0

Alves...

0

Pedro chyba podpatruje Messiego na treningu bo przy wszystkich bramkarz mniej lub bardziej przerzucał bramkarza

0

Żeby tak grał w barwach Argentyny na MŚ 2014 ! :D

0

Nowa gawrdia Barcy się rodzi w tym roku ; )

0

W to że jest taki pakt z Neymarem nie wierze, ale to że Barca wpłaciła 10 mln euro w celu zabezpieczenia transakcji wydaje mi się być realne ; )

0

Ale literówki w tym obrazku !
Bartra z numerem 1 i mamy nowego zawodnika a mianowicie "Tjiago" z numerem 22, Abi z 23 i Cuenca z 26 o_O

0

Boje się tylko o naszą obrone.

0

PS : Można ogarnąć jakoś tych którym sie nudzi i minusują wszystko?

0

Nie moge sobie tego wyobrazić. Oby Messi zakończył kariere w swoim domu ; )

0

Thiago to bardzo ładne imie. Ale najważniejsze jest to żeby był zdrowy ; )
Tworzy sie nowe pokolenie Barcelońskich diamentów :D

0

Cieszy mnie że wkońcu Alexis zagrał dobrze bo momentami poprostu nie mogłem patrzeć na jego grę w poprzednich meczach.

0

Licze na to że Bartra będzie dostawał szanse od Tito. Dla mnie jest najlepszym z młodych obrońców.

0

Tito czaruje :D

0

Chciałbym żeby tu zakończył kariere. Tak jak napisał adrian10087 i ja tak samo mam wrażenie że on motywuje całą drużyne, jest jej takim dobrym duchem. Oby tylko grał w CdR.

0

Smutno mi z tego powodu bo jest jedną z najbardziej wyrazistych osobistości w Barcelonie. Ja bym go trzymał do końca kariery, ale ja nie mam tu nic do powiedzenia.

0

To świetny zawodnik i o tym trzeba pamiętać bo przecież każdy ma gorsze momenty zarówno w pracy, życiu czy jak w tym wypadku na boisku.

0

Jak dla mnie on zastąpi Puyola.

0

Przedłużyć mu kontrakt dożywotnio. Tak samo Messiemu, Inieście, Puyolowi i Valdesowi !

0

Też mój ulubiony numer to "4" bo zawsze taki miałem w dzienniku w szkole i na zawodach w piłke też zawsze gram z czwórką ; )

0

To ciekawe co taki Keita wyprawiałby w T-Mobile Ekstraklasie...

0

Żałuje że nie mogłem oglądać wczorajszego gola i zobaczyć jak Alex sobie radził na pozycji ŚO ale oglądne powtórke ; )

0

Oby Villa grał od początku ! Skoro jeśli dostawał w każdym meczu po 20 - 30 minut i strzelał gola to może przez 90 minut strzeli 3 gole?;> Oby !

0

Hubert16
Co do tego wielkiego talentu jest on dla mnie dość wątpliwy. Napewno będzie dobrym zawodnikiem w przyszłości, ale jak dla mnie Barca to dla niego za wysokie progi. Według mnie zdecydowanie lepszy jest Sergi Roberto.

0

Pinto powinien być w drużynie nawet po zakończeniu kariery. Dla mnie to niezwykle charyzmatyczna postać, taki człowiek który obroni zawsze kolegów z drużyny. Niezmiernie go lubie i mam nadzieje że pogra jeszcze ze trzy lata.

0

Nowe pokolenie ; )

0

Chyba w całej Europie taka beznadziejna pogoda bo wiem od szwagra że w Holandii też strasznie brzydko : /

0

Wyczuwam 4 : 0.

0

Licze na to że zagra Puyol ! : )

0

maxvilla
Moim zdaniem też ale trzeba popatrzeć które rozwiązanie będzie lepsze taktycznie. Dlatego właśnie postawiłbym na Tello, który z pewnością rozrusza skrzydło bardziej niż Villa który jak było napisane w artykule 'szuka zejścia do środka'. Takie jest moje zdanie.

0

Powinna zostać liga hiszpańska. Nie wyobrażam sobie sezonu bez EL CLASICO. No a poza tym w lidze francuskiej są podatki 70% więc zawodnicy dla których liczy sie kasa mogliby nie chcieć przyjść do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?