0

@Bykunn I tu się zgodze, ale sprawa komentowana będzie góra do końca tygodnia albo nawet krócej a potem zostanie przykryta "debatą" w Końskich gdzie pewnie będą niezłe jaja. Myślę że Duda jednak wygra bo na razie jego kampania poza tą sprawą jest dosyć sprawna a objazd Polski tez dobrze przemyślany najpierw zachód a na koniec wschód by zmobilizować na maska swoich. Morawiecki zrobił taki intensywny tur na Podlasiu nie bez powodu zobaczymy jak to będzie. Jeżeli PiS zmobilizuje tych dziadków by się ruszyli a było ich o blisko milion mniej niż kilka miesięcy temu w wyborach to wygra bo zdecydpwana większość z nich i tak zagłosuje na Dude

0

@Bykunn No akurat okładka faktu ma działać na emocjach i tak między nami jest wyjątkowo obrzydliwa wątpię że wpływnie to na wynik wyborów ale na pewno gdyby Duda wygrał fakt może spodziewac się szybkiej repolonizacji chyba przesądzili już o swoim losie:D

2

@NGTRX A to już inna sprawa w ogóle z tego co Duda mówił to ten zakaz nie był dożywotni tylko na określony czas i wkrótce miał się zakończyć. Nie wiem dlaczego więc postanowił się wtrącić zupełnie iracjonalne zachowanie

0

@Bykunn Już nie takie pozwy były zresztą mam wrażenie że zaszło tutaj do naruszenia dóbr osobistych zależy jaką kase będa mogli wyciągnąć to zdecyduje, wystarczy że oświadczenie będzie zawierać prośbe o to by nie wykorzystywać sprawy do celów politycznych i koniec. Każda próba ciągnięcia tematu będzie zestawiana z oświadczeniem ciekawe co pomyślą sobie ludzie gdy ktoś mimo to będzie o tym nawalał;)

0

@Kapitan hawk Jeszcze trochę a kogoś walnie i wtedy będzie sajgon, wyobrażasz sobie czołówki portali internetowych oraz stacji jak TVP i Polsat. Sztab Dudy skakałby z radości...

0

@klemens100 Naruszył nietykalność cielesną, facet po prostu nie panuje nad emocjami nie ma co tego usprawiedliwiać

0

@ArdoFCB Najpierw szedł i nagrywał jakiegoś dziadka który coś tam krzyknął i szedł z wnukami a dzisiaj przytrzymywał Kalete by ten nie mógł wejść na konferencje Trzaskowskiego naruszając przy tym jego nietykalność cielesną. Nie wspomnę już o tym że daje się sprowokować i wciągać w pyskówki ze zwolennikami Dudy.

0

@NGTRX Zrobił to na wniosek pokrzywdzonej a po co nie wiem przecież wiadome było że gdy wyjdzie to na światło dzienne wzbudzi emocje. Tak czy owak sprawe rozwiąże prawdopodobne oświadczenie rodziny a sądząc po tym co jutro da na okładke Fakt dojdzie do tego pozew

2

Nitras to stan umysłu niech sztab Trzaskowskiego schowa go jak najszybciej...

0

@Janiama Ciekawe ile będą musieli wypłacić odszkodowania gdy już rodzina wytoczy proces

0

@Janiama No i to już cały problem może wypaść bardzo dobrze ale mało osób to obejrzy

2

TVN zaproponował debate Polsatowi i TVP ale obawiam się że za późno. Telewizja Kurskiego specjalnie będzie sabotować te rozmowy by owe przedsięwzięcie nie doszło do skuktu...

2

@Chakalaka Hahaha Piasecki jak zwykle z klasą wbija szpilki, można by żec w punkt!;p Ja mam nadal nadzieje że odbędzie się debata 3 telewizji ale po tym co pokazał Polsat a jeszcze później TVP nie powinienem mieć takich złudzeń. Duda i PiS po fatalnym ranku wieczorem już triumfowali opanowali sytuacje a Klarenbach w mineła 20 miał niemal "uniesienia" taki był zadowolony. Mogłem się tego spodziewać gdy już odwrócili sytuacje poczuli krew i zaatakowali

0

@tobiasson92 Ale chodzi o wahających się zresztą Markowski który jest mocno anty-pisowy już powiedział że analizy dziennikarzy są błędne ponieważ na Dude może zagłosować nawet 20% wyborców Hołowni 30% tyle samo ile na Trzaskowskiego wyborców Konfederacji połowa tego co zdobył Kosiniak-Kamysz bo ci wyborcy PSL którzy mieliby poprzeć Trzaskowskiego to zagłosowali na niego i Hołownie już w 1 turze i mały promil wyborców Biedronia głównie ten socjalny. Co do niezdecydowanych i tych którzy pójdą dopiero na 2 ture to prognozuje że będzie mniej więcej 50-50 a to dlatego że prawdopodobnie na 2 ture pójdzie więcej emerytów których mobilizacja w 1 turze było na poziomie 55% przy czym kilka miesięcy wcześniej oscylowała wokół 65% i to prawdpodobnie oni przesądzą o zwycięstwie Dudy. Powiem ci że aż mnie zaskoczył bo trzeźwo ocenił głupote dziennikarzy którzy twierdzą jakoby Duda w ogóle nie miał szans pozyskać nowych głosów. Jego szacunki mówią o blisko 1 milionie wyborców opozycji i 500 tys nowych wyborców a to z jego wynikiem w 1 turze daje mu blisko 10 mln wyborców i tyle mu starczy.

2

Ten użytkownik to najgorszy troll na twiterze i nie powinienem tu tego udostępniać, ale mi również obiło się to o uszy tyle że przy okazji miało to jeszcze transmitować TVP. Nie wiem ile w tym prawdy ale wygląda to na skoordynowane działanie obu stacji i prezydenta...

https://x.com/LewitujacyUmysl/status/1278390277619752966

1

@IAmBackCules Taktyczny chętnie przeczytam;)

0

@tobiasson92 Ja bym jeszcze był ostrożny TVP nie zrezygnuje z debaty nawet jak nie pojawi się Trzaskowski tyle że wtedy to będzie wyglądało jak jeden wielki wiec ale transmitowany o najlepszej porze przez TVP, Polsat, RMF i WP Wróblewski już dzisiaj był gościem TVP Info które za darmo udostępni sygnał a media wyżej przeze mnie wymienione już wyraziły zainteresowanie transmisją. Szczerze zupełnie nie wiem co zrobiłbym na miejscu Trzaskowskiego

0

Jak widać nie tylko do mnie doszły słuchy że rodzina oprócz oświadczenia miała również wytaczać sprawy między innymi mediom;) Onet już zaczyna się zabezpieczać, TVN był o tyle mądrzejszy że w drugiej części materiału wyjaśnił o co chodziło;)

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wybory-prezydenckie-2020-gajcy-nadciaga-brudna-kampania-i-haki/dg1xc0n

3

@Ratamahatta Dobry przykład z tym Ferdkiem:D

1

@Chakalaka Raczej nie bo już budują coś w tej hali w Końskich, nie spodziewali się że TVN odwoła, pytanie czy Trzaskowski przyjdzie

10

Niech TVP przynajmniej raz w przeciągu tych 5 lat zachowa się przyzwoicie i zaprosi Polsat i TVN do współudziału w debacie. Przecież z TVP będzie aparatczyk Adamczyk ze stacji Solorza pro-pisowa Gawryluk, będzie publiczność sprzyjająca Dudzie na prawdę jeden dziennikarz TVN i pare pytań stanowi takie zagrożenie dla Dudy?

0

@kerouac Akurat ona jest znana z takich poglądów poczytaj co mówiła gdy była jeszcze w Kukizie a potem w tzw Republikanach.

0

@Barca1992 Dokładnie i będzie miał swoją publiczność

0

@Barca1992 Nie teraz, jeżeli Polsat umówi się z TVN już nie będzie wymówki o prywatnej stacji Trzaskowskiego. Przecież sam dzisiaj mówił że Polsat jest dyskryminowany poza tym ze stacji Solorza wytypowana będzie Gawryluk która nie kryje sympatii do PiS i która jest przyjaciółką partnerki Kurskiego.

0

@Kapitan hawk Duda odmówił udziału w tej debacie

6

Debata w TVN odwołana, niech teraz szybko dogadają się z Polsatem i postawią Dude przed faktem dokonanym. Tak jak pisałem Duda sam powiedział że weźmie udział w debacie 3 stacji niech Polsat i TVN powiedzą sprawdzam

0

@Janiama Czyli ulegli? No to muszę przyznać że TVN zachował się poprawnie i nie pchał się na siłe w ustawkę;) Widzisz? Teraz niech przywalą z całej siły i dogadają się z Polsatem Duda sam gadał że przyjdzie do debaty gdzie będą 3 stacje niech w końcu zrobią coś dobrze, zmuszą TVP i Dude do ustępstw.

0

@ForcaMilosz ?? Przecież jest coś takiego jak odmiana?? Moja matka jest polonistką także tego;)

0

@Janiama Gdzie jest informacja że debata w Końskich odwołana? Jeszcze 40 min temu w "wiedomostiach" mówili o tej debacie...

0

@Kapitan hawk Tak ale wiesz w debacie będzie wrażenie że to co mówi Duda odpowiada przeciętnemu Polakowi a to co Trzaskowski już niekoniecznie. Zwolenników kandydata KO też będzie niewielu bo "debata" ma się odbyć w hali a pewnie już mają świetnie zaorganizowane kogo wpuszczą, pewnie połowa to będzie ich aktyw partyjny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?