FCI3arcelona
Dołączył/a: czerwiec 2012
Krosno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam wielką nadzieje że jego talent wybuchnie już w pierwszym roku jak w przypadku Busquetsa czy Pedro ! :)
PS : Kiedy będzie wiadomo jakie numery przyodzieją na następny sezon zawodnicy wprowadzeni do pierwszej drużyny?
0
Ciekawe jak sie spisze.
0
Nikomu nic się nie stało?
0
Ciekawe jak sie spisze.
0
Żeby tylko w następnych meczach nikomu nic się nie stało.
0
Ciekawi mnie jak sobie poradzi Joan Àngel Román , po transferze do Barcy z City. Dobrze że młodzież dostaje szanse : )
0
Zanim Zlatan Ibrahimović nie przeszedł do Barcy, nie wiedziałem że mniej poważne złamania wogóle sie operuje. Tylko że u Zlatana była to ręka , a u młodego defensora to palec.
0
Puyol nie jest tylko świetnym zawodnikiem. On jest duchem całej drużyny. Zawsze kiedy on jest na boisku Barca wydaję się być o klase lepsza niż gdy go nie ma.
0
Ronner10 :
Nie kompromituj sie. Mecze o Puchar Gampera co roku gramy z kim innym.
0
Fajne Messi ma buty.
0
Dobrze że najpierw Barca go najpierw wypożyczyła. Niech pokaże że jest wart kwoty którą mamy za niego zapłacić ( około 8 mln euro ) a wtedy można wydać pieniądze na młodego perspektywicznego zawodnika.
0
Bardzo chętnie bym go widział w Barcelonie , ale za normalną cene.
0
Tak, tak, tak ! Bardzo dobry obrońca , który również potrafi uderzyć z dystansu. Mógłby wykonywać wolne za Alvesa ze znacznej odległości gdyby Dani nie grał w danym meczu.
0
Z takimi zapięciami wyglądają troche jak płaszcze.
0
Mascherano to fenomen !
0
A właśnie co do Kiko Femenii :
Gdy przechodził do Barcy B w jego umowie był zapis że jeden rok będzie grał w rezerwach Barcelony , a potem wzmocni pierwszą drużyne. Ale nikt o tym nic nie mówi więc już nie wiem.
0
Świetnie że Barcelona sprowadza młode talenty ! Mogliby też rozglądnąć się w Belgii , bo skauci Chelsea mówili że są tam młode diamenty piłkarskie.
0
Ciekawe , ale 8 mln to dużo. Wolałbym o wiele by Barca najpierw go wypożyczyla do siebie, a dopiero potem jeśli się sprawdzi kupiła bo możemy stracić pieniądze jak w przypadku Keirrisona czy Henrique.
0
Mam pytanie ;
Słyszałem że Abidal w sezonie 2012/2013 nie zagra na 100 % więc numer ''22'' będzie wolny ?
0
Thiago Silva z numerem ''2''
Ciekawe z jakim będzie gral Ibra ? ;)
0
Po raz kolejny będzie to wyglądało w ten sposób :
Messi , Ronaldo , ktoś trzeci.
0
Domino_W99
Czy Ty nie oglądałeś meczów poprzednego sezonu chłopie ?
Cuenca gdy grał pierwsze mecze był fantasrtyczny. W kilku debiutanckich spotkaniach zgromadził o ile się nie myle 5 asyst. To pokazuje że świetnie pasuje do drużyny bo od razu się dopasował.
Pomyśl zanim napiszesz znowu coś głupiego : /
0
Cenie sobie tego zawodnika bo mimo że jest rezerwowym nigdy nie zawiódł moich oczekiwań gdy trzeba było pomóc drużynie. Poprostu dobry obrońca , więc niech zostanie ; )
0
pogromca batonów :
Ibi ma chyba większe ambicje niż Blackpool ...
0
Mam nadzieje że będą raziły po oczach obrońców przeciwnej drużyny : D
0
Chciałbym M'Villę , ale jeśli cena okaże się zbyt wysoka Cabaye czy Capoue też będą dobrym rozwiązaniem.
0
Powinien dostać szanse w tym sezonie. Jeśli jej nie wykorzysta równie dobrze będzie go można sprzedać za rok , ale mam nadzieje że wykorzysta szanse i będzie ważnym ogniwem Barcy,
0
Messi jest najlepszy. To oczywista oczywistość ; )
0
Może to będzie przestroga dla graczy Barcy B. Nie zawsze sprawy ułożą się jak w wypadku Nolito , który został gwiazdą w Benfice. Może być tak że jak Gai nie będą sobie radzić w Championship , dlatego lepiej dla niego chyba byłoby gdyby został w Barcelonie i tu odbudował swoją forme zamiast uciekać do Anglii.
0
To nie jest Pep który był świetnym zawodnikiem i jest wspaniałym trenerem.