0

Patryk
Weź skopiuj to na dysk D, bo tak to nie wchodzi ;(
xDDDDDDD

0

Hahah
Bo żeby być świetnym trenerem trzeba nie bać się ryzyka, stawiać na młodzież itd? Hahah :P
Umiejętności to się nie liczą ? :)
Martino to bardzo obiecujący trener, ale ja wydam ocenę dopiero w czerwcu przyszłego roku. Na razie ma odemnie dużego + ale nie mówie nic na temat jego pracy, co najwyżej jak oceniam to co Barca gra do tej pory. Zobaczymy za rok, dwa :)

0

Poczytaj sobie o zasadach odmiany czasowników w języku polskim :)
Przyda ci się.

0

Taaa trudniejsza...
Trzeba było tylko skierować piłkę do bramki i nie trafić w bramkarza, który właśnie wybiegał z krótszego słupka.
Podanie Cesca było palce lizać, jedynie co można powiedzieć, że jakby podał po ziemi (wtedy byłałby szansa na przecięcie dla obrońców więc dobrze że tak podał) to Pedro miałby jeszcze łatwiej...

0

Aha i jeszcze jedna sprawa - wracając do debaty dlaczego nie gra Fabregas-Iniesta, ale zawsze Xavi.
Nie twierdzę że to był zły mecz, bo był dosyć dobry. Ale proponuje spojrzeć na posiadanie piłki. Może to jest przyczyna? Bo myślę że to nieprzypadkowa sprawa, bo graliśmy w końcu na Camp Nou... :)
PS. Nie,nie jestem zwolennikiem Xaviego, a Cesca chciałbym widzieć w każdym meczu jak większość z was :)

0

4 pkt rozwala :P
Co do 3.
Pamiętasz mecz z Realem Sociedad? Neymar jako fałszywa '9' grał genialnie.
To był "dziwny mecz" - wystarczy spojrzeć na posiadanie piłki - ile mieliśmy? Może 55% ale chyba nie. Neymar nie miał dnia - ani na skrzydle, ani w środku - ale asyste i tak zaliczył :P. Nie ma co wyciągać wniosków - na razie Neymar jako '9' ma 1 mecz genialny, jeden przeciętny :)

0

Pedro...

0

Ej ale padł wtedy gol?
Bo na yt jest ucięte tuż po tym jak stracił piłke ;/

0

Najciekawsza to jest liga polska. Równie dobrze mistrz może spaść do 1. ligi, co benjaminek wygrać ligę :P

0

Jeżeli Cesc będzie w formie to można być spokojny - zwłaszcza że to CN, tyle co on może prostopadłych piłek posłać do naszych napastników to głowa mała :)
Liczę na świetny występ Neymara - warto by się popisać pierwszym dubletem (może hat-trickiem? :P) w barwach Blaugrana :)

0

Granada (na szczęście na CN) to będzie piekielnie ciężki mecz.
Ajax to bezwzględne rezerwy - nie można ryzykować jakiejkolwiek kontuzji
Więc na przyszły mecz ligowy z pierwszej drużyny nie będzie zdolny zagrać tylko VV i Messi. Reszta (nie licząc JdS) powinna być do dyspozycji trenera, a bez tych 2 kluczowych graczy, mimo wszystko są szanse że sobie poradzimy, zwłaszcza że najtrudniejsze mecze (poza tym z Villareal i Atletico, na które i Leo i VV powinni wrócić - tylko Victor nie wiadomo w jakiej formie ;( )mamy już za sobą, a LM to formalność.

0

...
Powiem tak:
Straciliśmy Messiego - powiedziałem sobie OK -jest Neymar, jest Cesc, potrafimy wygrywać bez Leo.
Ale gdy straciliśmy Victora... Nie wiem co będzie - czeka nas piekielnie ciężki okres... Kto wygrywał nam mecze w pojedynkę? Messi? Chyba zbyt mało grał, a jak grał to nie na swoim poziomie. Neymar? Grał spektakularnie ale nie strzelał wielu goli. Cesc? Może i jego podania były zabójcze, ale miewał też słabsze mecze, albo takie w których nie był decydujący.
MECZE WYGRYWAŁ VV. Kontuzja Messiego oznaczała ni mniej ni więcej to, że będziemy zdobywać mniej goli. Ale do tej pory zdobywaliśmy średnio 3 na mecz więc można było być spokojnym. Ale VV gwarantował czyste konto niemal w każdym meczu, Tylko w 2 meczach stracił 2 gole, w pozostałych 11 tylko 4(!) trafienia. Z czego pamiętamy np. gola w ostatnim meczu, albo tego z Realem w doliczonym czasie gry... VV dawał nam pkt i był liderem w tym sezonie, bez niego mielibyśmy co najmniej 3-6 pkt mniej... Teraz bez Messiego, bez VV... Obyśmy nie dali się wyprzedzić Realowi do 1 stycznia, bo czeka nas najtrudniejszy okres w lidze od kilku lat (nie licząc to sezonu 11/12 kiedy załatwiliśmy sobie ligę prawie na starcie). Obyśmy go przetrwali.
VAMOS!

0

O LOL
Nie zobaczyłem kto to pisze.
LUDZIE SPOKOJNIE! To prowokator i kibic Realu :)
Zatem może to nie być nic poważnego
PS. Popatrzcie na jego komentarze ;p

0

Na razie o tym ile nie zagra nic nie można powiedzieć, dopóki nie zostaną przeprowadzone badania, nigdy nawet nie ma wstępnych prognoz.
Oby to nie było nic poważnego, jutro rano bd dokładne informacje...

0

Wiadomo, że Leo jest najlepszy, ale co on miał pokazać jak zagrał jakieś 60% wszystkich możliwych meczy?
CR grał regularnie i grał dobrze, momentami bardzo dobrze, więc powinien dostać ZP

0

W 2010 bezsprzecznie twierdziłem że ZP należy się Leo.
W 2013 bezsprzecznie stwierdzam że ZP dla CR.
I jakbyś popatrzył to większość kibiców Barcelony przyznaje racje i uważa że ZP należy się CR.
Wskaż mi chociaż kilku, którzy by uznali, że ZP z 2010 była zasłużona...

Sneijder miał większy wpływ na grę niż Ribery? Weź mnie nie rozśmieszaj. Idę o zakład, że nie oglądałeś więcej niż 5 meczy Interu w tamtym sezonie. Mój kolega jest kibicem Interu i co nie co się naoglądałem. Piach, który grał Inter w sezonie 10/11 był straszny - Sneijder się w ten piach doskonale wkomponowywał. Ribery trzyma poziom cały rok, więc?

0

Messiego nie pobije nigdy - Barcelonie zostało 8 meczy do końca tego roku o ile się nie mylę? Zatem Realowi też tyle. W 8 meczy strzelić 23 gole, albo 24 żeby wyrównać? :P Hat-tricki CR7 się zdarzają, ale tyle to już nie :)

0

Tak w ogóle to mam niezłą bekę z tych hipokrytów na rm.pl, którzy jeszcze niedawno wspominali 2010 rok i brak ZP dla Sneijdera, którzy wspominali zeszły rok i ZP dla Messiego mimo, że "nie wygrał nic" xD
ZP w 100% dla Ronaldo, ale ciekawe jak to umotywują, skoro mamy złożenie dwóch sytuacji z poprzednich lat. Z tego wynika, że powinni bronić Ribery'ego, a na drugie miejsce wysłać Leo :)

0

Ja za każdym razem jak włączałem to CR sypał bramki. Mówie obejrzałem 5-7 minut meczu i zobaczyłem 3 gole CR A teraz mógłbyc 4 :P

0

No nie wyłączyłem i już 3-2...
To się naoglądałem - może 5-7 minut i 3 gole CR w tym czasie... :P
Dobra już wyłączam, bo jeszcze z 10 sypnie xD

0

Włączyłem transmisje i zaraz potem CR strzelił na 1-0. Stwierdziłem, że po robocie, więc wyłączyłem. Patrze - ludzie podjarani, że 2-1 : włączam, 1 minuta mineła i 2-2, znowu CR... No nie żebym mu jakoś źle życzył, ale jak już było 2-1 to liczyłem, że Zlatan pyknie jeszcze jedną brameczke... :P

0

Tak CR to egoista i dlatego nie zasługuje na ZP.
Dla mnie najlepszym argumentem dlaczego Ribery nie powinien dostać ZP jest to, że przy założeniu że Frąk zasługuje na 1. miejsce to Robben na 2, Muller na 3, Schweinsteiger na 4, bo jak już dajemy jednemu, to reszcie też trzeba, a chyba tak jednak nie było :)
ZP dla Ronaldo, 2. Messi, 3. Ribery/Zlatan, no 2,3,4, może być w dowolnej kolejnosci :)

0

Sam gry Mullera nie widziałem, więc nie oceniam, ale z tego co słyszałem to był takim typowym dostawiaczem nogi, lisem pola karnego, a na jego grę na pewno z przyjemnością się nie patrzyło. Dlatego tym bardziej należy podziwiać CR i Leo :)
I obiektywnie patrząc - należy się CR7 ta ZP. Dawanie ją Ribery'emu jest na siłę, indywidualnie to Portugalczyk był najlepszy, a przypomnę, że to może być ostatnia ZP dla Ronaldo, bo jeżeli w przyszłym roku Messi powróci do swojej normalnej dyspozycji to CR będzie miał cholernie ciężko i raczej nie wygra z nim rywalizacji, a za 2 lata to już będzie miał pod koniec roku 31 lat prawie, to wątpie by utrzymał ten poziom - będzie jednym z najlepszych, ale na pewno nie taki jak teraz, a Leo w wieku 28 lat raczej nie da mu szans w walce o Ballon d'Or :)

0

Powiem tak, że gra Ronaldo nawet mnie zaczyna cieszyć. Bo mimo wszystko, gdy CR jest w formie, to aż ciężko go niepodziwiać. Dopiero teraz zaczynam doceniać i patrzeć w ten sposób na tego piłkarza. Żyjemy w erze CR i Messiego i trzeba się cieszyć z gry i jednego i drugiego, bo następnych takich może nie być. Magicy będą zawsze, ale czy tak skuteczni, efektywni, a co by nie mówić też efektowni piłkarze będą to śmiem wątpić. Rekord Mullera czekał ponad 40 lat, kto wie czy drugi Messi nie pojawi się dopiero za 100...

0

Tak czy tak Ronaldo zasługuje. Messiego zostawił w tyle, Zlatanowi pokazał miejsce w tym dwumeczu, a Ribery to dla mnie kandydat na siłę - Bayern grał dobrze, to trzeba dociągnąć kogoś z Bayernu. Ribery 3,4 miejsce jak najbardziej, ale na pewno nie zwycięstwo. Ronaldo, Messi /Ibra, Ribery.

0

Własnie w 100% się zgadzam. Mamy Lewego, ale co on ma niby robić? To nie Messi czy CR, że weźmie piłkę minie 1,2 rywali i strzeli... On potrzebuje dobrych podań w uliczkę, prostopadłych itd...
Btw 2-0...

Gdybyśmy mieli gracza pokroju, już nie mówie Cesca, Ozila czy Goezte, ale chociaż Marchisio... No sam nie wiem, jakiegoś gościa który potrafi na tej '10' zagrać... A tu nic...

0

Eeeee
Sam nie wiem skąd z Marcelo mi wyszło Marcelona ... :p
Chyba za często piszę Barcelona i jak już mi sie składały literki(mARCELO) to dokończyłem NA :P

0

No na prawdę Brazylia będzie piekielnie ciężka do pokonania.
Młoda drużyna, nienasycona, pragnąca wygrać z całych sił. Ma wielkich zawodników, wielu z nich potrafi w pojedynkę wygrać meczu, ma niesamowitych wirtuozów(Neymar, Oscar, Lucas, Hulk, Hernandez), najsilniejszą obronę na świecie: Marcelona-Luiz-Silva-Alves( --> znajdź słaby punkt... :P) Jest w dodatku gospodarzem, z drugiej strony, mimo, że drużyna jest młoda to już jest doświadczona, w dodatku wygrali puchar konfederacji, udźwignęli presję, gospodarza i faworyta.
Mają doskonałego trenera, który wie jak rozpracować rywala. Ciężko znaleźć u nich jakikolwiek słaby punkt, a gdyby Costa jeszcze postanowił grać dla Brazylii to mieliby istny Dream Team wśród reprezentacji.

Są tylko trzy opcje że Brazylia nie wygra Mundialu:
1) Nie udźwigną presji (mało prawdopodobne)
2) Przydarzy im się słaby mecz w fazie pucharowej
3) Trafią na drugą południowoamerykańską drużynę, a człowiek od rzeczy niemożliwych, kolejny raz pokaże że dla niego nie ma absolutnie żadnych granic...

0

No ładnie, ładnie sobie Gerard poczyna. To wypożyczenie może mu wyjśc na dobre - Gerard ma 19 lat i własnie zagrał kapitalny mecz w reprze U-21, a Jese ma 20 lat i gra jeszcze w U-20. A w zeszłym sezonie Jese pokazywał minimalnie więcej od Deulofeu, a obaj są wielkimi brylantami :) Oby był wielki :D

0

Messi na MŚ w Japonii i Korei: 0 meczów, 0 strzałów, 0 goli
Do dupy jest no nie? Nawet Olisadebe strzelił ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?