FCI3arcelona
Dołączył/a: czerwiec 2012
Krosno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Pep tam nie idzie. Będzie mu zimno w Rosji :
0
Nie można przegabić Mini Gran Derbi !
0
Mlacek -
Strona ładna , przejrzysta i wgl , ale ja wole fcbarca.com : )
0
Najważniejszy jest teraz transfer Javiego Martineza , ale obydwaj również powinni dostać szanse w następnym sezonie ; )
0
Brawo dla Pinto za postawe i poświęcenie. Mógł przecież poobijać się jeszcze cały Boży tydzień , a już trenuje. Brawo !
0
Przecież sam Rosell powiedział że 40 mln to kwota przeznaczona na transfery , ale może się ona zwiększyć gdyby była taka potrzeba więc gdybyśmy znaleźli jakieś 6 mln sądze że Bilbao puściłoby Martineza za 32.
Ponadto wierzę że gdy Ibiego nie będą nękać kontuzje pokaże na co go stać.
0
Tak jak wspomniano wcześniej za racjonalną kwote również bym go chętnie widział w Barcelonie , ale skoro Santos za niego chce 50 mln to tam jeszcze pogra chwile bo nawet bajecznie bogate City czy Chelsea na niego tyle nie wyda.
0
To przyszłość Barcy. Dobrze że nie chce odchodzić ; )
0
Poszedł dorobić do emerytury tak samo jak Anelka, Drogba czy Yakubu ; )
Powodzenia Seydou.
0
Denerwuje mnie Wenger bo mówi że wszyscy niszczą jego ciężką prace, ale zawodnicy chcą osiągać sukcesy, a Arsenal nie zdobywa nic! I jeszcze do tego nic nie robią by to zmienić : o
Niech się nie dziwi że zawodnicy odchodzą tylko niech coś zmieni razem z zarządem by zapewnić tej drużynie puchary !
0
No i się nie doczeka na oferte od nas. Zostało 26 mln , które trzeba mądrze wykorzystać. Napastnik jest zbędny , trzeba kupić dobrego zawodnika który może grać jako ŚO , a także jako 'Pivot'.
0
Teraz nasz atak miażdzy !
Villa - Messi - Alexis + powracający do świetnej formy Pedro, do tego szybki Afellay, błyskotliwy Tello i Cuenca. Szkoda tylko że nie ma klasycznej "9" .
0
Po odejściu Keity nie możemy go puścić. Kto wie może rozwinie sie jak Busi i niedługo będzie pierwszoplanową postacią ?
0
Nikt nie puści Davida. Śpie spokojnie bo wiem że to tylko plotka ; )
0
Barcelonie jest niezbędny zawodnik pokroju Javi'ego.
0
Dziękujemy Seydou ; )
0
natsukiss :
Skąd masz takie informacje? Poprostu mnie to interesuje bo na naszej stronie jeszcze nic takiego nie napisano.
0
Boże jak dobrze że Messi ściął te włosy : D
0
Tylko szkoda że bardziej sam chciał zabłysnąć niż dać drużynie zwycięstwo : /
0
Deolofeu śmigał sobie na skrzydle z "17" : D
0
Boooże ależ bym z chęcią pojechał na taką Ibize ! : D
0
Mam pytanie co do meczów przygotowawczych :
Nie wie ktoś ile kosztuje taki bilet na towarzyski mecz Barca - United w Goteborgu ?
0
Mam nadzieje że Barca będzie też niedługo grywać chociażby towarzyskie mecze w Polsce. Po EURO mamy ich gdzie przyjąć ; )
0
Bardzo się ciesze z tego transferu !
PS : Bardzo mi się nie podoba wzór cyferek (jakieś takie dziwaczne z tymi wcięciami) , a wy co o tym myślicie ?
0
Gdzie się rodzą tacy wielcy ludzie ? : o
Osobiście najwyższa osoba jaką znam ma 202 cm, a on ma 217 : oooo
0
Mam nadzieje że swoje szanse będzie dostawał Oier żeby powoli wchodził do pierwszej drużyny, bo pinto ma już 37 lat : o
0
Zawsze mam ciarki przed prezentacją nowego zawodnika : D
0
Wolałbym żeby szanse dostał Jonathan dos Santos.
0
Na bokach obrony mamy zawodników którzy z powodzeniem radzą sobie na skrzydłach : o
Fantastycznie!
0
Że mu nie gorąco w długich spodniach. : o