio sobie poukładałem GD w głowie i stwierdziłem, tak: gdyby sędzie słusznie wyrzucił Ramosa w pierwszej połowie i podyktował karnego na Fabsie, to z Realu by nie było co zbierać. W każdym razie pokazaliśmy klasę. Oni niech sobie myślą, że to tylko przez sędziego - wyjdzie to w następnym GD, bo my jesteśmy wielcy i będziemy wielcy, Real w tej chwili nie jest i wątpie by był w tym sezonie :) Wszystko się skończy na Santiago :)

0

Kilka spostrzeżeń
1. Messi ani razu piłkarzem meczu - kiedy ostatnio mieliśmy taką sytuację? :)
2. Fabregas już pokazał, że może być prawdziwym królem asyst i zastąpić pod tym względem Xaviego - ciężko się spodziewać, żeby Cesc miał mniej niż 12 asyst w tym sezonie, skoro zaczał z takim rozmachem :)
3. Ilość goli Alexisa - czyżby chciał być również snajperem?
4. Ilość goli Pedro - też sprawa niebagatelna :)

0

Z jego wypowiedzi widać, że chce dla nas grać i że prędzej czy później się to stanie.
Nie może nic potwierdzić, bo dopóki tego nie zrobi ma względny spokój: gdyby zadeklarował, że chce odejść do Barcelony, mógłby mieć nieprzyjemny okres w Borussi, a gdyby przyznał, że są toczone rozmowy, dostałby niemałą karę od UEFY :)

0

Ehhh chłopczyku
Gol i asysta w pierwszym El Clasico, w pierwszym sezonie dla Barcelony, w wieku 21 lat to dla cb mało?
Neymar pokazał że obrońcy Realu to są dla niego zwykłe tyczki, a z każdym meczem, będzie mijał je z jeszcze większą łatwością.

Messi nie istniał no i co? Jak Bale pokaże w jakimś meczu (już nie mówie GD) klasę to już się nie będę z niego smiać - CR pokazywał klasę w El Clasico (co prawda to był pierwszy mecz, w którym Barcelona chciała go tak na prawdę zatrzymać i go podwajali i potrajali - i jakoś CR nie mógł nic zrobić, a pisaliście na Leo - teraz widzicie że jak gra tak obrona, to nawet najwiekszy crack ma problemy) to nikt na niego nie wrzuca- każdy może zagrać słabszy mecz.

Fakt jest faktem, że kibice Realu, idę o zakład że ty też, śmieli się z Neya i twierdzili że się nie sprawdzi - no to prawie w pojedynkę załatwił Real, a obok Messiego jest najlepszym piłkarzem Barcelony a na pewno najrówniejszym i najbardziej nieprzewidywalnym. A wasze 100 mln? :)

0

Ostatnie zdanie jest najpiękniejsze w tym wszystkim :) Pomyślcie, że nie dość że Ney będzie jeszcze lepszy, to będziemy mogli się cieszyć jego grą przez jakieś 10 lat :) Niesamowite :D
I pomyśleć że chciałem poczekać z jego transferem do przyszłego roku, bo uważałem, że Tello się rozwinie i da radę w tym sezonie. Cóż to było oczywiste że Cristian przegra rywalizację z Brazylijczykiem, ale jeżeli pomyślę, że Neymar jest prawie rok młodszy...

Skoro powstał przymiotnik określający Messiego - INMESSIONANTE, to ciekawe ile czasu minie, gdy w słownikach zagości słowo, określające Neymara :D

0

Ja bym jednak wybrał taką '11'
Montoya Bartra Puyol Adriano
Song, Cesc, Iniesta
Pedro Messi Tello

0

No nie mów, że nic nie biegał - biegał więcej niż zwykle - oczywiście robił mniej, niż inni w obronie, ale on tak zawsze grał.
Nie naginajcie faktów - oglądałem 2 miesiące temu mecz Real-Barcelona 2-6 : jest na youtubie - POLECAM. Messi grał z takim samym zaangażowaniem w obronie co teraz - nic się nie zmieniło - nie dopisujcie do tego jakiś niestworzonych teorii...

0

Eh... ludzie cały czas zapominają, że u Leo też istnieje coś takiego jak słabsza forma..
I to mnie zdumiewa, że nie potrafią po prostu skojarzyć prostych faktów
słabsza forma (widać to było w Mediolanie) + powrót po kontuzji + wymagający rywal = słabszy mecz
Tak trudno na to wpaść? Martino wiedział, że Leo nie ma formy, z drugiej strony nie wystawienie kogoś takiego jak Messi w El Clasico mogłoby się okazać strzałem w stopę (wyobraźcie sobie tę falę krytyki, a gdybyśmy przegrali? wolę nie mówić) - Leo i tak mógł nam zamknąć mecz w pierwszej połowie. Martino wiedział co robi, ustawiając Leo na skrzydle - zrobił w ten sposób więcej miejsca dla Neymara ;)

0

Do tej pory nie moge przestać się śmiać jak sobie przypomnę, te komentarze kibiców Realu, kiedy to z pełnym przekonaniem dowodzili, że Neymar się nie sprawdzi w Barcelonie, podając dziesiątki "oczywistych argumentów"
A z drugiej strony, jak mówili, że co z tego, że Bale kosztował 100 mln, jak nie ma najmniejszej obawy że się nie sprawdzi i jak tylko wejdzie do drużyny to będzie miażdżył xD A Barcelonę to już w szczególności :)

0

Jeżeli uważa że było wszystko dobrze w meczu z Osasuną (zgadzam się w 100% - zawiodła skuteczność i zabrakło szczęścia) to co jest w tym błędnego? Nie czytałem wypowiedzi po meczu z Milanem więc nie wiem co sądził Tata o tamtym meczu, ale też był dobry, z tym, że popełniliśmy za dużo indywidualnych błędów i czasami szwankowała obrona. Dziś zagraliśmy lepiej niż z Milanem, ale nie wytrzymaliśmy kondycyjnie, dlatego Real nas w pewnym momencie zdominował

0

O Boże ale wy macie problemy - w zeszłym roku graliśmy non stop once de galą i Real z zamkniętymi oczami wiedział już co robić żeby nas wyeliminować - trzeba czymś zaskoczyć rywala...

Poza tym chyba nie pamiętasz eksperymentów Guardioli podczas GD - Messi grający w zasadzie w pomocy, Alves jako rozgrywający, przejscie z 4-3-3 do 3-4-3, Alexis jako fałszywa '9' ,

0

Jeżeli założyć, że Real przegrał przez sędziego (czyli stracił 2 pkt) a wygrał z Elche dzięki sędziemu(co nie podlega żadnej polemice) to tam nadrobił 2 pkt.
Tak czy inaczej chodzi o 2 pkt - mecze z Barceloną nie są podwójnie punktowane, dlatego porównywanie tamtych 2 pkt i teorytycznych dzisiejszych(dla mnie bezzasadnych) jest jak najbardziej uzasadnione

0

Po pierwsze w meczu przegranym 4-1 w sezonie 07/08 miał więcej niż 50% - własnie od tamtego meczu aż do meczu z Rayo Barcelona miała zawsze wyższe posiadanie piłki od rywala.
Druga sprawa - wydaje mi się, że w 11/12 w SPH na Santiago mieli wiecej niż 45 % - po pierwszej połowie mieli więcej niż 50%, ale wejście Xaviego przechyliło minimalnie tą statystykę na naszą korzyść

0

Neymar czy VV - aż ciężko wybrać :D

0

O Fabregasie zapomniałeś - dołączył w 11/12 i strzelił (w tym samym meczu co Alexis o ile sie nie myle) :)
Coś jest na rzeczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?