Europejczyk1980
Dołączył/a: kwiecień 2020
Wrocław
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziwne są te sondaże i prognozy wyborcze... Nie chodzi tu tylko o różnice w poparciu dla Dudy i Trzaskowskiego ale też o pozostałych kandydatów raz Hołownia ma 11% potem ma 7%, Bosak raz jest trzeci a potem piąty aczkolwiek tutaj poparcie jest stałe i oscyluje wokół 7%, Kosiniak w jednym badaniu ma nawet 9% w innym trochę ponad 3%, jedynie Biedroń jest stabilny między 3-4% poparcia. Coś czuje że może być kolejna kompromitacja sondażowni jak przed wyborami prezydenckimi 2015.
0
@Janiama Powiem ci tak jak dla mnie jest tyle niewiadomych że nawet nie podejmę się prognozy frekwencji;)
0
@Janiama A dla mnie to utwardzenie PO-PiSu ile to ma jeszcze trwać?
0
@Janiama Jeżeli byłoby tak jak piszesz to Trzaskowski przy obecnych notowaniach wygrałby stosunkiem 57% do 42% mało możliwe
1
@Janiama Czemu? Przecież wiadomo że Duda będzie w 2 turze a chętnie bym posłuchał wszystkich kandydatów opozycji w normalnej debacie jakie mają plany;)
0
@Ratamahatta Dokładnie na tym mógłby najbardziej skorzystać Hołownia;)
0
@Janiama "że się boi debaty w której nie będzie Dudy." Gdzie ja napisałem że miałby się obawiać Dudy? Chodziło mi o resztę kandydatów którzy by się na niego rzucili zwłaszcza Hołownia, który wypadł dzisiaj najlepiej;)
2
W pełni rozumiem Trzaskowskiego że się boi debaty w której nie będzie Dudy. Dzisiaj jak na dłoni było widać że zostałby wręcz zjedzony gdy byłaby ona przeprowadzona przez TVN i Polsat i która stałaby na o wiele wyższym poziomie niż ta dzisiejsza. Szkoda bo Hołownia mógłby wskoczyć na 2 miejsce i wygrać zdecydowanie z Dudą...
15
Według mnie:
1. Hołownia
2. Bosak
3. Żółtek (for fun;P)
4. Tanajno
5. Kamysz
1
@Messinio82 W punkt;D
0
@Colon Ostatnia przemowa temu przeczy
0
Dużo politologów i socjologów mówiło by Trzaskowski nie dał się scalić z PO o ile sam kandydat próbował o tyle pozostali sprawili że jego starania spaliły na panewce.
14
Duda i Trzaskowski nudno i przewidywalnie a ich ostatnie wypowiedzi budzą jedynie u mnie politowanie
0
@tbas Za to Hołownia przez całą debate bardzo równo;)
1
@PatrychoO Powiedziałbym że słabiutko jego obecności w debacie TVN gdyby Duda się nie zjawił byłaby dla niego katastrofą
0
Panie Tanajno Schetyna jest już na bocznym torze
1
Duda i Trzaskowski opadli z sił chyba bo już nawet zdania poprawnie nie potrafią skleić;)
0
Trzaskowski jak słabiutko ta ostatnia wypowiedź...
0
@MarFan A ja mam nadzieję Trzaskowski może nie słabo ale w ogóle się nie wyróżnia podobnie jak Duda tylko recytuje;) Szymon już w poprzedniej debacie dawał rade teraz moim zdaniem jest na prowadzeniu chociaż wątpie by debata coś zmieniła niestety.
0
@IronSanHybrid Akurat tu celnie wycelował w Trzaskowskiego kandydat PO sam się wyłożył
1
Trzaskowski coraz słabiej jeszcze ironiczna riposta Adamczyka, mam nadzieję że to Hołownia będzie w 2 turze jedyny który może coś zdziałać
1
Bierdoń pokpił sprawę mega słabo przynajmniej nie mam już dylematu by oddać głos na Hołownie...
4
Hołownia i Bosak zdecydowanie najlepiej
5
Wydaje mi się że im dalej tym Duda i Trzaskowski coraz gorzej
3
Wydaje się że Bosak chce poszerzyć swój elektorat o wyborców Kosiniaka-Kamysza i Hołowni, natomiast Hołownia mocniej atakując Dude chce coś ugrać kosztem Trzaskowskiego.
0
Tak między nami to na razie nuda żaden kandydat nie jest w stanie się wyróżnić, ale to nie za bardzo ich wina ta "debata" jest strasznie mechaniczna
1
Uuuuu Adamczyk przerwał Dudzie:D
0
Wiecie o co chodzi w pierwszych pytaniach? Żeby odpowiedzi Dudy i Bosaka były jak najbardziej podobne...
1
Wyrównana ta 1 runda nikt się nie wyróżnił
3
@Wittgenstein XDDDD