Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A u nas niby takie "ręczniki" a u nich Ramos, Varane, Pepe i gol za golem :)
0
A co jeżeli Bale to jednak nie drewno? o.O
xd
0
Myślałem, że odpuściłeś sobie trollu... idź na rm.pl i wielb swojego boga CR7 i hejtuj Barcelonę tam - padnie to na podatniejszy grunt
0
Dokładnie - wyjdź...
Najlepszy był komentarz tego gościa, że CR zdobędzie króla strzelców La Ligi i LM a nam pozostanie "tylko liga"
No po prostu padłem xD
Walić Lligę - Złoty But ważniejszy!
0
Pamiętam, jak przed Manitą też CR miał cudowny okres, Messi miał trochę słabszy, wielu pisało też że CR>Messi... No to po kilku tygodniach wszyscy to wypluli :) Trzeba poczekać aż Leo dojdzie do pełnej dyspozycji :D
0
14 goli w LM? Zgoda, CR ma ogromną szansę na przebicie i najprawdopodobniej to zrobi...
Ale 50 goli w lidze? Chłopie, gdzie CR do 50 goli... :P
11 meczy - 11 goli, a żeby wbić 50 goli, trzeba mieć ok. 1.5 gola na mecz (trzeba wziąć pod uwagę delikatne urazy+ mecze w których dostanie odpoczynek+zawieszenie za kartki, więc rozegra ok. 34 spotkania) a CR ma 1,0... Więc teraz nie wystarczy 1,5 gola na mecz, musi wbijać jeszcze wiecej żeby to nadrobić :) Spokojnie- do takich rzeczy zdolny jest tylko Leo :)
0
Najważniejszy jest tytuł, a król strzelców to sprawa drugorzędna.
Ale przypomnę, że Leo ma stratę 4 goli - dajmy na to, że nawet 6 jak CR strzeli hat-tricka. To nie jest dystans nie do odrobienia, jak w zeszłym sezonie np. 15 goli przewagi :P
Ale mówię - to w ogóle nie jest ważne :)
0
Powinien dostać pensję uzależnioną od celności wrzutek:
Ile procent dośrodkowań jest celnych, tyle % pensji dostaje :P
0
To będzie powtórka z sezonu 08/09 :)
0
Powiem tyle - gdyby tak wielka obniżka formy Leo miała miejsce sezon czy dwa temu, Barcelona straciłaby masę punktów, a tymczasem, no nie powiem że jest to nieodczuwalne, ale straciliśmy tylko 2 pkt w meczu z Osasuną, w którym mieliśmy zwyczajnego pecha. Neymar i Alexis robią swoje :)
0
Plus tego wszystkiego jest taki, że Messi już musi się przełamać z Milanem - już nigdy nie miał tak słabej passy wiec coś ustrzeli :)
0
W życiu bym nie pomyślał(gdy przychodził), że Cesc może tak przyćmić Xaviego i Iniestę jak to ma miejsce w tej chwili. Każde dotknięcie piłki to w ogóle inny poziom o.O
0
FIRMOWE ZAGRANIE NEYMARA XD
0
Najgorszy mecz Busquetsa od kiedy pamiętam...
I teraz wszyscy co twierdzili że będzie Manita? Eh...
Czułem że to bd bardzo ciężki mecz, czułem że stracimy punkty, ale wierzę w Barcelonę - musimy to wygrać! :)
0
Ludzie, więcej pokory...
Nawet nie czytałem wstępu do meczu na tej stronie, bo jak zobaczyłem początek to mi się odechciało dalej czytać - zawsze gdy w ten sposób są tworzone zapowiedzi (rywal nie powinien być ciężki, nie wygrali od iluś lat, mamy na nich patent, grają słabo itd) to mecz jest zacięty i ciężki i nierzadko tracimy punkty...
A lekceważenie przeciwnika w meczu derbowym? To najgorsze co można zrobić, w życiu nie spodziewałem się i nie będę się spodziewać spacerku z Espanyolem - chociaż czasem tak to wyglądało - wtedy byłem bardzo zadowolony i się cieszyłem, ale raz na jakiś czas Papużki odbierają nam punkty i trzeba być bardzo uważnym!
0
Za dużo "mocna"... :P Ale są mocni!
0
W zeszłym roku cieszyłem się gdy Atletico wygrywało - teraz już mnie to nie bawi, bo są poważnym kandydatem do tytułu - zwłaszcza wobec tego, że mają tego samego trenera od praktycznie 2 sezonów, a i u nas i w Realu zmienił sie trener...
Są ciężkim rywalem - oczywiście, ogólnie rzecz biorąc fajnie, że jest mocna 3cia mocna drużyna, - w każdym razie jest bardzo mocna i lepiej żeby na razie przegrywali :D Tak jak i Real :)
0
A Messi na bramce
0
Co do tego, że wysoki środkowy napastnik jest idealny na autobusy.
Nie było drużyny która wygrywa wszystkie mecze i nie będzie. Myślicie, że jak kupimy Lewego to będziemy nagle wygrywać każdy mecz?
Czasem może pomóc, czasem może przeszkadzać - przeniesienie Leo na skrzydło, na pewno zmniejszy o kilkanaście-lub więcej liczbę goli na sezon - pytanie czy Lewy byłby w stanie to zrekompensować (wiem, że w BVB strzelał tyle, ale tam gra się na niego - tutaj tak nie będzie)
0
Llorente to straszne drewno - mało zwrotny, wolny, bez przyspieszenia.
Lewandowski to zawodnik który ma po częsci wszystko - z jednej strony niezłą szybkość i start do piłki, z drugiej dosyć sporą siłę, ale też dobrą technikę, nie jest dryblasem, ale potrafi nienajgorzej grać głową..
To na pewno nie jest najlepszy napastnik świata, ale myślę, że najbardziej wszechstronny (no nie licząc CR, ale on jest lewym napastnikiem)
0
Jak to mówią - wolę by Messi strzelił w 5 meczach z rzędu jednego gola, niż 5 w jednym :)
Niech CR sobie strzela - dodatkowych punktów za to Real nie dostanie - niech się wyżyje na Blattera (w ogóle ktoś wie o co chodzi? bo dla mnie to był zwykły żarcik, nie wiem co w tym mogło kogokolwiek urazić :^) )
0
Fazowy mecz :p
0
Wysyłaj mi symulki z tego sezonu Alvesa. Proszę bardzo-czekam.
Bo Bale'a mogę ci wysłać 2-3 a grał może 300 minut?
0
Ale spokojnie - Bale działał w samoobronie!
Według kibica Realu bronił się przed "niezłą kosą, którą chciał mu zasadzić piłkarz Sevilli"! Toć to wszystko wyjaśnia!
0
No kurde...
Jadą w ofensywie Real jak chcą, ale nie mają takich wykonawców jak Real ;/
0
Ależ zasymulował xDDDDDDd
LEPIEJ OD CR!
0
Boże... jak można być takim hipokrytą..
Biali narzekają na karnego z dupy :P Bo ten po akcji Isco był zasłużony xD
0
Obstawiamy ile karnych w tym meczu jeszcze dostanie Real? :P
0
Ale jaja :D
A miałem iść spać :D
0
Skończ trollu, twoje teksty są żałosne...