0

Niech Pep tam nie idzie. Będzie mu zimno w Rosji :

0

Nie można przegabić Mini Gran Derbi !

0

Mlacek -
Strona ładna , przejrzysta i wgl , ale ja wole fcbarca.com : )

0

Najważniejszy jest teraz transfer Javiego Martineza , ale obydwaj również powinni dostać szanse w następnym sezonie ; )

0

Brawo dla Pinto za postawe i poświęcenie. Mógł przecież poobijać się jeszcze cały Boży tydzień , a już trenuje. Brawo !

0

Przecież sam Rosell powiedział że 40 mln to kwota przeznaczona na transfery , ale może się ona zwiększyć gdyby była taka potrzeba więc gdybyśmy znaleźli jakieś 6 mln sądze że Bilbao puściłoby Martineza za 32.
Ponadto wierzę że gdy Ibiego nie będą nękać kontuzje pokaże na co go stać.

0

Tak jak wspomniano wcześniej za racjonalną kwote również bym go chętnie widział w Barcelonie , ale skoro Santos za niego chce 50 mln to tam jeszcze pogra chwile bo nawet bajecznie bogate City czy Chelsea na niego tyle nie wyda.

0

To przyszłość Barcy. Dobrze że nie chce odchodzić ; )

0

Poszedł dorobić do emerytury tak samo jak Anelka, Drogba czy Yakubu ; )
Powodzenia Seydou.

0

Denerwuje mnie Wenger bo mówi że wszyscy niszczą jego ciężką prace, ale zawodnicy chcą osiągać sukcesy, a Arsenal nie zdobywa nic! I jeszcze do tego nic nie robią by to zmienić : o
Niech się nie dziwi że zawodnicy odchodzą tylko niech coś zmieni razem z zarządem by zapewnić tej drużynie puchary !

0

No i się nie doczeka na oferte od nas. Zostało 26 mln , które trzeba mądrze wykorzystać. Napastnik jest zbędny , trzeba kupić dobrego zawodnika który może grać jako ŚO , a także jako 'Pivot'.

0

Teraz nasz atak miażdzy !
Villa - Messi - Alexis + powracający do świetnej formy Pedro, do tego szybki Afellay, błyskotliwy Tello i Cuenca. Szkoda tylko że nie ma klasycznej "9" .

0

Po odejściu Keity nie możemy go puścić. Kto wie może rozwinie sie jak Busi i niedługo będzie pierwszoplanową postacią ?

0

Nikt nie puści Davida. Śpie spokojnie bo wiem że to tylko plotka ; )

0

Barcelonie jest niezbędny zawodnik pokroju Javi'ego.

0

Dziękujemy Seydou ; )

0

natsukiss :
Skąd masz takie informacje? Poprostu mnie to interesuje bo na naszej stronie jeszcze nic takiego nie napisano.

0

Boże jak dobrze że Messi ściął te włosy : D

0

Tylko szkoda że bardziej sam chciał zabłysnąć niż dać drużynie zwycięstwo : /

0

Deolofeu śmigał sobie na skrzydle z "17" : D

0

Boooże ależ bym z chęcią pojechał na taką Ibize ! : D

0

Mam pytanie co do meczów przygotowawczych :
Nie wie ktoś ile kosztuje taki bilet na towarzyski mecz Barca - United w Goteborgu ?

0

Mam nadzieje że Barca będzie też niedługo grywać chociażby towarzyskie mecze w Polsce. Po EURO mamy ich gdzie przyjąć ; )

0

Bardzo się ciesze z tego transferu !

PS : Bardzo mi się nie podoba wzór cyferek (jakieś takie dziwaczne z tymi wcięciami) , a wy co o tym myślicie ?

0

Gdzie się rodzą tacy wielcy ludzie ? : o
Osobiście najwyższa osoba jaką znam ma 202 cm, a on ma 217 : oooo

0

Mam nadzieje że swoje szanse będzie dostawał Oier żeby powoli wchodził do pierwszej drużyny, bo pinto ma już 37 lat : o

0

Zawsze mam ciarki przed prezentacją nowego zawodnika : D

0

Wolałbym żeby szanse dostał Jonathan dos Santos.

0

Na bokach obrony mamy zawodników którzy z powodzeniem radzą sobie na skrzydłach : o
Fantastycznie!

0

Że mu nie gorąco w długich spodniach. : o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?