0

@Encore No pewnie PiS patrzy na to z dużą radością, Trzaskowski i Hołownia nie potwierdzili udziału w środę prawdopodobnie ten drugi jednak się na niej pojawi a z kandydatem KO już nie wiadomo. Cokolwiek zrobi będzie miał trudno, ale jeżeli nie pojawi się na żadnej debacie to jego szanse w drugiej turze będą bliskie zeru.

0

Co do debat to tutaj akurat Duda, PiS i TVP bardzo dobrze to rozegrali. Pierwsze starcie będzie już w środę w tzw mediach publicznych a każdy kto przeczytał doniesienia medialne wie o tym że prowadzący będzie mógł przerywać uczestnikom tejże"debaty" tyle razy ile będzie chciał jeżeli uzna że kandydat mówi nie na temat. Defacto Adamczyk zmieni się w rzecznika obecnego prezydenta inni kandydaci będą bez szans. Trzaskowski znalazł się jak na ironię w potrzasku, praktycznie pewne jest że ani on ani Duda nie zjawią się na debacie organizowanej przez Polsat ponieważ ta jest zaledwie kilka dni przed wyborami a to za duże jak dla nich ryzyko, więc prawie pewne jest że telewizja Solorza odwoła całe przedsięwzięcie. Z drugiej strony zagrożona jest również debata w TVN na której na pewno nie pojawi się obecna głowa państwa, więc kandydat KO byłby obstrzeliwany ze wszystkich stron na oczach elektoratu opozycyjnego. Jak już wiele osób zauważyło on nie do końca radzi sobie w takiej formule, ale nie stać też go na to by nie zjawić się na żadnej debacie tym bardziej po jego szumnych zapowiedziach odnośnie tej materii sam zapędził się w kozi róg jeżeli nie pojawi się na żadnej to po prostu się skompromituje.

0

Już przed epidemią Real mało mnie interesował, a teraz to nawet nie wiedziałem że grają mecz:D

0

@draxidox Pilnują mu kota...

0

@Chwytliwy Ujmę to tak obecny prezydent oraz były premier i ważna osoba w UE, od takich osób oczekuje się czegoś więcej klasy i przede wszystkim rozumu, a nie internetowej pyskówki;)

1

@Chwytliwy Uprzejmości to był z mojej strony sarkazm dla mnie to co teraz piszą to pajacowanie i tyle, pozdrawiam;)

6

@Chwytliwy Politycy zamiast krytykować i silić się na złośliwości za pomocą twittera powinni zająć sie realnymi sprawami czy to w Bruskeli czy to w Warszawie, a tak mój drogi kolego obaj wolą pajacować na twiterze;)

7

@Chwytliwy Kolejność dowolna obaj się ośmieszają, chciałoby się rzec jaki kraj tacy politycy tyle że Polska to piękny kraj a politycy no cóż każdy widzi;)

16

Twiterowa wymiana "uprzejmości" między Panami Dudą i Tuskiem przypomina mi serie "Głupi i głupszy";)

2

@Pitbullx98 No to spadł mi kamień z serca, pozdrawiam;)

1

Chyba coś muszę wyjaśnić;) To że jestem zwolennikiem szeroko pojętej opozycji i nie lubię PiSu nie znaczy że będę nawalał bezmyślnie w jedną strone. Co więcej zawsze będę bardziej krytyczny w stosunku do ugrupowń opozycjnych bo od "swoich" wymagam więcej. Coś się chyba komuś pomyliło i zakwalifikował mnie do jednego z "plemion"... Nie tędy droga, pozdrawiam;)

3

@CZaras Wiesz mi się wydawało że zareagowała emocjonalnie chociaż faktycznie może być tak jak piszesz i były to teatralne gesty na pokaz by wzbudzić negatywne emocje. Co do jej przerywania i tonu wypowiedzi mam dokładnie takie same odczucia jak ty i dziwią mnie że użytkownicy których cenię a którzy uważają jej reakcją za cytuje "grzeczną";)

5

@Chwytliwy Nie chce mi się już kolejny raz tłumaczyć na oczym polegał ów nieprofesjonalizm Kolendy-Zalewskiej bo myślałem że to oczywiste, dziennikarz ma trzymać emocje na wodzy i tyle nie podlega to dyskusji. Szanuje twoje opinie, ale w przytoczonym cytacie nie ma żadnego usprawiedliwinia jest za to zasadne stwierdzenie że takimi sytuacjami dziennikarka bardziej szkodzi niż pomaga. "Nie obchodzi mnie odbiór sytuacji od tych dzienników i stron" no cóż zacznijmy od tego że nie wiele od nas zależy, ale przestrzegam żeby potem nie było znowu zdziwienia wynikami wyborów;) Mam nadzieję, że mecz będzie ciekawy, miłego dnia;)

5

@pax Nie obchodzi mnie odbiór reżimowej stacji a postronnych obserwatorów którzy głosują... Potem płacz że wyniki sa takie a nie inne;)

4

@Chwytliwy Ale w jaki sposób chce to usprawiedliwić? Krytykując Kolende-Zalewską to nie jest usprawiedliwienie Żalka a wytknięcie jawnego błędu;) Jest jeszcze druga strona medalu, a mianowicie portale internetowe. Jak myślisz jakie były tytuły newsów? Było "Polityk PiS wyrzucony ze studia" albo "Dziennikarka TVN wyrzuciła posła PiS ze studia" tak było na Onecie, WP i Interii oczywiście jeżeli kliknęło się w news było napisane o co chodzi, ale jak wiemy większość w takie newsy nie klika a jedynie widzi tytuł jak myślisz jaki jest wtedy ich odbiór tej sytuacji?:)

1

@MarioVeB! No to już druga sprawa po jego wypowiedzi o niepełnosprawnych dziwię się że TVN w ogóle go zaprosił.

2

@tobiasson92 Ale bądźmy też uczciwy, gdyby "dziennikarze" z TVP mieliby podobnie wyrzucać za coś w stylu "że słońce ją przygrzało" to niektórzy politycy opozycji wylatywaliby z programu praktycznie co tydzień...

6

@Chwytliwy To że Żalek jest żenujący to chyba wszyscy wiedzą wystarczy przypomnieć jego wypowiedź o niepełnosprawnych, ale nadal nie upoważnia to do takiego zachowania jakim wykazała się Pani Kolenda-Zalewska. Napiszę wprost nie jest żadną tajemnicą że jest to jedna z najbardziej stronniczych dziennikarek tej stacji a emocje jakimi się kierowała były widoczne jak na dłoni zwłaszcza w końcowej fazie rozmowy, przecież można sobie to zobaczyć na nagraniu. Po prostu trzeba przyznać że zachowała się jak amatorka i bynajmniej tym postępowaniem bardziej zaszkodziła stacji niż PiSowi i ich kandydatowi a chyba nie taki był cel;)

1

@macio_944 Tylko zauważ, że napisałem że "czasami" przypomina TVP;) Rządowa telewizja to ściek, a jeżeli chodzi o podobieństwo to głównie miałem na myśli promowanie jednego określonego kandydata;)

8

@Chwytliwy Dziennikarka powinna panować nad emocjami, zresztą powiedzmy sobie szczerze jaki profesjonalizm jest wśród polityków? No właśnie, Pani Kolenda Zalewska nie pierwszy raz z nimi rozmawia i wie co oni wygadują więc to jeszcze bardziej działa na jej niekorzyść...

2

@D_Myrdal Najbardziej jaskrawy przykład to obrotwy Czarnecki;) On już był chyba we wszystkich partiach teraz w PiS;D

31

TVN zaczyna działać w coraz dziwniejszy sposób, oczywiście jest to telewizja prywatna i ma prawo kreować przekaz jaki chce ale emocje prowadzą ich na manowce. Powoli zaczynają przypominać przekaznik kampanii Trzaskowskiego a ich ataki czy też przytyki w kierunku innych kandydatów opozycji są co najmniej nie na miejscu. Już polecieli z tym atakiem na Hołownie po czym ten nie omieszkał im wytknąć stronniczości zresztą słusznie, ale i pozostali kandydaci zaczynają im to wypominać głównie Kosiniak-Kamysz i Biedroń to już o czymś świadczy. Mimo że słowa Żalka są kontrowersyjne to zachowanie Kolendy-Zalewskiej było nieprofesjonalne i dało kolejne paliwo na szczucie środowiskami LGBT. Miejscami mam nawet wrażenie jakbym oglądał TVP tylko w drugą strone...

0

@Ghostface Dzięki za informacje;) Nie wiesz może czy gracze Xboxa bedę mieli jedną rozgrywkę w GTA Online tzn czy posiadacze Xbox One i nowego Xboxa będą mogli wspólnie grać w ten tryb? W chwili obecnej posiadacze Xboxa 360 nie mają dostępu do GTA online z graczami z xbox one.

0

@lioney10 Mi tak samo, ale oznacza to że na GTA 6 poczekamy jeszcze przynajmniej ze 2 lata:/

2

@Ghotti Dla mnie tak samo szału nie było z tymi grami

1

@Chakalaka Jak norbi pokazał to zdjęcie to był lekki face palm, dlatego pokazali ją wyłącznie w pionie;p

0

@norbi77 No przyznam że w pionie lepiej się prezentowała XD

2

@macio_944 No z tymi grami to bym nie przesadzał...

1

Jeżeli by brać pod uwagę tylko wygląd konsoli to PS5 wyraźnie góruje nad Xboxem.

Edit tak było zanim nie zobaczyłem tej konsoli w poziomie:D

6

Uuuu ale ładnie prezentuje się PS5;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?