FCI3arcelona
Dołączył/a: czerwiec 2012
Krosno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak mi nie pójdzie... :
0
Dobrze że młodzi zawodnicy się rozwijają, napewno to świetny zawodnik i za kilka lat może być ważnym punktem pierwszej drużyny. Natomiast w tym momencie najlepszą dwójką z Barcy B jest duet Sergi Roberto & Cristian Tello. Chciałbym by w sezonie 2013/2014 byli już graczami pierwszego składu.
0
Najlepiej do wszystkiego podchodzić na spokojnie. Przypominam że Bojan też w wieku 20 lat miał być fenomenem piłkarskim tymczasem gra średnio.
0
Swietna sprawa od dawna czekałem na coś takiego : )
0
Jeśli go nie sprzedamy (oby nie) to do trzydziestki jest nasz! Sto lat Alex : )
0
Świetnie że Pedro wraca do tej świetnej dyspozycji, bo kiedy jest w formie jest ogromnie ważnym punktem drużyny.
0
Może młodsi zawodnicy zagrali od niego więcej, ale dla mnie mentalnie wnosi on na boisko więcej niż każdy zawodnik. Piłkarze tego pokroju są urodzeni by nosić opaskę kapitańską, ponieważ samą swoją obecnością motywują reszte drużyny.
0
Coś pięknego !
0
Oby mu szybko przeszło. Wierze że nasi lekarze zatroszczą sie o zdrowie naszego cracka : )
0
Świetna wiadomość ; ) Oby i w tym sezonie poczynił znaczące postępy ; )
0
Nie po to tyle czasu trwały negocjacje by go sprowadzić by teraz go wypożyczyc.
0
Jeśli wróci to dostanie owacje nie tylko na stadionie , ale i w każdym domu w którym będzie oglądany mecz z jego powrotnym udziałem!
0
Każdy zawodnik ma swoje gorsze chwile, ale wierzę w to, że niebawem Cesc powróci do bardzo wysokiej formy i pomoże Barcelonie zdobyć wiele pucharów! : )
0
Prawdziwi kibice będą kochali swoją drużyne nawet gdy będzie spadać z Primiera Division. Vamos Barca !
0
Uwielbiam Pinto. Pierwszy do bójki , robi niebywałe rzeczy (jak to kiedy zagwizdał w meczu z Kopenhagą) no i zrobi wszystko żeby stanąć w obronie kolegów. Mimo jego temperamentu nie ma z nim żadnych problemów. Szkoda tylko że ma już 37 lat i nie pogra jeszcze z 10 lat : )
0
TomekBooss
Rozumem to Ty nie grzeszysz. Uśmiałem sie przy Twojej wypowiedzi do łez. Hahahahahahaha !
0
Bałem sie o 3 punkty do samego końca. Na szczęście się udało ! : )
0
Witamy najlepszego piłkarza Europy ! : )
0
FCBarcelonaGirl
Gdyby strzelił gola a dalej grał źle mówilibyśmy to samo.
Cetnarski z Koroną Kielce strzelił dwa gole a był najgorszy na boisku.
0
Alexis się rozgrywa. Świetne podanie. Oby tak dalej !
0
Fabregas 2 setka zmarnowana : o
Nie moge uwierzyć !
0
Adriano dzisiaj rehabilituje się za czerwoną kartke w GD w bardzo dobrym stylu. Szkoda że Song dostaje troche mało piłek , ale nie to jest najważniejsze. Valencia świetnie zagęszcza pole więc może Messi powinien spróbować strzału zza pola karnego jak w meczu z Leverkusen czy Realem ostatnio.
Vamos Barca ! ♥
0
Oby Villa wszedł !
0
Prawdę mówiąc jeśli konieczne byłoby wzmocnienie według mnie bardziej korzystny byłby transfer Hulka , który jest zawodnikiem świetnie czującym się na boku boiska. Jest silny i dysponuje strzałem o mocy bomby nuklearnej do tego dochodzą świetnie wykonywane stałe fragmenty gry. No ale mamy już na bokach świetnych zawodników , a Messi fantastycznie sobie radzi w środku więc nie ma takiej potrzeby : )
0
Jajko byl bezcenny , szkoda troche że Busi go wygryzł i dlatego odszedł no ale cóż poradzić. Zawsze go będe uwielbiał !
0
Jak za darmo to jestem za : )
0
Za wiele szans to on raczej nie dostanie , ale to już jego decyzja : )
0
Według mnie teraz do pierwszej drużyny powinien na stałe dołączyć Cristian Tello , bo Vilanova póki co daje mu bardzo dużo pograć , więc niech dostanie profesjonalny kontrakt skoro gra więcej niż niektórzy zawodnicy pierwszej drużyny.
0
Iniesta w przekroju całego sezonu był najlepszy. Nie chodzi o gole i asysty , ale o to jak rozgrywał piłke, jak nieraz potrafił z niczego zrobić coś wielkiego. W tym sezonie według mojej oceny był pod tym względem najlepszy i to nie tylko w Barcelonie ale również w reprezentacji. Brawo DON ANDRES !
0
A ja najbardziej zapamiętałem jeśli chodzi o Songa to jak się od niego odbił Ozil. Jakby w ściane wbiegł !