0

On JUŻ jest w pierwszej drużynie, bo został wypożyczony do Evertonu jako piłkarz drużyny seniorskiej. Więc do Barcy B nie może wrócić. Ale spokojnie - wróci do nas, wtedy najprawdopodobniej Pedro out.
Atak Neymar, Messi, Alexis i w odwodzie Deulofeu+ Tello + ewentualnie jakiś ŚN którego Martino chciałby pozyskać, wygląda imponujaco :D

0

Abstrahując od poziomu komentarza.
Atletico pokazało Realowi miejsce w chwili, gdy Real był bez formy - w tej chwili Real jest piekielnie silny, ale ja jestem spokojny - mamy 6 pkt przewagi nad nimi, w zeszłym sezonie też byliśmy w świetnej formie pod koniec roku, mecze oglądało się z wielką przyjemnością - teraz mamy słabszą formę, ale za to czuję że na wiosnę będziemy mocni - Real teraz się wypruje - forma nie przyszła u nich w odpowiednim momencie to na pewno. A nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć w tym sezonie Leo w pełni formy - tylko przebłyski.
I tak - chyba wiemy, ze bez Leo nie wygramy LM. Tak samo Real bez CR nie będzie miał szans w potyczkach np. z nami czy Bayernem.
I teraz - jeżeli wróci Leo (NAJLEPSZY ZAWODNIK ŚWIATA) to będziemy MIAŻDŻYĆ. Jak kontuzje go będą omijać to czuję, że LM będzie nasza. Liga zależy od tego jaką przewagę nad Realem utrzymamy do końca roku-bo oni będą inkasować po 3 pkt z każdym, a my takiej formy nie mamy. Jeżeli uda się utrzymać 6 pkt (ekstra :D) to wtedy La Liga nasza. W innym przypadku będzie ciężki bój. Zobaczymy, bo mimo że niby nie jesteśmy uzależnieni od Leo, to tak na prawdę, starcia z Bayernem czy Realem w najwyższej formie bez Leo nie wygramy, chyba że jakimś fartem.

0

Przestań się kompromitować trollu....

0

Adama już 3 mecz z rzędu jest powołany :) No niech się ogrywa, ostatnie 10-15 minut i treningi z pierwszą drużyną bardzo mu pomogą w rozwoju :)

0

Może byś ostrzegał, że zdjęcia są drastyczne? Bo na prawdę nie wszyscy chcą oglądać takie rzeczy -.- A stronę przeglądają też małe dzieci...

0

Hmmm sam nie wiem.
Jest zapis, że faul zaczynający się przed polem karnym, a kończący się wewnątrz jest traktowany jak faul w polu karnym - ciężko powiedzieć, sytuacja bardzo dynamiczna - w każdym razie nie wypaczyło to wyniku spotkania.

0

Grał bo nie miał kto zagrać.
Puyol nie jest w tym sezonie podstawowym ŚO, a już na pewno nie podstawowym PO. Gra gdy jest konieczność - dzisiaj nastąpiła.
Pewnie, że zagrał słabo, ale ostra krytyka naszego kapitana jest po prostu niestosowna - na pewnych piłkarzy trzeba przymykać oko, za to co dla nas zrobili - Puyol, Messi... Na nich nigdy nie powiel złego słowa - krytyka kończy się na obiektywnym stwierdzeniu o zagraniu słabego meczu :)

0

Tak teraz wszyscy kupują stopera, a do tej pory wszyscy się zachwycali.
Prawda jest taka, że Martino odmienił naszą defensywę i jest to jeden z nielicznych słabszych meczy naszych zawodników.
Popatrzcie na Real - Varane, Pepe, Ramos.
Takie asy, no bo powiedzcie mi, który z nich nie jest jednym z najlepszych na świecie? Zawsze dwóch z nich było na ŚO (nie musileli robić żadnych rotacji), w dodatku w bramce Lopez, który jest świetnym bramkarzem i co? 17 bramek w lidze.
Nie porównuje celowo do Barcelony, bo główna zasługa tych 8 straconych goli to VV, ale 17 goli w 14 meczach, to za dużo jak na tak klasowy zespół i tak świetnych obrońców - więc sami piłkarze to niekoniecznie gwarancja sukcesu - liczy się forma, zgranie, sposób gry drużyny i wiele wiele innych aspektów. Na razie z czego jak z czego z defensywy Barcelony można być bardzo zadowolonym.

Przypominam -
21 meczy, 13 goli.
W lidze: 14 meczy 8 goli.
CZy to na prawdę tak dużo?

0

Ajax staje się naszym zeszłorocznym Celticiem ;p
No trudno - na ten mecz złożyło się pare rzeczy
1. Brak VV - Pinto to dobry bramkarz, ale VV jest teraz magiczny
2. Brak Busiego - mówcie co chciecie - główna przyczyna batów w pierwszej połowie? Song - to dobry DM, ale w tym meczu nie sprawdził się kompletnie - z Sergio mielibyśmy mecz pod kontrolą
3. Brak Leo - brakło magii i co tu dużo mówić, kogoś kto by zrobił coś niesamowitego :) Cesc bardzo słaby mecz jako '9'
4. Słaby mecz Neymara - już 2 z rzędu notuje bardzo przeciętny występ - czyżby początek słabszej formy? Oby nie
5. Alexis>Pedro
Alexis ma albo świetne mecze, albo słabe w kórych zrobi coś świetnego i walnie tego gola - słabych meczy bez gola ma baaaaardzo mało wtym sezonie
6. Tragiczny Mascherano, słaby Pique - to nie był dzień duetu naszych obrońców i tyle :)
7. Słaby Puyol - no niestety -jeszcze te 2-3 lata temu na PO sobie radził, teraz grał bardzo nieporadnie ;/
To wszystko złożyło się na totalny brak kontroli w środkowej części boiska, w dodatku brak polotu w ataku i słaba forma w obronie- nie mogło się to inaczej skończyć :)

Szkoda, że Neymar nie ma jeszcze wyrobionego zmysłu strzeleckiego - to przyjdzie z czasem :) W jego wieku, wielu zawodników dopiero wchodzi do światowego futbolu i jakoś nie strzela multum bramek, jeszcze będzie wybornym snajperem, na razie nie ma jeszcze ułożonej nogi.
Troche szkoda, bo na to potrzeba czasu - liczyłem na dużo goli z jego strony, ale muszą minąć co najmniej 2-3 lata, żeby strzelał tyle bramek co Ronaldo(bo nie wiem czy poziom Messiego osiągnie - oby :D) w sezonie , a wtedy Leo już będzie miał tendencję zniżkową ,zatem duet Messi- Neymar będzie najbardziej zabójczy w historii dopiero za 2-3 sezony :)

0

Nie wiem co sie dzieje - jakies totalne zaprzeczenie naszej filozofii xD
Tak słabo grającej Barcelony nie widziałem już baaaaaaardzo dawno. Ale przypominam - poprzedni mecz z Ajaxem był też dosyć słaby - trochę geniuszu Messiego + super VV i wyszło 4-0, choć nie powinno. Ajax ma na nas receptę - szkoda tego meczu - ale wierzę w zwycięstwo :)

0

Czyli mam rozumieć, że dzisiaj remis daje nam wyjście z grupy na 1. miejsca? :)

0

Mam pytanie - co w LM w fazie grupowej liczy się bardziej w sytuacji gdy dwie drużyny mają tyle samo pkt?
Nigdy jakoś nie zwróciłem uwagi, a zawsze to mnie interesuje - wydaje mi się, że bramki (ale bilans goli - czy tylko bramki strzelone?) a dopiero później bezpośredni bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami?
Dzięki z góry za odpowiedź :)

0

Pamiętam mecz bodajże z sezonu 11/12(albo 10/11) kiedy Puyol zagrał właśnie na boku i odpowiadał za Ronaldo, który po 30 minutach był już bliski płaczu i za każdym razem po prostu oddawał piłkę, bo wiedział, że Puyol jest co najwyżej 2 kroki za nim :P

0

Nowe wcielenie zdf
Ja tam lubię sobie poczytać te brednie :)

0

Pierwsze wrażenie jest takie, że może być świetnym piłkarzem, ale brylantem nie będzie - powtarzam, obym się mylił, bo ma jeszcze wiele wiele lat na rozwój, akcja była świetna, w każdym razie takie mam zdanie i trudno. Bo przyznaję, że tacy gracze jak Dongou czy Bagnack mnie zachwycili w tym sezonie, jeszcze wcześniej czy to Roberto, czy Thiago (bo Deulofeu mnie nie zachwycił, w żadnym meczu w 1. drużynie, ale może się rozwinie jeszcze ;> ) no i wielu wielu innych mnie często mnie zachwycało - Adama nie zachwycił, ale to też kwestia wieku - ma dopiero 17 lat, jak czasami oglądam (zdarzy się jeden meczyk) MŚ U-17 czy nawet U-19 to kopanina jest niemożebna, oglądać się nie da, dziesiątki niedokładnych podań, dużo indywidualnych akcji, w dodatku nieudanych... A jakoś 5 lat później, ci jakoś mamy wspaniałych piłkarzy, właśnie spośród tamtych grajków - zobaczymy co będzie :)

0

Mimo, że błysnął, to wydaje mi się dosyć topornym graczem. Mam WIELKĄ nadzieję, że się mylę, oby to był kolejny wielki talent :)

0

No Diego Costa na razie strzela więcej od Falcao, a dla tylu snajperów miejsca w drużynie nie ma
Na razie Costa>Falcao z zeszłego sezonu, Villa>Costa z zeszłego sezonu,
Costa+Villa>>Falcao+Costa z zeszłego sezonu :)
Kto by się spodziewał - ja praktycznie skreśliłem Atletico po odejsciu Radamela - tzn nie totalnie, ale stwierdziłem, że na walkę z Realem czy Barceloną to już nie będzie ich stać, jak w zeszłym sezonie, kiedy dali się Realowi dopiero w ostatnich kolejkach.

0

No Atletico miażdży :P
Jeżeli utrzymają tempo strzelania goli, jakie mają do tej pory, to na koniec sezonu będą mieli 103 gole :)

I co ważne, właśnie takie mecze pokazują, że drużyna jest wielka.
Jedna sprawa, to zdobywać 3 pkt, wygrywać mecze, a co innego pokazywać wyższość i bez cienia wątpliwości miażdżyć słabszych rywali. Te drużyny, które do tej pory próbowały namieszać na czele, czyli Valencia, kilka lat wcześniej Sevilla, czy Villareal, potrafiły grać dobrze, ale pogromów, absolutnej wyższości nad rywalem pokazac nie umiały :)

0

I kurde odbanowali Buraka...
A taki spokój był na stronie. Tylu ludzi zwyzywał, a bana dostał na miesiąc?
Co to za redakcja? Permanentne bany na IP sie daje w takiej sytuacji...

0

Barcelona wygrała ostatnio z Realem właśnie pare tygodni temu .
"Nie wliczaj ostatniego starcia" -dobre mi sobie. Równie dobrze, można powiedzieć - nie wliczaj meczy, w których Vilanova walczył z chorobą...

0

Kto mówi, że kibice Realu to normalni ludzie...?
:P

0

Hahha...
Oczywiście, jeszcze mam screeny jak to kibice Realu nie życzyli Messiemu źle...
Co 3-4 kibic mu nie życzył źle, reszta cieszyła japy :P
Na potwierdzenie:
http://screenshooter.net/3376586/pijivdu
To po meczu w LM rok temu z Benficą

0

Czytaj ze zrozumieniem
MAX 2 tyg.
3 dni też się do tego stwierdzenia zaliczają...
Eh...
Najprawdopodobniej nic mu się nie stało, zapewne to nie jest kontuzja mięśniowa, więc nic ponad 2 tyg. nie może być, pewnie zagra z Galatą i tak :)

0

Nic poważnego, bo wstał i tylko poczuł ból - max 2 tyg.
I na szczęście 2 tyg. bo nic złego CR nie życzę. Skoro Messi nie może zachwycać, to jakby CR jeszcze nie mógł, to zgubilibyśmy piękno tego sportu...

0

Milan? PSG? Napoli, Arsenal?
No nie róbcie sobie jaj...
Drużyny które będą potrafić konkurować z Bayernem:
Chelsea, BVB, Barcelona, Real.
Wpadki się zdarzają, nic nie można wykluczyć, ale szansa że Napoli czy Milan wyeliminuje Bayern, jest taka sama jak Steaua Bukareszt, czyli pomijalnie mała, ale wykluczyć się w futbolu niczego nie da (dużo kontuzji + słaby dzień + sędzia wypaczający wynik+ przeciwnik ma niesamowity dzień+ szczęscie).
Oczywiście nie mówie tutaj, że Bayern jest jakiś nie do pokonania. Bo uważam, że LM nie wygra i że któraś z tych 4 drużyn go wyeliminuje ;)

0

Gdzie ty u Pedro widzisz dobry drybling? Nie ośmieliłbym się powiedzieć że Alexis ma dobry drybling, bo za często traci piłkę, a czasem jest bardzo błyskotliwy. Dobry drybling to w Barcelonie ma Messi, Neymar i Iniesta.
Często znajduje drogę do bramki rywala? Doprawdy? OK, w tym sezonei strzela relatywnie czesto, ale w dwóch poprzednich? Piach i dno.

0

Agunia - popatrz na liczbę jego goli - nie jest zatrważająca - jest świetna, ale nawet CR w sezonie 11/12 strzelał więcej niż teraz, a Leo nie raz pokazywał, że 1.5 bramki na mecz to i tak jest dla niego mało :)
Może ręki nie dałbym sobie uciąć, ale palca to na pewno, że gdyby Leo nie męczyły kontuzje i grał w każdym meczu jak do tej pory, to CR byłby co najwyżej 2. Zwłaszcza, że dopóki Leo na prawdę grał (pierwsze 8 kolejek, oprócz Malagi) to właśnie Messi był przed CR :)

0

Powiem że kibice Bayernu przepowiedzieli to co sie stanie :)
Tyle sie oczytałem komentarzy, że Goetze zamknie usta kibicom Borussi, tam fantazjowali że strzeli hat-tricka, że strzeli w 92 minucie, ale wszyscy mówili o tym golu Goetze, większość o golu "zwycięskim" na 1-0. Sprawdziło sie ;P

0

Hmmm
No nie wiem dlaczego wszyscy są tak zawistni wobec drużyny prowadzonej przez Guardiolę.
OK w tym meczu kibicuje BVB, bo po prostu lubie ich sposób gry w piłkę, ale nie życzę w żadnym meczu (poza ewentualnym meczem z nami :D) źle.

0

Ale u w Bayernie widać te schematy Pepa - Lahm jako DM wchodzi pomiędzy 2 obrońców, a Alaba i Rafinha podchodzą wyżej. Ale mam wrażenie, że albo Bayern nie ma dnia, albo coś tam nie do końca wychodzi. No ocenimy po meczu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?