FCI3arcelona
Dołączył/a: czerwiec 2012
Krosno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże , jak dobrze że nie musimy go odkupywać : )
0
Beznadziejne jest to że musimy go odkupić. Laporta to idiota bo musimy jeszcze dopłacić około 2 mln , za jego dwuletnie wypożyczenie o_O
0
Pismaki muszą jakąś historie nadymać żeby mieli zbyt. Żałosne to jest , ale zawsze tak było , jest i będzie.
0
Mam nadzieje na debiut Songa i setny występ Mascherano !
0
David jest nasz !
0
Dla mnie drugim po Inieście najlepszym zawodnikiem Barcy był Pique. Przechwycił mnóstwo piłek, ale najważniejsze że cała drużyna zagrała bardzo dobrze. Może chociaż w Gran Derbi bramkarze Barcy powinni w podobnych sytuacjach do Valdesa daleko wybijać piłke? W niedawnym GD wygranym przez Barcę 1 : 3 z takiego samego powodu padł gol dla Realu. Valdes nie wybił piłke. Może warto się nad tym zastanowić?
0
Gdybym to ja miał decydować postąpiłbym w ten sposób :
Andreau Fontas : transfer definitywny z opcją pierwokupu
Jonathan dos Santos : wypożyczenie
ibrahim Afellay : Dałbym mu szanse w tym sezonie. Jeśli się nie sprawdzi do zimy , to sprzedać go. Tello jest młodym perspektywicznym graczem , a za Ibiego będą pieniążki chociaż.
0
Dobrze że Alves sie ogolił.
0
Wogóle tak nie wygląda.
0
On jest nienormalny. Czepia sie wszystkiego i wszystko chce oceniać. Nienawidze tego człowieka ! Spalonego nie było , jego Real sfarcił dwa gole , a on kłuci sie tylko dlatego że widzi jeszcze szanse na wygraną. Ale niech sie nie łudzi. Uciszymy Bernabeu zdobywając tam Superpuchar. Vamos !
0
Ja najbardziej z komentatorów lubie Szpakowskiego : )
0
Tello ściął włosy :
0
Jaki Song skupiony : D
0
Piłkarze zarabiają kosmiczne pieniądze więc 3000 euro to nic , jednak wolałbym żeby karą było 6000 euro , ale żeby zawodnicy nie dostawali kartek za takowe dedykacje.
0
Oby pod koniec sezonu musiał się uczyć zdania "Madrid cabron salut el CAMPEON!"
0
Carles to duch drużyny. Jeśli go nie będzie Barca ogromnie wiele straci.
0
To piękne że piłkarze spotykają sie z takimi osobami. Martin i wielu innych ma bardzo utrudnione życie i zapewne będzie ono bardzo krótkie , więc musi z niego czerpać jak najwięcej. Spotkanie z Messim będzie napewno jednym z najważniejszych momentów jego życia.
0
Ja bym bo dał na wypożyczenie bo teraz jest naprawde ciasno w środku pomocy, więc za wiele sobie nie pogra , a może w Sevillli pokaże się jak Romeu w Chelsea ?
0
Powinien dostać szanse w tym sezonie. Jeśli będzie grał słabo lub znowu złapie jakąś czasochłonną kontuzje , powinniśmy go sprzedać bo wtedy nie bedzie z niego żadnego pożytku.
0
Wykluczyły uszkodzenie mózgu ? Jakiego mózgu ?! : o
0
Ja bym chciał żeby sie zamienił z Jonathanem dos Santosem. 12 mu pasuje według mnie : )
0
Jak nie ma tego irokera z przodu to dziwnie wygląda.
0
Villa i Alba rozumieli sie jak łyse konie !
0
Dziwi mnie też nieobecność Pique.
0
Ogromne brawa dla naszego zarządu bo za 33 mln euro mamy dwóch fenomenalnych zawodników , którzy jeszcze długi czas mogą grać. Nie wiem jak nasi negocjatorzy to robią bo takie City czy Real musiało by na tą dwójke wyłożyć jakieś 40 - 45 mln euro.
0
Adziu chyba od niedawna masz Cyfrowy Polsat skoro nie wiesz. Niestety żadnego z nich nie ma , także żadnego ligowego meczu nie oglądniesz na CP.
0
Boooże już się nie moge doczekać !
FcBarca_Messi : Taki skład jest najbardziej prawdopodobny , no ale Tito to nie Pep , zapewne wymyślił własną koncepcję. Już niedługo się dowiemy ! : )
0
Na mistrzostwach grał troche egoistycznie , ale mam nadzieje że nauczy się podawać do tych którzy są w lepszej sytuacji do strzelenia gola. Wtedy może wejść do pierwszej drużyny : )
0
Jak tak dalej pójdzie to Messi w jednym sezonie ligowym będzie strzelał po 70 goli : o
0
Nie wiedziałem że Muniesa został odsunięty. Byłem na wakacjach tygodniowych i wogóle nie patrzyłem do neta : )