Europejczyk1980
Dołączył/a: kwiecień 2020
Wrocław
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq Badania focusowe pokazują że im bliżej wyborów tym więcej wyborców Konfederacji chce oddać głos na Dude mimo że ten pseudo klip z rzekomym poparciem ich zniesmaczył co ciekawe w uzasadnieniu dlaczego oddadzą głos na urzędującego prezydenta powtarzają dokładnie ten sam slogan z tego spotu czyli mimo wszystko Duda:D
0
Sondaż IPSOS dla oko.press Duda 50% vs Trzaskowski 47%. Czyli dzieje się to co potwierdzają ciągle spływające badania focusowe artykuł faktu wkurzył elektorat PiSu i zniesmaczył wahających się.
4
@Mns21 Czyli jak zwykle dzień jak codzień:D
4
Ładnie Rymanowski dociska Trzaskowskiego, który jednak sobie z tym radzi zupełnie inna rozmowa niż ta z Witwickim który tylko prezydentowi Warszawy przytakiwał.
0
@mekston Nie wiem, ale z tego co widziałem z badań focusowych sytuacja Trzaskowskiego jest niezaciekawa
0
Zauważyliście, że kampania się trochę uspokoiła? Prawdpodobnie będzie tak i jutro, żadnych głośnych deklaracji, żadnych przełomowych newsów ani ataków obie strony chcą przyciągnąć niezdecydowanych.
2
@MarioVeB! Przecież to było wiadome, z badań focusowych wynika że jeżeli chodzi o Polske wygra Duda, ale doliczając do tego głosy z Polonii dystans się zmniejsza dlatego minimalizują straty po drodze zaginie jeszcze kilkadziesiąt tysięcy kart i tyle.
0
@Chakalaka No czyli tak jak myślałem ciekawe czy Rymanowski go przyciśnie pewnie tak.
1
@Chakalaka Wiadomo kto go będzie przepytywał? Gawryluk miała ponoć pretensje do Witwickiego że tak łagodnie się z nim obszedł tydzień temu.
0
@dasouzar11 Wiesz po 12 lipca te tematy miną jezeli wygra Duda nie będzie o czym defacto mówić
0
@mekston Wydaje mi się że elektorat wielkomiejski wyczerpał już swoje rezerwy mobilizacyjne ci co chcieli pójść poszli już w 1 turze i w drugiej zrobią to samo. Pewne rezerwy są wśród małych miejscowości i emerytów a to są wyborcy Dudy sęk w tym że elektorat pozostałych kandydatów zagłosuje głównie na Trzaskowskiego pytanie tylko czy będzie ich wystarczająco dużo. Termin 12 lipca też ma swoje znaczenie popatrz na to że nawet politlodzy nie potrafią określić czy frekwencja będzie wyższa czy niższa niż w 1 turze a to dużo mówi że defacto nikt nie wie co w najbliższą niedziele się wydarzy
0
@Janiama Wiesz zależy jak to będzie wyglądało jeżeli będzie im wychodziła wyraźna przewaga Dudy lub Trzaskowskiego to powinny pokazać takie wyniki jakie uzyskali ale jeżeli różnica będzie minimalna to ja bym na ich miejscu nie ryzykował
0
Oczywiście nikt nie wie ile głosów otrzyma jeden i drugi kandydat i jak duża będzie różnica między nimi, ale załóżmy że będzie ona jak pokazują sondaże minimalna, jak myślicie jakie wyniki pokaże IPSOS o 21? Ja obstawiam coś w stylu 50,1% vs 49,9% dla jednego lub drugiego.
0
@19cukier48 Rozsądna decyzja tym bardziej że prawdopodobnie o 21 nie dowiemy się kto wygrał;)
0
@dasouzar11 Tyle że raz mam 40 lat a dwa ani nie oglądam Stonogi ani nie wierze w jego brednie;)
1
@Janiama Dlatego bardzo dużo zależy od IPSOS i jak podejdą do tematu. Nie od dziś wiadomo że odpowiedzi w większości odmawiają zwolennicy PiS i Andrzeja Dudy co prawda od jakiegoś czasu korygują swoje wyniki no ale w 1 turze niedoszacowali Dudy o prawie 2%. Ogólnie to nie zazdroszcze im bo znaleźli się w trudnej sytuacji jeżeli pokażą że wygrał jeden a na drugi dzień okaże się że to jednak ten drugi zwycięża to znajdą się pod ostrzałem i nawet słuszne argumenty o tym że różnica była na prawdę mała mogą im nie pomóc. Rozwiązaniem dla nich było by pokaznie 50% po obu stronach lub coś w stylu 50,01% vs 49,9% dla jednego lub drugiego wtedy wiadomo że żaden sztab nie wpadnie w euforie a firma będzie mogła się wybronić.
0
@MarioVeB! Jak już chcą walić takimi fake to niech chociaż robią to z głową, 18 mln na pewno tego nie oglądało, ale niech każdy wierzy w to co chce;)
0
@dasouzar11 "Dostaniesz to zrozumiesz"????
20
Bardzo dobry atykuł na onecie, autor pisze wprost Duda i Trzaskowski to hipokryci a te pseudo "debaty" miały służyć jedynie mobilizacji własnego elektoratu. Jak tak patrze na komentarze w social mediach to ci mniej zaangażowani politycznie są po rórwno zażenowani poziomem zachowania jednego i drugiego kandydata. Coś czuje że może na tym ucierpieć frekwencja bo znaczna część nie będzie chciała uczestniczyć w POPiSowej wojence...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wybory-prezydenckie-2020-duda-i-trzaskowski-przegrali-sami-ze-soba-opinia/hpb3fdx,79cfc278
0
@tobiasson92 Ale dla niego nie liczy się konsekwentny przekaz tylko to by wybory wygrał Duda.
1
@tobiasson92 Wiadomo że fake pytanie czy ktoś nie spróbuje tym uderzyć aż nie chce mi się wierzyć że którekolwiek medium na serio rozważa publikacje dyrdymałów Stonogi
0
@Chakalaka Chodzi o czynnik psychologiczny przecież nawet średnio rozgarnięty wyborca uzna to za brednie i przyjmie się narracja że fakt chce wypłynąć na wynik wyborów. Poza tym taki wyborca niezdecydowany widząc coś takiego raczej zagłosuje na tego kogo akurat ten artykuł dotyczy dając pstryczka w nos nie tyle kontrkandydatowi ale właśnie tej "gazecie"
0
@tobiasson92 No ale chyba wiadomo w jakim celu to mówi i przede wszystkim do kogo te wypowiedzi mają dojść. On dobrze sobie zdaje sprawę z tego że to brednie.
3
Na twitterze "ćwierkają" że fakt chce opublikować brednie Stonogi odnośnie tego że przyrodnia siostra prezydenta to tak na prawdę jego córka. Wątpie że to prawda ale jeżeli tak by się stało to sztab Dudy podskakiwałby z radości.
0
@tobiasson92 Szczerze jeżeli miałbym się pokusić o to kto stracił to po komentarzach w sieci wnioskuje że obaj. Jest pełno wpisów krytykujących jednego i drugiego a puste stanowiska u obu są wyśmiewane.
0
@Chwytliwy Dziwna wypowiedź stracić na niej nie straci ale co chciał zyskać? Wyborców antyszczepionkowców za dużo nie ma...
0
@barcelonaLM Kurs 1,5 już był przed "debatami";)
1
Nie będę pytał kto wypadł lepiej bo jakie poglądy takie będą opinie, ale jak myślicie kto bardziej skorzystał na tych "debatach" lub kto bardziej stracił? Wydaje mi się że obaj kandydaci ani nic nie zyskali ani nic nie stracili tylko okopali się na swoich pozycjach.
0
@tobiasson92 Najlepsze jak podał rzekome wyniki oglądalności oczywiście zapominając o źródle:D Z tego co przeczytałem to żaden otwarty kanał nie puścił "debaty" Trzaskowskiego a portale internetowe relacjonowały oba te "widowiska"
0
@Transu96 "Bardzo dużo stracił dtarza prawda?:)zisiejszym czynem w moich oczach nasz prezydent do 12.07.2020r. ;)" Ale wiesz że można przejrzeć twoje poprzednie komentarze z których jasno wynika kogo popierasz prawda?