FCI3arcelona
Dołączył/a: czerwiec 2012
Krosno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Real przegrał lige mówiłby że Złota Piłka nie należy się tylko tym , którzy wygrali coś wielkiego z drużyną ...
0
Jeszcze się sezon nie zaczął a tu już dwie kontuzje obrońców ( Muniesa i Adriano ). Chciałbym żeby Barca ściągnęła Aggera żeby nawet jeśli będzie kontuzjowanych 3 - 4 obrońców ( oby nie ! ) będe spokojny o defensywę.
0
Domino_W99 -
Milito sam odszedł bo chciał zakończyć kariere w Argentynie. Obecnie nie gra on już w piłke bo zakończył swoją kariere.
0
Alves medytuje ? ; >
0
Kolejny '' REKORD ABSOLUTNY '' który należy do Barcy ! : )
0
Czyli z tego co wywalczyliśmy w LM uzbieraliśmy budżet.
0
Już myślałem że jakieś urazy mięśniowe , ale to na szczęście tylko opóźnienie w ruchu lotniczym : )
0
Napewno da sobie rade ; )
0
Z jego transferu cieszyłbym sie jeszcze bardziej niż gdyby nasze szeregi zasilił Martinez lub Agger. Świetny defensywny pomocnik , który podłącza się również do akcji ofensywnych. Dodatkowo jest dobry technicznie o czym mogliśmy się przekonać oglądając np. mecz Arsenal - Borussia na Emirates Stadium. Jak najbardziej jestem za !
0
"Trzech wymiotnych wyżej zawodników..."
Patrzcie co piszecie...
0
Zarządowi Bayernu wtedy coś odbiło bo wołali za niego przecież nawet 70 mln euro ! o_O Moim zdaniem gdyby ktoś zapłacił wtedy za niego więcej niż 30 to by przepłacił.
0
Chętnie bym go widział w Barcelonie , ale za max. 30 mln !
0
Mam nadzieje że Bartra już w pierwszym sezonie w pierwszej drużynie pokaże klase! Zresztą mam nadzieje że wszyscy nowi zawodnicy świetnie się będą prezentowali ; )
0
Chciałbym by Sergi Roberto był już zawodnikiem pierwszej drużyny w sezonie 2013/2014.
0
Świetny zawodnik , ale wart max. 25 mln euro. Jeśli Athletic się nie zgodzi na taką sume to jak najszybciej powinniśmy zakontraktować Daniela Aggera !
0
Wie ktoś może czy jest możliwość obejrzenia tego meczu w Cyfrowym Polsacie ?
0
Trzeba wszędzie szukać talentów ; )
0
Jestem jak najbardziej za. Jego przyjście nie będzie blokowało rozwoju młodych zawodników , bo Barca gra na kilku frontach , a gdyby było tyle kontuzji co w sezonie 2011/2012 szeroka kadra byłaby zbawieniem.
0
Ja bym chciał by Sergi Roberto również dołączył do pierwszej drużyny oficjalnie , a do tego chciałbym jeszcze transferu Aggera. Bo jeśli będzie tyle kontuzji co w sezonie 2011/2012 to szeroka kadra będzie bardzo przydatna.
0
Jednak jest plus. Nasi zawodnicy będą wypoczęci do nowego sezonu : )
PS : Mata mógłby się obciąć bo wygląda beznadziejnie w takich włosach.
0
Jeśli jeszcze Alexis będzie tak współpracował z Villą to będzie miazga ! :D
0
Jeśli już koniecznie zarząd uparłby się by kupić zawodnika ofensywnego , postawiłbym na Lucasa Mourę. Według mnie jest tak samo dobry technicznie i tak samo szybki , ale on posyła fantastyczne prostopadłe piłki , a Neymar głównie strzela gole. Jako że o bramki nie musimy się martwić bo mamy fenomenalnych napastników postawiłbym właśnie na Mourę , ale póki co dla niego też nie ma miejsca , bo kadra jest pełna.
Film pokazujący nietuzinkowe umiejętności Lucasa.
0
Nie ma na niego pieniędzy. Mamy świetnych napastników , a jak będzie potrzeba można dać zagrać komuś z Barcy B. Pieniądze są potrzebne do wzmocnienia innej formacji.
0
Nie rozumiem takich transferów jak np. Hleb , Keirrison czy Henrique.
Jeśli zawodnik się nie sprawdza to trzeba go sprzedać , a nie wysyłać na wypożyczenia do końca kontraktu : /
0
''Kibice'' Realu. Zabłądziliście ?
0
'' Zaraz potem drużyna Barçy wróci do domu, aby przygotować się do pierwszej kolejki sezonu 2012/2013 przeciwko Realowi Sociedad. ''
Już sie nie moge doczekać ! ^^
0
Chudini ja również zastanawiałem się jaką on role odegra w naszej drużynie. Sądziłem że będzie się bił z o miejsce z Busquetsem tymczasem on fenomenalnie gra w obronie! Mogliby mu przedłużyć nawet do 20016 ! :D
0
Bardziej bym sie cieszył gdyby skarcił Real niż gdyby miał grać w Barcelonie : )
0
barca_power
My potrzebujemy defensywnego pomocnika by skompletować kadre. Poczytaj na jakiej pozycji najczęściej grywa Lucas Moura. Napewno nie jako defensywny pomocnik -_-
0
Jeszcze jest wolny '25'