FCI3arcelona
Dołączył/a: czerwiec 2012
Krosno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves...
0
Pedro chyba podpatruje Messiego na treningu bo przy wszystkich bramkarz mniej lub bardziej przerzucał bramkarza
0
Żeby tak grał w barwach Argentyny na MŚ 2014 ! :D
0
Nowa gawrdia Barcy się rodzi w tym roku ; )
0
W to że jest taki pakt z Neymarem nie wierze, ale to że Barca wpłaciła 10 mln euro w celu zabezpieczenia transakcji wydaje mi się być realne ; )
0
Ale literówki w tym obrazku !
Bartra z numerem 1 i mamy nowego zawodnika a mianowicie "Tjiago" z numerem 22, Abi z 23 i Cuenca z 26 o_O
0
Boje się tylko o naszą obrone.
0
PS : Można ogarnąć jakoś tych którym sie nudzi i minusują wszystko?
0
Nie moge sobie tego wyobrazić. Oby Messi zakończył kariere w swoim domu ; )
0
Thiago to bardzo ładne imie. Ale najważniejsze jest to żeby był zdrowy ; )
Tworzy sie nowe pokolenie Barcelońskich diamentów :D
0
Cieszy mnie że wkońcu Alexis zagrał dobrze bo momentami poprostu nie mogłem patrzeć na jego grę w poprzednich meczach.
0
Licze na to że Bartra będzie dostawał szanse od Tito. Dla mnie jest najlepszym z młodych obrońców.
0
Tito czaruje :D
0
Chciałbym żeby tu zakończył kariere. Tak jak napisał adrian10087 i ja tak samo mam wrażenie że on motywuje całą drużyne, jest jej takim dobrym duchem. Oby tylko grał w CdR.
0
Smutno mi z tego powodu bo jest jedną z najbardziej wyrazistych osobistości w Barcelonie. Ja bym go trzymał do końca kariery, ale ja nie mam tu nic do powiedzenia.
0
To świetny zawodnik i o tym trzeba pamiętać bo przecież każdy ma gorsze momenty zarówno w pracy, życiu czy jak w tym wypadku na boisku.
0
Jak dla mnie on zastąpi Puyola.
0
Przedłużyć mu kontrakt dożywotnio. Tak samo Messiemu, Inieście, Puyolowi i Valdesowi !
0
Też mój ulubiony numer to "4" bo zawsze taki miałem w dzienniku w szkole i na zawodach w piłke też zawsze gram z czwórką ; )
0
To ciekawe co taki Keita wyprawiałby w T-Mobile Ekstraklasie...
0
Żałuje że nie mogłem oglądać wczorajszego gola i zobaczyć jak Alex sobie radził na pozycji ŚO ale oglądne powtórke ; )
0
Oby Villa grał od początku ! Skoro jeśli dostawał w każdym meczu po 20 - 30 minut i strzelał gola to może przez 90 minut strzeli 3 gole?;> Oby !
0
Hubert16
Co do tego wielkiego talentu jest on dla mnie dość wątpliwy. Napewno będzie dobrym zawodnikiem w przyszłości, ale jak dla mnie Barca to dla niego za wysokie progi. Według mnie zdecydowanie lepszy jest Sergi Roberto.
0
Pinto powinien być w drużynie nawet po zakończeniu kariery. Dla mnie to niezwykle charyzmatyczna postać, taki człowiek który obroni zawsze kolegów z drużyny. Niezmiernie go lubie i mam nadzieje że pogra jeszcze ze trzy lata.
0
Nowe pokolenie ; )
0
Chyba w całej Europie taka beznadziejna pogoda bo wiem od szwagra że w Holandii też strasznie brzydko : /
0
Wyczuwam 4 : 0.
0
Licze na to że zagra Puyol ! : )
0
maxvilla
Moim zdaniem też ale trzeba popatrzeć które rozwiązanie będzie lepsze taktycznie. Dlatego właśnie postawiłbym na Tello, który z pewnością rozrusza skrzydło bardziej niż Villa który jak było napisane w artykule 'szuka zejścia do środka'. Takie jest moje zdanie.
0
Powinna zostać liga hiszpańska. Nie wyobrażam sobie sezonu bez EL CLASICO. No a poza tym w lidze francuskiej są podatki 70% więc zawodnicy dla których liczy sie kasa mogliby nie chcieć przyjść do Barcy.