1

Dziwne są te sondaże i prognozy wyborcze... Nie chodzi tu tylko o różnice w poparciu dla Dudy i Trzaskowskiego ale też o pozostałych kandydatów raz Hołownia ma 11% potem ma 7%, Bosak raz jest trzeci a potem piąty aczkolwiek tutaj poparcie jest stałe i oscyluje wokół 7%, Kosiniak w jednym badaniu ma nawet 9% w innym trochę ponad 3%, jedynie Biedroń jest stabilny między 3-4% poparcia. Coś czuje że może być kolejna kompromitacja sondażowni jak przed wyborami prezydenckimi 2015.

0

@Janiama Powiem ci tak jak dla mnie jest tyle niewiadomych że nawet nie podejmę się prognozy frekwencji;)

0

@Janiama A dla mnie to utwardzenie PO-PiSu ile to ma jeszcze trwać?

0

@Janiama Jeżeli byłoby tak jak piszesz to Trzaskowski przy obecnych notowaniach wygrałby stosunkiem 57% do 42% mało możliwe

1

@Janiama Czemu? Przecież wiadomo że Duda będzie w 2 turze a chętnie bym posłuchał wszystkich kandydatów opozycji w normalnej debacie jakie mają plany;)

0

@Ratamahatta Dokładnie na tym mógłby najbardziej skorzystać Hołownia;)

0

@Janiama "że się boi debaty w której nie będzie Dudy." Gdzie ja napisałem że miałby się obawiać Dudy? Chodziło mi o resztę kandydatów którzy by się na niego rzucili zwłaszcza Hołownia, który wypadł dzisiaj najlepiej;)

2

W pełni rozumiem Trzaskowskiego że się boi debaty w której nie będzie Dudy. Dzisiaj jak na dłoni było widać że zostałby wręcz zjedzony gdy byłaby ona przeprowadzona przez TVN i Polsat i która stałaby na o wiele wyższym poziomie niż ta dzisiejsza. Szkoda bo Hołownia mógłby wskoczyć na 2 miejsce i wygrać zdecydowanie z Dudą...

15

Według mnie:
1. Hołownia
2. Bosak
3. Żółtek (for fun;P)
4. Tanajno
5. Kamysz

1

@Messinio82 W punkt;D

0

@Colon Ostatnia przemowa temu przeczy

0

Dużo politologów i socjologów mówiło by Trzaskowski nie dał się scalić z PO o ile sam kandydat próbował o tyle pozostali sprawili że jego starania spaliły na panewce.

14

Duda i Trzaskowski nudno i przewidywalnie a ich ostatnie wypowiedzi budzą jedynie u mnie politowanie

0

@tbas Za to Hołownia przez całą debate bardzo równo;)

1

@PatrychoO Powiedziałbym że słabiutko jego obecności w debacie TVN gdyby Duda się nie zjawił byłaby dla niego katastrofą

0

Panie Tanajno Schetyna jest już na bocznym torze

1

Duda i Trzaskowski opadli z sił chyba bo już nawet zdania poprawnie nie potrafią skleić;)

0

Trzaskowski jak słabiutko ta ostatnia wypowiedź...

0

@MarFan A ja mam nadzieję Trzaskowski może nie słabo ale w ogóle się nie wyróżnia podobnie jak Duda tylko recytuje;) Szymon już w poprzedniej debacie dawał rade teraz moim zdaniem jest na prowadzeniu chociaż wątpie by debata coś zmieniła niestety.

0

@IronSanHybrid Akurat tu celnie wycelował w Trzaskowskiego kandydat PO sam się wyłożył

1

Trzaskowski coraz słabiej jeszcze ironiczna riposta Adamczyka, mam nadzieję że to Hołownia będzie w 2 turze jedyny który może coś zdziałać

1

Bierdoń pokpił sprawę mega słabo przynajmniej nie mam już dylematu by oddać głos na Hołownie...

4

Hołownia i Bosak zdecydowanie najlepiej

5

Wydaje mi się że im dalej tym Duda i Trzaskowski coraz gorzej

3

Wydaje się że Bosak chce poszerzyć swój elektorat o wyborców Kosiniaka-Kamysza i Hołowni, natomiast Hołownia mocniej atakując Dude chce coś ugrać kosztem Trzaskowskiego.

0

Tak między nami to na razie nuda żaden kandydat nie jest w stanie się wyróżnić, ale to nie za bardzo ich wina ta "debata" jest strasznie mechaniczna

1

Uuuuu Adamczyk przerwał Dudzie:D

0

Wiecie o co chodzi w pierwszych pytaniach? Żeby odpowiedzi Dudy i Bosaka były jak najbardziej podobne...

1

Wyrównana ta 1 runda nikt się nie wyróżnił

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?