Europejczyk1980
Dołączył/a: kwiecień 2020
Wrocław
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 Na prawde napisał "nie zesrajcie się"?
7
Ta debata w TVN, TVN24, Onet i WP zalatuje ustawką podobną do odpowiedzi TVP i pseudo debatą w Końskich. Dobór mediów i dziennikarzy w pierwszym przypadku jest taki że nie dziwie się Dudzie że na nią nie przyjdzie, wiele do życzenia pozostawia również sposób zaproszenia na tą debate. Oczywiście z drugiej strony nie dziwie się również Trzaskowskiemu że nie zamierza przyjść na ustawkę drugiej strony w Końskich gdzie Duda zdobył ponad 50% bo to jest jawna kpina. Oczywiście ponownie najrozsądniej zachował się Polsat który już wystosował prośbę o organizacje debaty z TVP i TVN, ale mam wątpliwości czy obie stacje będą zainteresowane tym rozwiązaniem ponieważ wydaje się że obie wolą zrobić show z pustymi miejscami...
1
@Chakalaka Znikać to dopiero będą po 12 lipca. To opóźnienie z niektórych komisji w UK to była próba generalna, posłuchaj co powiedziała przedstawicielka PKW że gdyby wyniki przyszły parę godzin później zostałyby uznane za nieważne;) Głosowanie korespondencyjne za granicą daje duże możliwości do manipulacji i niestety nijak można będzie to kontrolować a to przy spodziwanej małej różnicy może być decydujące.
0
@ForcaMilosz Jedną dlaczego pytasz;p
6
@Shapiro A może dlatego że PO dobrze rządzi miastem?
0
@Azi Na razie droga do przegranej Dudy jest na prawde daleka. Średnia sondażowa zaniżyła wynik obecnego prezydenta o prawie 2% to raz poza tym nie rozumiem na jakiej podstawie media szacują że wszyscy wyborcy Kosiniaka-Kamysza, Hołowni i większość Bosaka zagłosuje na Trzaskowskiego to jest dopiero odlot. Polecam analize danych IPSOS w wieczór wyborczy i troche rozjaśni się sytuacja;)
0
@Janiama Razem z żoną zagłosujemy na Trzaskowskiego ale bez entuzjazmu, niestety zarówno moi rodzice jak i małżonki oddadzą głos na Dude co ciekawe razem będziemy oglądali wieczór wyborczy 12 lipca;p
4
Jestem ciekawy która strona dla wyborców Konfederacji jest śmieszniejsza czy PiS i jego otoczenie które nazywało Konfederacje ruskimi agentami, notorycznie ich obrażali a TVP nie tylko manipulowało przekazem wobec tej partii ale i celowo ją ignorowali czy KO i jej środowisko, które nazywało Konfederacje faszystami, brunatnymi koszulami, śordowiska związne z KO blokowały marsz niepodległości a bywało nawet że owy marsz był przedmiotem prowokacji policyjnej za czasów PO. Muszę przyznać że obie strony w tej hipokryzji są nawet nie tyle śmieszne co żałosne i nie dziwię się że większość wyborców tego ugrupowania albo nie zamierza głosować albo chce oddać głos nieważny...
5
Podkarpackie zaczyna szaleć i odrabiać;D
0
I bum znaczne zahamowanie wzrostu frekwencji...
1
Za 15 min dowiemy się czegoś więcej;)
4
Widzę, że nawet niektórzy dziennikarze zaczynają wierzyć w tzw bazarki, przypomina mi to wybory do europarlamentu... A tu głos rozsądku;)
https://x.com/SondazeP/status/1277249856218726400
1
Te bazarki to można na ten moment traktować z przymrużeniem oka;)
0
Frekwencja wysoka to fakt, ale niektórzy nie zwrócili chyba uwagi na to, że uprawnionych do głosowania jest mniej niż jeszcze rok temu. Jeżeli ktoś chce porównywać obecną frekwencje z tą z wyborów 2019 musiałby policzyć ilość wydanych kart do godziny 12 z liczbą uprwanionych z 2019 i wtedy można porównać;)
1
@mr_robot Niestety nie:/ Chciałem obejrzeć również dobry film dokumentalny o Stalinie, ale miał tyle niedociągnięć że głowa mała;) Jeżeli chodzi o nazistów to widziałem dobry film dokumentalny mimo że miejscami było dużo wątków fabularyzowanych o Goeirngu tytuł to "Norymberga: ostatnia batalia Goeringa". Z innych dobrych filmów to był taki który opowiadał co działo się bezpośrednio zaraz po 2 wojnie światowej był na prawdę ciekawy ale zapomniałem już tytułu.
0
@tomono Ta gra już jest dostępna w sprzedaży?
0
@barcelonaLM Zesłać na Sybir;p
4
Jeżeli kogoś interesuje tematyka 2 wojny światowej zwłaszcza nazistowskich Niemiec to polecam serie 4 filmów na youtube "Historia Trzeciej Rzeszy" ;)
0
@Kompletny no nie wiem gdzie zegar atomowy:D
0
Dobra więc ja mam ważne pytanie co sądzicie o żelkach haribo:D
5
@Kompletny Uuuuu chyba spoźniłeś się o pare sekund, moderacja!!!!:D
0
@tomono Happy new year:D
0
Jeszcze minuta dawajcie :D
3
U niektórych na twitterze atmosfera jakby za 10 min miałby być nowy rok :D
1
@Mario96w No to chyba jednak zagłosujesz na Andrzeja;p
0
@Avada Kedavra Ale to oznacza że najdalej w 2 turze sporo osób tutaj zderzy się nagle z rzeczywistością...
0
Kolega kilka postów niżej ma sporo racji co mnie trochę zmartwiło. Faktycznie kandydaci PiSu w wyborach prezydenckich szczególnie w 2 turze dostawali większe poparcie niż przewidywano dla nich w badaniach. Nawet w 2010 gdy Komorowski wygrywał to według sondaży miał mieć większą przewage nad Kaczyńskim niż ostatecznie uzyskał. Nie będę już wspominał 2005 i 2015 bo to są już jaskrawe przykłady. Może to wynikać z tego że wyborcy PiSu po prostu kryją się z tym że ich popierają.
1
@tobiasson92 CBOS to jest żenujący poziom
0
Jutro to część la rambli odetchnie z ulgą ponieważ tematów politycznych praktycznie nie będzie;p
0
@MaTt_BarcaFan A twoim zdaniem nie? Największym partnerem gospodarczym jest UE szczególnie Niemcy a z Chinami należy utrzymywać przyjazne relacje bo ich znaczenie ciągle rośnie a co za tym idzie mieć z tego różnego rodzaju korzyści;)